Hlavní obsah

Luxusní kolekce z Fashion Weekendu. Podívejte se!

Foto: Mia Mirrelli

Nedělní program se nesl v režii zahraničních značek a bylo se opravdu na co koukat

26. 9. 2011

Pokud jste si stejně jako my nenechaly ujít letošní Fashion Weekend, určitě už máte jasno v tom, co se bude během letošního podzimu/zimy nosit. Celé nedělní odpoledne totiž patřilo přehlídkám známých zahraničních značek, kde se objevila spousta aktuálních trendů. Že jste si druhou polovinu módního víkendu nechaly utéct? Napravte to alespoň malou ukázkou.

Článek

Luxusní zimní kombinézy

Nejstylovější nám přišla hned první přehlídka, kterou zahajovala značka Bogner. V ní byly tak nádherné zimní kousky, že jsme se navzdory krásnému počasí začali těšit na zimu. Představa, že jedeme na hory v něčem tak skvělém, nás zkrátka uchvátila. Zaujaly nás především teplé bundy, vtipné kulichy a úžasné kombinézy.

Foto: Mia Mirrelli

Zahraniční blok startovala přehlídka Bogner

Foto: Mia Mirrelli

Bogner nabízí úžasné zimní kousky

Následovala značka Airfield, která vsadila na kontrasty v podobě péřových bund a vest s elegantními sukněmi a lodičkami. Úspěch sklidila také značka Pietro Brunelli, kde modelky vyfasovaly falešná bříška a předváděly těhotenskou módu.

Foto: Mia Mirrelli

Podzim/zima podle značky Airfield

Foto: Mia Mirrelli

Pietro Brunelli představuje elegantní trendovou módu

Foto: Mia Mirrelli

Krásná byla i těhotenská móda

Kožešiny bodovaly

Anima Tua předvedla nejžhavější trend letošního podzimu, kožešiny, podobně na tom byl i Roberto Cavalli, který jimi zdobil límce, rukávy a šaty ještě doplňoval kožešinovými límci. Diesel vsadil naopak na kůži – kožené byly vestičky, kalhoty i detaily na šatech. Značka iBlues se pro změnu vytáhla krásnými flitrovanými šaty, dlouhými svetry, krajkovými šaty i retro vzory na sukních.

Foto: Mia Mirrelli

Anima Tua letos tíhne ke kožešinám

Foto: Mia Mirrelli

Přehlídka značky Roberto Cavalli

Foto: Mia Mirrelli

Značku Magic Child předváděly opravdu kouzelné děti

Foto: Mia Mirrelli

V kolekci Diesel nechyběla kůže

Foto: Mia Mirrelli

Takhle vidí podzim značka iBlues

Foto: Mia Mirrelli

Elegantní kolekce značky Marella

Foto: Mia Mirrelli

Kolekce italské značky Liu.Jo

Očekávané duo nezklamalo

Zahraniční blok uzavírala kolekce originálního dua Victor and Rolf a hned první model, šedé šaty s volánkem, vyvolal na tvářích diváků zasněné pohledy. Následovala přehlídka stylových kabátů (nám se líbil ten se svetrovým výstřihem), halenek a šatů, které zdobily „ledvinky“ z malých kabelek s řetízkem. Chybět samozřejmě nesměla oblíbená kombinace červené a černé, na které návrháři často ujíždějí.

Foto: Mia Mirrelli

Victor and Rolf uzavírali nedělní blok přehlídek

Foto: Mia Mirrelli

Vidět jste mohli luxusní halenky i kombinaci červené a černé

A vítězem se stává…

Po velké dávce zahraniční módy potom přišlo vyvrcholení celého Fashion Weekendu, vyhlášení soutěže New Fresh Style, jejíž finalisty jsme vám představovali ve článku Čeští návrháři předvedli své vize. Vítězkou se stala slovenská designérka Viktoria Vittori, která se nechala inspirovat sochou – do svých modelů promítla čistou jednoduchost, typické řasení roucha i svůdnost. A co za své povedené výtvory, které můžete vidět níže, vlastně získala? Částku 100 000 korun na tvorbu nové kolekce, kterou předvede na příštím Prague Fashion Weekendu. Už se těšíme!

Foto: Mia Mirrelli

Vítězkou New Fresh Style se stala Viktoria Vittori

Foto: 2media

Tohle je vítězná kolekce

Foto: 2media

Návrhářka se nechala inspirovat sochou

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.