Hlavní obsah

Manžel se zbláznil do moderátorky

Foto: shutterstock.com

Manžel se chová jak zamilovaný student

9. 12. 2009

Můj život se náhle změnil v mých čtyřiceti pěti letech po pětadvaceti letech celkem spokojeného manželství s hudebníkem. Protože jsem poměrně realistka, nedělala jsem si velké iluze o lidech i vztazích mezi nimi v této branži.

Článek

Myslela jsem, že nebezpečí ,,hrozí" od subret, zpěvaček, které se natřásaly na pódiích, baletek nebo jiných žen, které jsou na výsluní a se kterými se můj muž denně stýkal v divadle. Omyl. Jednoho dne se do jeho života vloudila ONA, osudová žena, která nám převrátila život naruby.

Přišla s dítětem do hudební školy, kde manžel učil. Začínající moderátorka druhořadých akcí. A můj muž se pomalu, ale jistě začal měnit v živočicha, který je zcela pod jejím vlivem. Nevěřila jsem svým očím, co se může stát z partnera, kterého znáte celý život.

Zamilovaný padesátník je k smíchu, pokud to není váš manžel. Myslela jsem si, že je to spolehlivý parťák, se kterým jsem ušla kus cesty a kus svého života mu dala a znám ho poměrně dobře, ale zmýlila jsem se. Náhle se v něm probudil romantik píšící verše, velkorysý člověk, kterému není najednou líto peněz za drahé květiny pro drahou. Obětavý poskok, který je schopný vstát brzy ráno poté, co celou noc hrál v orchestru a spal tři hodiny, a jet se svou milovanou na druhý konec republiky. Tvrdí vám, že na plese, který ona moderuje musí nutně být, protože ona přece potřebuje donést do šatny kávu a minerálku, zatímco doma ležel celé roky na gauči a nechal se obskakovat. Najednou ho začnou zajímat módní přehlídky a různé jiné komerční akce, pro které měl jen úšklebky a slova pohrdání.

Foto: shutterstock.com

Hvězdička si umí hrát na chudinku

Je ochotný stát v mrazu v polobotkách se zimou rudnoucí pleší celých čtyřicet pět minut, než pro něj jeho láska přijede, zatímco vám nemohl přijít na jméno, když jste do dvou minut nesešla schody a nenasedla do auta.

Přihlížela jsem této proměně svého muže dlouhé dva roky. Zoufala si a doufala, že dostane rozum a nezahodí vše, co jsme spolu prožili. Chyba lávky. Hvězdička, jak jí říkal, byla se svou strategií ufňukané chudinky úspěšná. Tohle jsem prostě nikdy neuměla a asi se to už ve svém věku ani nenaučím.

Teď už žijeme odděleně a blížíme se k rozvodu. A já bych vám, milá paní hvězdičko, chtěla na tomhle místě moc poděkovat. Vlastně jste mi prokázala velkou službu. Odhalila jste mi skutečnost, že můj muž za to, abych s ním sdílela další roky svého života, skutečně nestojí a že je důležité neztratit sebeúctu.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek