Hlavní obsah

Rozpalte ho!

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Připravte se na hezký večer

Projevte se beze slov! Krásné prádlo a smyslný úsměv - to je vše, co vám stačí k vyslání vzkazu: Dneska bude divoká noc!

Článek

Erotické oblečení vypovídá o osobnosti toho, kdo jej nosí. Ženy si většinou rády oblékají to, v čem se cítí sexy i pohodlně zároveň, a o čemž vědí, že jejich milenec náležitě ocení. Nestárnoucí korzet nebo korzetové podprsenky - to je něco, co nezklame. Krajky, satén, košilky... Každá žena má své oblíbené kousky i barvu. Bílá barva značí nevinnost a čistotu, modrá je symbolem inspirace a svobody, červená aktivuje a probouzí smysly, černá zase působí magicky, tajemně a luxusně.

Proč jsou boty důležité

Součástí erotického oblečení, které budí neméně pozornosti, jsou boty. A těm se dnes budeme věnovat obzvlášť. Pro většinu mužů znamená vysoký podpatek vzrušující výzvu. To ženy samozřejmě vědí, ale málokterá tuší, proč tomu tak je. Vysvětlení je přitom velmi prosté: Při chůzi na podpatcích se trup naklání vpřed. Žena, chcete-li majitelka půvabných střevíčků, je nucena se v oblasti beder prohnout, aby tlak vyrovnala. Tím se vystrčí její ňadra a bříško, což zase zvýrazní tvar zadečku a boků. Zvednutá pata zase napíná lýtkové svaly a křivky se při každém kroku smyslně dají do pohybu. Ženské tělo hned vypadá jinak a pro muže výrazněji představuje sexsymbol.

Foto: samphoto,cz/jiunlimited

Smyslnost podtrhnou vysoké boty

I nazouvání rozvášní

Dalším aspektem, proč mužské polovičky na hezké boty - i bez podpatku pohlížejí s jiskrou v oku, je pohyb, kterým ženská noha zaplouvá dovnitř. Připadá jim to něžné a zároveň i vyzývavé. Bota samotná vždy vysílá nějaké poselství. Ty s kožešinkou na okraji nebo bambulkou kdesi u špičky nepředstavují nic jiného než ochlupení - ženský klín. Řemínky, přezky a další tkaničky symbolizují spoutávání, zkrátka omezený pohyb. Botky z průhledného plastu nebo tvarově řešené tak, že odhalují prsty, se pojí s korzetem a sešněrováváním.

Připadá vám to zvláštní, nebo až nesmyslné? Vůbec ne. Tohle všechno vidí v „pouhých" botách samotní muži. Je to koncovka, která dotváří nejen erotické oblečení, a mělo by se na ni pohlížet s respektem a vědomím, jaké pocity dokáže svojí přítomností vyvolat.

Ve stopách tanečnic

Striptérky a tanečnice z erotických klubů podtrhují svá vystoupení střevíčky na jehlových podpatcích. Ony vědí, co je sexy a líbivé. A italští výrobci obuvi, která se s trochou nadsázky dá označit za erotickou, díky tomu velmi dobře prosperují, neboť mnoho kousků dovážených i do České republiky pochází právě ze země pizzy, vín a těstovin.

V sexshopech zakoupíte nádherné botičky, například elegantní šněrovací kozačky, v nichž si budete připadat jako bohyně. A které je hlavně při milování úplná škoda rozvazovat. Je sice pravda, že „erotická" obuv je oproti té běžné o trošku dražší (pantoflíčky okolo tří čtyř tisíc korun, kvalitní kozačky necelých 6 tisíc korun), nicméně v tomto případě se investice vyplatí - a nekupujeme si tyto věci každý den. Takže už přemýšlíte nad netradičním nákupem?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek