Hlavní obsah

Móda domácích sodovek frčí, podívejte se!

Dejte šanci domácí sodě!

Skleněná flaška, drátěnka okolo a malé bombičky. Prostě sifon. Dřív běžná věc, pak dlouhá pauza, a teď ho máme zpátky. Podívejte se, co můžete dnes na trhu dostat.

Článek

Není pochyb o tom, že sifon, perlivá voda či domácí sodovka, chcete-li, zažívá v Česku renesanci. Valná většina z nás si bezpečně pamatuje starou dobrou sifonovou láhev omotanou drátěnkou a živenou malými znovu naplnitelnými bombičkami. Bylo to povinné vybavení snad 80% českých domácností za socialismu, a dokonce i dnešní dvacetiletí vzpomínku na tento artefakt z minulého režimu někde v hlavě vyhrabou. Třeba proto, že na něj narazili u babičky na půdě.

LIMO BAR Start

Každopádně kdysi milovaná sifonová láhev to má za sebou. Na odpočinek se definitivně odebrala někdy okolo roku 2005, a i když se čas od času objevují pokusy o její reinkarnaci, celé kategorii nyní vládnou modernější, větší a výkonnější stroje na výrobu sodovky. Co se výběru přístrojů a značek týče, však situace donedávna připomínala spíš zmiňovaný socialismus. Jedna značka, dva, tři cenově dostupné výrobníky a nějaké designové specialitky. Do toho sirupy stejné značky a žádné rozumné alternativy.

LIMO BAR Patriot

Naštěstí pro zákazníky konkurence nikdy nespí. S rostoucím zájmem Čechů o doma vyrobenou limonádu rostl i zájem výrobců o český trh. A tak se stalo, že do kategorie domácích výrobníků sody vstoupila další značka LIMO BAR. LIMO BAR se na vstup na evropské trhy (a tedy i na ten český) dlouho a pečlivě připravoval.

LIMO Bar Patriot v celém balení

Inovace v domácí výrobě sody

Na rozdíl od konkurence veškerou energii a obrovské finanční prostředky investoval v první fázi do technologií. Cílem bylo přinést do segmentu postaveného na hezkých tvarech a barevných plastech skutečné inovace. To se podařilo. Aktuálně dostupné výrobníky perlivých nápojů LIMO BAR disponují několika technologickými vychytávkami, jež umožňují vyrobit sodu a domácí limonády 100% bezpečně a velmi levně. Technologický náskok značky LIMO BAR stojí na těchto systémech:

  • Technologie Turbo – výrazně šetří množství spotřebovaného CO2 díky speciální trysce. Z jediné bombičky vyrobíte až 135 litrů perlivé vody. Litr sody vás v tomto případě bude stát méně než 1,4 Kč.
  • Technologie BBT – unikátní technologie regulace velikosti bublinek v perlivém nápoji. Nastavíte, nasytíte, vychutnáte.
  • Technologie FSS – technologie zajišťující 100% bezpečnost a výraznou úsporu spotřebovaného CO2.
  • Bezpečnostní ventil – po dosažení kritické hranice automaticky snižuje tlak v láhvi. Nikdy se vám proto nestane, že byste láhev s vodou přetlakovali.
  • Láhev Click&Fix– pevná láhev s objemy 1, 1,5 a 2 litry s rychloupínacím bajonetovým systémem pro okamžité uchycení. Už žádné šroubování. Stačí nasadit, pootočit, a máte hotovo.

LIMO BAR si dal také velmi záležet na sirupech a bombičkách. Bombičky LIMO BAR můžete bezpečně používat i v konkurenčních výrobnících sody. Nabídka lahodných sirupů LIMO BAR nyní zahrnuje 12 různých příchutí za cenu 69 Kč za 500 ml láhev. Ovocné sirupy obsahují minimálně 33% ovocné složky a těší se u českých zákazníků velké oblibě. Prodejům vládne celkem tradičně Cola sirup, následuje pomeranč, limetka, malina, hrozny a jahoda.

Ochutnejte všechy příchutě

Jakou sodovku máte nejraději?

Sáhnete po pomeranči, nebo kole?

Výrobníky? Vybere si každý

Kdo nechce slepě následovat dav, ale raději dává přednost chytrým a zároveň atraktivním produktům, má si na oficiálních internetových stránkách LIMO BAR a v síti prodejců z čeho vybírat. Ceny startují na 899 Kč za světový unikát, přenosný výrobník sody LIMO BAR Fizzini. Cenový vrchol leží naopak v rozumné výšce 2.399 Kč za luxusní model Patriot vybavený všemi klíčovými technologiemi. Detaily o výrobnících perlivé vody LIMO BAR se dozvíte z videí níže.

LIMO BAR Patriot

LIMO BAR Smart Turbo

LIMO BAR Smart-W

LIMO BAR Start

LIMO BAR Fizzini

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.