Hlavní obsah

Namixujte si vlastní hudbu a vyhrajte výlet do LA!

DJ Lucca vám pomůže vytvořit svůj originální hudební styl!

Každý má nějaký ranní rituál. Něco, co ho zaručeně probere. Může to být dobrá hudba, jejíž blahodárné účinky na lidský organismus jsou nepopiratelné. A co teprve, kdybyste si mohli namixovat svou vlastní ranní muziku?! A dokonce třeba i vyhrát zájezd do Los Angeles?

Článek

Hudba toho dokáže hodně. Může být uklidňující, ale také ryze aktivační. Pokud potřebujete ráno povzbudit, probudit mozek a rozhýbat tělo, je muzika dobrá volba. Jenže každý máme trochu jiný vnitřní rytmus, na každého funguje něco jiného.

Posloucháte ráno rádio, ale málokdy se vám trefí do vkusu? A vlastní cedéčka už máte ohraná? Tak si namixujte svou vlastní skladbu. Nemožné? Nemáte mixážní studio, nejste profesionální hudebník a neumíte to? Nevadí! Probuďte v sobě rytmus s BeBe Dobré ráno a s pomocí DJ Luccy si zkuste vytvořit vlastní originální hudební mix! Ten si můžete jen tak stáhnout a užívat si ráno ve vlastním rytmu, ale navíc se se svým mixem můžete zúčastnit soutěže o zájezd do Los Angeles v hodnotě 250 tisíc korun nebo o 40 iPod Nano.

Jak na to? Na stránkách www.beberytmus.cz si s pomocí speciální soutěžní webové aplikace vytvořte vlastní originální hudební mix. Můžete využít buď připravené, nebo vlastní uploadnuté databáze zvukových stop a samplů. Pak už jen stačí váš mix nahrát do galerie a čekat, zda sklidí úspěch u ostatních posluchačů. Ti totiž svým hlasováním pošlou během osmi kol do velkého finále celkem čtyřicet lidí. Postupující automaticky vyhrávají hudební přehrávač iPod Nano 8 GB, ovšem na jednoho z nich čeká hlavní cena.

Hlavní výhrou je totiž již zmiňovaný zájezd do Los Angeles v hodnotě 250 tisíc s naprosto luxusním programem. Vítěz se může těšit na super prohlídku slavného města filmu a showbusinessu s česky mluvícím průvodcem či na návštěvu Grammy Music Musea, kde jsou k vidění exponáty týkající se nejslavnějších ikon hudebního nebe. Nuda ale nebude ani večer, kdy je na programu zábava v prémiovém hudebním klubu Whisky and GoGo. Součástí zájezdu je ovšem i několik hodin v hudebním studiu, kde natáčela například i slavná Lady GaGa, a možnost masteringu vlastního songu. A jako balzám na duši bude fungovat i poslední perlička zájezdu, a to odpočinek v přírodě v nádherném Joshua Tree National Parku.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.