Hlavní obsah

Nechte se unést nostalgií

Nechte se unést na vlnách retrostylu!

Retro styl s prvky let dávno minulých je dnes velmi populární a stále žádanější. Značka Hyundai představuje ucelenou řadu rádií, radiomagnetofonů i gramofonů nazvanou patřičně Hyundai Retro Style.

Článek

V designu skutečných modelů z dob první republiky, v charismatickém provedení dřevěných skříněk, přináší Hyundai nezapomenutelnou edici přehrávačů. Díky moderní technologii přehrávání multimédií lze oživit i starší hudební formáty a nosiče. Z okouzlujících přehrávačů lze poslouchat nejen rádio, můžete si přehrát kazety, CD, MP3 a samozřejmě klasické gramodesky. Některé jsou navíc obohaceny o funkci RIP, která převede přehrávané skladby do formátu MP3 a uloží je na flash disk.

Opravdu typickým zástupcem této řady je retro gramofon Hyundai RTC 611 kombinující retro design s kovovou ozvučnicí, CD přehrávač a analogový AM/FM tuner s manuálním laděním. Mile překvapí, že zvuk vychází nejen z reproduktorů uvnitř přehrávače, ale také z kovové ozvučnice. Gramofon dokáže přehrávat desky rychlostí 33/45/78 ot/min. Zvláště poslední rychlost je vpravdě historická a umožní vám přehrát již dávno zapomenuté šelakové desky – právě s rychlostí 78 otáček za minutu si většina moderních gramofonů neporadila.

Hyundai vyrábí mnoho modelů retro přehrávačů, protože každému se líbí něco jiného. Retro gramofon Hyundai RTCC 513 může být dalším dobrým tipem do vaší domácnosti. Tento gramofon je pro přehrávání gramofonových desek vybaven funkcemi autostop, automatické spuštění jehly a třemi rychlostmi (33/45/78 ot./min). Snadné ovládání CD mechaniky zajistí LCD displej, pro všestranné využití je gramofon doplněn také o kazetovou mechaniku.

K Hyundai Retro Style dárek – výjimečné dvojalbum Phila Collinse

Do konce roku se mohou fanoušci retro přehrávačů těšit na krásný dárek. K vybraným výrobkům Hyundai Retro s gramofonem získáte dvojalbum LP desky Phila Collinse Going Back! Známý anglický zpěvák a muzikant, osminásobný držitel Grammy, dává staronovou podobu soulovým hudebním drahokamům, které sehrály významnou roli v jeho hudební kariéře. Tento dárek jistě potěší vás či vaše nejbližší.

Získejte výjimečný dárek!

Mezi modely si jistě každý najde svého favorita. Přehrávač Hyundai Retro Style bude krásným solitérem pro váš interiér nebo zajímavým a netradičním dárkem pro významnou příležitost. Moderní elektronika v retro designu první republiky okouzlí snad každého.

Zasněte se s Hyundai Retro Style a uchovejte si své vzpomínky v moderních formátech!

Kompletní přehled modelů na www.hyundai-electronics.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.