Hlavní obsah

Nejlepší péče o vaše chodidla

Foto: Aurocor.cz

Bambusové hypoalergenní ponožky

Chcete se o svá chodidla starat, jak nejlépe to jde, a předcházet častým kožním problémům? Trápí vás nebo chcete předejít kožním a infekčním onemocněním? Zde je řešení!

Článek

Bambusová vlákna jsou přirozeně hypoalergenní a mají unikátní protiplísňové a antibakteriální látky známé jako Bamboo Kun. V případě, že bambusové ponožky používáte, snížíte pravděpodobnost kožních a infekčních onemocnění, pomohou vám v boji proti zápachu nohou a budou udržovat vaše nohy dokonale zdravé. Navíc jsou bambusové ponožky antialergenní, nevyvolávají žádné alergické reakce, čímž jsou dokonalou volbou pro lidi, kteří trpí dermatitidou, kožními alergiemi nebo kožní citlivostí.

Foto: Aurocor.cz

Termoregulační schopnosti bambusových vláken zajistí, že budete v létě v chladu

Vzhledem k tomu, že bambusová vlákna mají uvnitř tisíce dutinek, nošením bambusových ponožek umožníte přirozenou ventilaci i odvádění vlhkosti pryč. Tato vlastnost udrží vaše chodidla suchá a chladná a pomůže vám v boji proti plísním nohou.

Je dokázáno, že bambusové ponožky absorbují vlhkost 4x rychleji než bavlněné ponožky, tím dávají vašim nohám více pohodlí. Bambusová vlákna mají termoregulační vlastnost, v létě pomáhají udržet chodidlo chladné, v zimě zase chodidlo udržují v teple. To je ten důvod, proč jsou velmi prospěšné pro diabetiky, kteří mají kvůli oběhovým potížím problém vyrovnat se s extrémními teplotami.

Navíc mají bambusová vlákna přírodní UV ochranu, a proto diabetikům odpadnou problémy se spáleninami kůže. Více bambusového oblečení zde.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama