Hlavní obsah

Nejlepší péče o vaše chodidla

Bambusové hypoalergenní ponožky

Chcete se o svá chodidla starat, jak nejlépe to jde, a předcházet častým kožním problémům? Trápí vás nebo chcete předejít kožním a infekčním onemocněním? Zde je řešení!

Článek

Bambusová vlákna jsou přirozeně hypoalergenní a mají unikátní protiplísňové a antibakteriální látky známé jako Bamboo Kun. V případě, že bambusové ponožky používáte, snížíte pravděpodobnost kožních a infekčních onemocnění, pomohou vám v boji proti zápachu nohou a budou udržovat vaše nohy dokonale zdravé. Navíc jsou bambusové ponožky antialergenní, nevyvolávají žádné alergické reakce, čímž jsou dokonalou volbou pro lidi, kteří trpí dermatitidou, kožními alergiemi nebo kožní citlivostí.

Termoregulační schopnosti bambusových vláken zajistí, že budete v létě v chladu

Vzhledem k tomu, že bambusová vlákna mají uvnitř tisíce dutinek, nošením bambusových ponožek umožníte přirozenou ventilaci i odvádění vlhkosti pryč. Tato vlastnost udrží vaše chodidla suchá a chladná a pomůže vám v boji proti plísním nohou.

Je dokázáno, že bambusové ponožky absorbují vlhkost 4x rychleji než bavlněné ponožky, tím dávají vašim nohám více pohodlí. Bambusová vlákna mají termoregulační vlastnost, v létě pomáhají udržet chodidlo chladné, v zimě zase chodidlo udržují v teple. To je ten důvod, proč jsou velmi prospěšné pro diabetiky, kteří mají kvůli oběhovým potížím problém vyrovnat se s extrémními teplotami.

Navíc mají bambusová vlákna přírodní UV ochranu, a proto diabetikům odpadnou problémy se spáleninami kůže. Více bambusového oblečení zde.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.