Hlavní obsah

Nejlevnější nákupy na internetu? Víme, kde je najdete!

Komu by se nelíbilo, kdyby se mu část utracených peněz vracela zpátky do peněženky? Víme, jak na to!

Vánoce jsou za dveřmi,  a tak všichni začínáte řešit, kde budete nakupovat dárky. Máme pro vás pár tipů, jak spokojeně a v klidu domova nakoupit, a ještě ušetřit další peníze.

Článek

V poslední době se objevují věrnostní karty a bonusové programy, které vás za nákupy odmění bodíky, zlaťáky a dalšími odměnami. Je to určitě příjemné, ale bohužel si musíte svou odměnu vybrat v podobě zboží nebo dárku opět v tomto programu. To nemusí být vždy to, co zrovna potřebujete. Hodily by se vám spíš ušetřené peníze, se kterými můžete naložit dle své úvahy?

Pak se poohlédněte po takzvaném Cash-back portále. Tento způsob věrnostní odměny nepracuje s body a následnými povinnými odměnami, ale rovnou vyčíslí, kolik peněz budete za nákup získávat zpět. Jakmile nasbíráte alespoň 300 Kč, jednoduše si je necháte převést zpět a můžete je použít na to, co opravdu potřebujete.

Jak je možné, že vám někdo vrací peníze za nákup? Tyto portály jsou zapojené v provizním programu e-shopů, slevových portálů a cestovních kanceláří. Cash-back portál eRabat.cz nabízí navíc možnost výběru pomocí porovnávače zboží. Po roce přichází eRabat také s novým designem, který by měl být uživatelsky velmi jednoduchý a přehledný. Pomocí hlavního menu přeskakujete na hlavní stránky všech kategorií a pohodlně najdete, co hledáte. Najdete zde i slevové portály a od jara již můžete nakupovat se slevou také zájezdy do celého světa.

Jak může vypadat úspora v praxi?

Paní Jana z Prahy 9 nakupuje na www.erabat.cz již víc než rok, a tak jsme ji požádali o názor.

„Loni jsem se na portále Prozeny.cz dočetla o eRabat. Rozhodla jsem se tento způsob nákupů vyzkoušet, a byla jsem moc spokojená. Nemusela jsem měnit své zvyky, nakupovala a platila jsem přímo v e-shopech, a navíc jsem dost ušetřila. V několika obchodech čerpám věrnostní body a slevy, a navíc ještě dostávám slevy od eRabat.cz. V průběhu roku jsme si pořídili pojištění auta i domácnosti, pravidelně nakupujeme v Mall.cz, Parfémy.cz, Baťa a na slevových portálech. Letos jsme využili i nákup dovolené a k last minute jsme dostali ještě další slevu 2 %. Snažíme se šetřit, kde se dá, a tento způsob nakupování nám vyhovuje. Jsem ráda, že jsem to byla já, kdo tuhle novinku loni objevil! Ten vynalézavější u nás bývá manžel, ale tentokrát jsem ho předběhla!“ Uzavírá se smíchem paní Jana.

Využijte dalších slev při slevových akcích na internetu a nakupujte chytře!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.