Hlavní obsah

Nevíte, co pod stromeček? Máme tipy!

S Braunem budete mít vánoční dárky vyřešené raz dva!

Ušetřete si letos čas vymýšlením dárků. Potěšte své blízké kvalitními výrobky od značky Braun. Luxusní holicí strojky a epilátory jsou skvělým praktickým dárkem, na který rozhodně doma nebude sedat prach. Inspirujte se a zabalte pod stromeček výrobky Braun.

Článek

Vyberte dárek, který skutečně potěší. Každý z nás už pod stromečkem našel spoustu zbytečností. Proč tedy utrácet peníze a čas za výběr speciálních dárků, když stačí sáhnout po těch užitečných, které zaručeně sklidí úspěch?

Zkuste být letos originální a inspirujte se praktickými produkty od značky Braun, které udělají radost vám i vašim nejbližším. V nabídce najdete skvělé pomocníky, které potěší jak partnera, kamarádku, tak i vaši dceru. Ale pozor! Abyste se v koupelně nehádali, nezapomeňte si přibalit jeden navíc – pro sebe.

Braun Silk-epil 5, cena: 1999 korun

Dokonalá péče pro vaši dceru

Ušetřete své dceři trápení s žiletkou a potěšte ji skvělým epilátorem Braun Silk-epil 5, který je určený pro mladé dívky začínající s epilací. Braun Silk-epil 5 snadno odstraní chloupky a hladkou a jemnou pokožku uchová až po dobu čtyř týdnů. A co je nejdůležitější? Procedura je bezbolestná a minimalizuje podráždění pokožky.

Braun Silk-expert IPL, cena: 10 999 korun

IPL epilátor, který potěší i ty nejnáročnější

Epilátor Braun Silk-expert IPL  pomocí nejrychlejší a revoluční metody intenzivního pulzujícího světla (IPL) dokáže vaše chloupky odstranit natrvalo. Senzor, který je součástí přístroje, téměř nepřetržitě detekuje tón pokožky ošetřované partie, a díky tomu dokáže neustále přizpůsobovat intenzitu záblesku. Ani nejtvrdší chloupky tentokrát nemají šanci.

Braun Series 9, cena: 11 999 korun

Nezapomeňte potěšit vaše partnery

Manžela, přítele i třeba tatínka určitě překvapíte dokonalým strojkem Braun Series 9, který mu poskytne neopakovatelný zážitek z holení. Braun Series 9 disponuje patentovanou technologií SyncroSonic, která přizpůsobuje sílu holení intenzitě vousů. Strojek byl navržen pro snadné dosažení toho nejpřesnějšího oholení.

Braun Silk-epil SkinSpa 9, cena: 4490 korun

To nejlepší na konec? Dárek pro vás

Sebe a svou kamarádku potěšíte praktickým epilátorem Braun Silk -epil SkinSpa 9. Strojek disponuje masážním nástavcem na celé tělo, který se dokáže adaptovat jakékoli pokožce, a navíc zlepší její vzhled díky stimulaci krevního oběhu. Kombinace masáže a exfoliace vám tak vykouzlí zářící pokožku jako ze salonu krásy.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek