Hlavní obsah

Než začnete stavět, zajděte do svého domu na návštěvu

Foto: Centrum vzorových domů

Interiér domu Rezidence v Centru vzorových domů

Bydlení patří mezi nejvýznamnější investice v životě a byla by škoda řídit se při ní jen podle vizualizací. Naštěstí existuje pohodlné řešení.

Článek

Sebelepší digitální obrázky člověku neposkytnou ucelenou představu o tom, jak se bude ve svém novém domě cítit, jak snadno

nebo obtížně se v něm bude pohybovat ani mu přesně nenapoví, jak zařizovat interiér. O co silnější je takový zážitek, když můžete přijít k někomu na návštěvu a všechno si v klidu projít, prohlédnout a vyzkoušet.

Pojďte s námi na prohlídku Centra vzorových domů

V Nehvizdech nedaleko Prahy takovou možnost dostanete. Tamní Centrum vzorových domů vám umožní projít si sedm různých a plně zařízených domů, abyste získali lepší představu o tom, po jakém bydlení toužíte. Bezplatně a ještě před tím, než začnete stavět.

Domy jsou skutečně různorodé, a to jak svým architektonickým stylem, pojetím interiérů a úpravami zahrady, tak použitými technologiemi. Bez ohledu na to, jestli jsou spíš moderní, nebo klasické, je ale spojuje důraz na progresivní energeticky úsporná konstrukční řešení.

Foto: Centrum vzorových domů

Centrum vzorových domů

Dobrou představu o svém budoucím domově si tu mohou udělat jak mladé rodiny, hledající dostupný rodinný dům s cenou do 3 milionů Kč, tak i náročnější klienti, kteří mají zájem o exkluzivní bydlení v domě přesahujícím svým vnitřním prostorem i vybavením běžné bytové potřeby – od bungalovu až po moderní vícepodlažní vilu.

Součástí areálu Centra vzorových domů je také infocentrum, kde vám odborníci nabídnou odpovědi na všechny důležité otázky spojené s pořízením nového bydlení – od výběru domu a jeho projektové přípravy až po financování stavby. Prezentují se tam také partneři, kteří se na výstavbě podílejí. Jde o renomované značky jako Bramac, Sico, Velux, Hörmann, Sapeli, Oresi a v neposlední řadě také dodavatel domů CANABA, která je již 30 let největším dodavatelem domů na klíč v ČR.

Foto: Centrum vzorových domů

Infocentrum Centra vzorových domů

Otevřeno je každý den od 10 do 18 hodin, objednat prohlídku si můžete na webu Centra vzorových domů nebo na infolince 844 125 125. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Tento článek nevyjadřuje názor redakce.
Sdílejte článek