Hlavní obsah

O čem muži mlčí

Bojujte proti negativním vlivům klesající hladiny testosteronu

Únava a vyčerpání, úbytek svalové hmoty či nabírání na váze jsou hlavními projevy klesající hladiny testosteronu v mužském těle.

Článek

Vědecké studie prokazují, že u mužů nad 30 let dochází k přirozenému úbytku testosteronu a to každým rokem zhruba o jedno procento. Pokles hladiny testosteronu také ovlivňuje psychickou kondici a duševní rozpoložení muže. Hladina testosteronu může navíc dočasně klesat i kvůli vnějším faktorům dnešní uspěchané doby. Nedostatek spánku, málo pohybu, všudypřítomný stres a nevyvážený jídelníček žádnému muži lepší pocit nepřidá.

Jak být silným a klidným mužem v dnešní době?

Negativním důsledkům klesající hladiny testosteronu musí čelit každý muž. Úbytek svalové hmoty, zpomalující se metabolismus, fyzická a duševní vyčerpanost nebo menší zájem o sex jsou příznaky, o nichž muži nemluví, ale chtějí je řešit.

Doplněk stravy TestoMax pomáhá mužům lépe se vyrovnat s negativními vlivy, způsobenými poklesem hladiny testosteronu. Jeho složení podporuje růst svalové hmoty (pískavice řecké seno), pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků (pískavice řecké seno), přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi (zinek), přispívá ke snížení míry únavy (vitamin B6), přispívá k normální plodnosti (zinek) a k normální psychické činnosti (hořčík).

Pokles hladiny testosteronu v mužském těle je přirozený fyziologický vývoj, který přichází po 30 roku života

Více svalové hmoty a sebevědomí

Vědecká studie (Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34) prokázala, že užívání pískavice řecké seno podporuje růst svalové hmoty. Po dobu osmi týdnů byly testované skupiny A a B podrobeny stejnému pravidelnému silovému tréninku. U skupiny A byl ve srovnání se skupinou B zaznamenán až 2x větší nárůst svalové hmoty než u skupiny B. Skupina A užívala 500 mg pískavice řecké seno denně; skupina B užívala placebo.

Obsah denní dávky pískavice řecké seno v TestoMaxu je 600 mg. Každá tobolka TestoMaxu při dlouhodobém užívání tak podporuje růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu metabolismu tuků. To mužskému organismu následně může přinést větší vitalitu, sílu a lepší fyzický výkon a tím i lepší život.

Pískavice řeckého sena (při denní dávce 500mg) má vědecky prokázáné účinky na růst svalové hmoty

TestoMax je vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax vám přinášíme v měsíčním balení 30 tabletek pro jednu osobu. V České republice TestoMax užívá již tisíce spokojených zákazníků. Hlavním důvodem, proč TestoMax užívají, je jejich potřeba cítit se celkově lépe. Více na TestoMax.cz

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.