Hlavní obsah

Oilatum: Péče o citlivou pokožku

Ochraňte dětskou pokožku kosmetikou Oilatum!

Oilatum chrání jemnou dětskou pokožku a je vhodné pro děti již od narození.

Článek

Je pravidlem pečovat o kůži novorozence, kojence i malého dítěte. Svědomití rodiče používají pro své děti takové přípravky, které mají nejen dokonalé kosmetické vlastnosti, ale rovněž chrání dětskou kůži před vysoušením a podrážděním. Ideální přípravek pro péči o kůži malého dítěte má nejen vynikající mycí vlastnosti, ale i vlastnosti ochranné a zvláčňující. Měl by chránit před ztrátami vody, ale zároveň jí umožnit volně dýchat. Všechny tyto podmínky splňují kosmetické přípravky řady Oilatum od mezinárodní farmaceutické společnosti Stiefel, která je součástí skupiny GlaxoSmithKline.

Oilatum řada zahrnuje například Oilatum krém a mýdlo. Aktivní složkou přípravků je lehký tekutý parafín. Aplikace krému zajistí intenzivní dlouhodobé promaštění a zvláčnění kůže. Obnovuje přirozenou kožní bariéru, brání nadměrnému odpařování vody z pokožky a pomáhá zklidnit podráždění. Je určen zejména pro ekzematiky, pro běžnou péči o pokožku novorozenců a malých dětí i pro dospělé s extrémně suchou kůží. Oilatum mýdlo je dermatologické, jemně zvlhčující mýdlo, ideální pro časté mytí. Může být používáno denně při koupání, mytí i sprchování.

Společnost Stiefel po více než 150 let určuje směr vývoje v oblasti péče o citlivou a k alergiím náchylnou kůži. Důkazem toho je velká oblíbenost přípravků řady Oilatum v mnoha zemích světa.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.