Hlavní obsah

Okořeňte si sex! Podle znamení!

Foto: shutterstock.com

Dostaňte ho nenápadně. Afrodiziaky!

10. 3. 2010

Tajemství žhavé vášně a věčné lásky? Skrývá se ve správně zvoleném koření, jídle a vůních, jejichž kombinací v pravou chvíli omámíte smysly svého vyvoleného. A tak okořeňte svůj milostný život a navraťte mu dávnou jiskru a dychtivost! Stačí vědět, kdy se váš miláček narodil!

Článek

„Říká se, že láska založená na přátelství je předpokladem pevného a trvalého vztahu. Jenže zřídkakdy vydrží svazek, který postrádá lásku,“ konstatuje astroložka Naďa Šmídová. Ve chvíli, kdy začne vyprchávat počáteční oblouznění a euforie a vám se začne zdát, že pro svého partnera už nejste dostatečně sexy, nastává čas pro lektvary nejmocnější – ty, co probouzejí  vášeň, tedy pověstná afrodiziaka.

Podle znamení, ve kterém se váš partner narodil, poznáte, jaké afrodiziakum ho dokonale vzruší a probudí v něm hluboko skryté sexuální fantazie. Musíte však dávat pozor! „Pokud zjistíte, že například váš milenec narozený se Sluncem v Raku reaguje na afrodiziakum, které patří např. znamení Berana, neznamená to hned, že náš článek je chybný. Bude to pouze známka toho, že má v horoskopu znamení obsazeno i jinými prvky či planetami, a tudíž nereaguje v sexu jako klasický Sluneční Rak,“ varuje před unáhlenými soudy astroložka Naďa Šmídová. A teď už přímo k věci, ve kterém znamení se váš milý narodil?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nad všemi Berany drží stráž ohnivý Mars. Proto se nedivte, když se po vás takový partner z ničeho nic vrhne a bude vás chtít mít celou a hned – jsou velmi impulzivní a až ohnivě vášniví. Tyto vlastnosti v nich probudí zdánlivě chladná máta peprná, voňavá pelargonie, čaj ze šalvěje, tropický pačuli či společná levandulová koupel.

Tip www.prozeny.cz: Připravte mu salát s kousky kuřecího masa, jablek, cibule, zelené papriky, vařených vajec, majonézy, francouzské hořčice a lžíce šalvěje! Samy dobře víte, že láska prochází žaludkem…

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Smyslní a empatičtí milenci, takoví bývají muži narození ve znamení Býka. Běda vám, pokud je ale chcete k něčemu přemluvit! Mají totiž svou (tvrdou) hlavu! Nad všemi Býky bdí planeta lásky Venuše, proto se v sexu nespokojí s průměrností. Rádi experimentují a snaží se, aby si milování užili oba. Touhy po vášnivých hrátkách v něm probudíte slavnostní myrtou, voňavým rozmarýnem či levandulí anebo také dýní.

Tip www.prozeny.cz: Podejte své lásce dýňový rostlinný olej zředěný s čistou vodou v poměru 1:9.

Foto: shutterstock.com

Blíženci připravte voňavého lososa

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Všem Blížencům poroučí nebeský Merkur. Proto se někdy i říká, že když se pravý Blíženec zamiluje, neustále létá s hlavou v oblacích. Než aby vám po obloze ale uletěl za jinou, bude lepší, když ho tu a tam připoutáte pevně k sobě. K tomu vám pomůže sladká vanilka či slavnostní myrta – dvě typické vůně domova. Pak už ho stačí jen rozpálit – např. růžovým dřevem, exotickým pačuli, jemnou levandulí či výrazným citronem.

Tip www.prozeny.cz: Kromě vonných tyčinek, které rozmístíte po domě, můžete celý byt provonět jídlem. Upečte lehkého lososa s citronovými plátky! A třeba na tu večeři ani nedojde…

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Rakům dobrotivě poroučí Luna – jenže jednou tak a podruhé jinak. Pokud máte po boku Raka, připravte se na to, že budete každou chvíli muset měnit role – tu budete vášnivou a neodbytnou milenkou, za chvíli zase nejlepší kamarádkou, chápavou matkou či domácí kuchařkou. Pokud v něm chcete ale opravdu probudit dávný plamen vášně, pomůžou vám k tomu sladká mandarinka, subtropický bergamot a lahodná vanilka.

Tip www.prozeny.cz: Dopřejte svému miláčkovi na začátku jara sladkou masáž éterickým olejem z růžového dřeva!

Lev (23. 7 – 22. 8)

Jak ovládnout nespoutaného Lva, kterému vládne samo Slunce? Pána zvířat, hrdého a vznešeného, si jen tak nepodmaníte. Když se tomu tak stane, věřte, že budete tou nejmilovanější a neobletovanější ženou, kterou znáte. A pokud v něm přeci jen chcete onu někdejší dravou touhu probudit, zkuste to pomocí nahořklého grapefruitu, domácké myrty či vůní santalového dřeva

Tip www.prozeny.cz: Oloupejte sama grapefruit (z té tvrdé slupky by byl pravý Lev navztekaný, než by ji odloupal), rozdělte ho na měsíčky, které si volně rozložte po celém těle. A pak už jen nechte svého miláčka, aby si bral, co mu patří.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nebeský Merkur vládne i Panně, znamení, ve kterém se rodí ti nejlepší milenci! Panny totiž touží po dokonalosti a úplnosti, což samozřejmě očekávají od svých milenek i žen. Když už si vás tedy vybere, znamená to, že k němu navždy patříte a že jste nejlepší! A že je v životě mužů v Panně období, kdy střídají jednu milenku za druhou? To je jen ono pověstné hledání jehly v kupce sena. Když jehlu najdou, už ji nikdy nepustí. Jak v něm znovu rozpálit dávnou dychtivost? Zkuste léčivý heřmánek či meduňku, klidnou levanduli a mátu.

Tip www.prozeny.cz: Skvělou předehrou může být hra vadí – nevadí s chladivými mojity v rukách!

Foto: shutterstock.com

Pro muže ve znamení Panny připravte mojito

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

I Vahám vládne planeta lásky Venuše. Přestože bývají zřídkakdy upřímné, dokážou upřímně milovat. Spokojené bývají jen tehdy, když je harmonický jejich vztah. Jenže! Dokonalou harmonii v životě najít nelze. S tím se Váhy vyrovnávají po svém – zarytě mlčí a tlumí bolest samy v sobě, místo toho, aby nahlas daly najevo nesouhlas. A jestli chcete váš společný vztah co nejvíce přiblížit dokonalé harmonii a k dávným divokým sexuálním hrátkám, zkuste to podpořit vůní cypřiše, tajemného nerolu či známého hřebíčku.

Tip www.prozeny.cz: Do vody v aromalampě nasypte několik hlaviček hřebíčku, zavažte si navzájem oči a s partnerem se jemně masírujte bříšky prstů, vždy v pravidelných obrazcích a rytmu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Tajemným a přitom vášnivým a zkušeným Štírům vládne samotný pán podsvětí Pluto. Že jste se zamilovali na první pohled? Není divu! Pohled muže nerozeného ve Štíru může být až nadpozemsky hypnotizující. Měla byste se ale snažit, abyste takového muže nezranila. Protože stejně jako se Štíři dokážou intenzivně milovat, dovedou se i mstít. Klidnou harmonii a dokonale prožité milování vyvoláte vůní citrusů, pomeranče, exotického pačuli či výrazného jalovce.

Tip www.prozeny.cz: Po večeři položte na stůl mísu se salátem z citrusových plodů, banánů a kiwi. Zavzpomínejte na dřívější časy a nakrmte se navzájem! Pak už si jako dezert dejte sami sebe!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Máte doma bezhlavého Střelce? Tak na něj jsou třeba pořádné zbraně a notná dávka trpělivosti! Vždyť všem Střelcům velí Jupiter, jehož symbolem je Archer, napůl člověk, napůl kentaur. Váš partner je z jedné části usedlý mužíček, milující svůj jistý klid a pohodlí domova. Když se v něm ale probudí svobodné zvíře, potřebuje prostor. Pokud mu ho nedáte, uteče navždycky pryč. Empatického a přitom drsného milence v něm probudí máta, šalvěj či bergamot!

Tip www.prozeny.cz: Nechte svého milence, aby se položil na postel na břicho. Až se dokonale uvolní a oddá se vám, roztírejte mu jemně po zádech éterický olej ylang-ylang. Pak se připravte na pořádně divokou jízdu!

Foto: shutterstock.com

Užijte si společnou koupel s plátky růží

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Manažeři a technicky vytříbení milenci. To bývají většinou muži narozeni v Kozorohu, kterým pevně vládne Saturn. A stejně jako je kamzík, který je ve znaku Kozoroha, schopen urazit dlouhou cestu za kouskem šťavnaté a chutné trávy, i takový bývá vytrvalý Kozoroh. Když něco chce, musí to dostat – a je mu jedno, jak dlouho bude na nedobytnou tvrz útočit. Pokud chcete podpořit jeho přirozenou chuť vítězit (třeba ve vaší posteli), nabídněte mu grapefruit, pronikavý eukalyptus, vůni cedru, santalového dřeva či rozmarýnu.

Tip www.prozeny.cz: Provoňte celý byt santalovým dřevem. Přivažte svého partnera k židli, obkročmo si na něj sedněte a šeptejte mu do ucha svoje nejtajnější sexuální fantazie. Vyčkejte, dokud z vás nebude úplně šílet a pak se mu plně oddejte!

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Co Vodnář, to nespoutaný rebel. Není divu, vždyť tomuto znamení vládne Uran. Jestli tedy chcete rozpálit pravého Vodnáře, udělejte něco, co nečeká. Tito muži totiž bývají neúnavní experimentátoři a nebojí se takřka ničeho. Pokud na vás přišly chutě na divoké hrátky, navnaďte svého partnera pomocí vůní cedru, cypřiše, myrty nebo výrazných citrusů.

Tip www.prozeny.cz: Pořiďte si 10 širokých mašlí, které lehce navoňte parfémem s výrazným přídavkem cedru. Mašle si ovažte kolem nahého těla a sepište si malý kvíz 10 otázek, které se týkají vašeho intimního života. Nechte partnera postupně hádat a za každou správnou odpověď si jednu mašli sundejte a pověste mu ji kolem krku. Pak už je to jen na vás...

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Tajemný a mystický Neptun vládne všem Rybám. Pokud se váš partner narodil v tomto znamení, pravděpodobně tráví většinu života myšlenkami daleko od vás a jeho hlava se vznáší vysoko v oblacích. Nebojte se naladit na jeho erotickou vlnu! Pokud se poddáte jeho jemným něžným dotykům, vynese vás také do nebeských výšin! Navnadit ho můžete dráždivou bazalkou, jemným heřmánkem, nahořklými mandlemi či voňavou levandulí a růžemi.

Tip www.prozeny.cz: Vytvořte afrodiziakální superkombinaci! Naložte se společně do levandulové koupele, ve které necháte volně plavat lístky růží. Pak už se jen stačí navzájem lačně krmit mandlemi a máte to, po čem jste vždycky toužila!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek