Hlavní obsah

Osvěžte se limitovanou edicí Doba ledová 4

Foto: Sodastream.cz

Získejte SodaStream v limitované edici Doba ledová 4!

SodaStream představuje limitovanou edici Doba ledová 4, která doprovází další ze série filmů Doba ledová. Milovníci dobrých limonád už od června najdou atmosféru filmu i na obalech sirupů, výrobníků a lahví v ledově modrém provedení.

Článek

SodaStream je originální systém pro výrobu perlivých ochucených limonád a pro nadcházející letní období nachystal edici plnou filmové tématiky. Zábavné motivy potěší na obalech čtyř sirupů, které překvapí zajímavými příchutěmi – Ledové coly s limetkou, Ledového citronu, Ledového pomeranče nebo sirupu plného Ledových malin. Z jednoho sirupu je možné vyrobit až 12 litrů domácí limonády.

Foto: Sodastream.cz

Díky této unikátní edici pro vás bude hračka vysvětlit dětem, že používání jednorázových plastových lahví můžeme omezit, když je řešení šetrné k životnímu prostředí tak zábavné. Díky edici lahví s vyobrazením postav veverky, Diega, Ellie nebo Edieho budete mít vy a vaše děti osvěžující pití vždy po ruce i se svými oblíbenými hrdiny. Dostupné bude v balení po dvou kusech. V limitované edici naleznete i tři výrobníky. Součástí výrobníku bude zdarma tvořítko na led s motivem veverčina oříšku.

Foto: Sodastream.cz

Zahraj si skvělé online hry z Doby ledové

Bláznivé a veselé postavičky z filmu Doba Ledová 4, který přichází do českých kin 28. června, najdete nejen na lahvích, přístrojích i sirupech limitované edice SodaStream Doba Ledová 4, ale také na webu a na Facebooku, kde si můžete zahrát lední pexeso, Sidovy puzzle či najít Veverčinu cestu. A pokud doma výrobník ještě nemáte, zapojte se do soutěže a třeba se ledové štěstí usměje i na vás. Vyhrát můžete některý z deseti výrobníků sody Genesis White Ice Age 4.

Foto: Sodastream.cz
ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama