Hlavní obsah

Kožené a koženkové bundy: Dejte sbohem černé, přicházejí barevné kousky!

Foto: Ann Haritonenko, Shutterstock.com

Kožené a koženkové bundy neodmyslitelně patří k podzimu. Už máte nějakou slušivou i vy?

14. 9. 2016

Nikde není psáno, že se spolu s létem musíte rozloučit i s širokou barevnou paletou. Naopak. Barvy mají tuto sezonu vstup povolen! A na bundách si je přímo zamilujete!

Článek

Kožené nebo koženkové bundy už dávno nejsou výsadou motorkářských gangů nebo rockerů. Nyní jsou součástí základního šatníku a o jejich šmrnc a kouzlo by se neměla ochudit žádná žena. Tato dámská bunda z vás nutně neudělá hned drsňačku na první pohled, spíše s ní díky jejímu materiálu a střihu můžete dělat prima módní kouzla.

Přijde vám, že v těch květinkových šatech vypadáte příliš sladce? Přehoďte si přes ramena křivák. Jdete rovnou z práce do baru a nechcete působit v kostýmku jako úplná lady? Vyměňte sako za koženou bundu. Rády byste se naučily vrstvit na podzim materiály? V tom případě vám nesmí chybět kůže nebo koženka, hrubá pletenina a bavlna.

A pak jsou ty, co se černé vyhýbají jako čert kříži, přestože by rády sledovaly trendy, nebo ty, co už stará dobrá klasika nudí. Řešení je tak jasné! Podzim klepe na dveře, tak se odvažte a oblékněte bundičku ve veselých odstínech. Pastelově růžová, obláčkově modrá, hořčicově žlutá nebo třeba temně vínová. Podzimní barevná paleta nezná mezí, tak hurá na to!

Foto: Archiv firem
Více

Temně rudá nebo vínová. Skvěle se hodí k modré nebo černé. Na foto (zleva): Zara, 1199 Kč (koženka), Halens, 2999 Kč (pravá kůže)

Foto: Archiv firem
Více

Tuto sezonu by vám rozhodně neměla uniknout pudrově růžová! Na foto (zleva): Zara, 1199 Kč (koženka), YaYa, 1875 Kč (koženka)

Foto: Archiv firem

Pokud vás nelákají sladké pastelky, vsaďte na metalické odstíny! Na foto (zleva): Bershka, 1299 Kč (koženka), Mango, 1299 Kč (koženka)

Foto: Archiv firem

Nosíte-li takhle výraznou bundu, myslete na to, aby byl zbytek outfitu jednoduchý. Na foto (zleva): Mango, 1299 Kč (koženka), Zara, 1599 Kč (koženka)

Foto: Archiv firem

Barevná bunda v kombinaci s celočerným outfitem vynikne nejlépe. Na foto (zleva): Pull & Bear, 1299 Kč (koženka), Mango, 2999 Kč (pravá kůže)

Jakou barvu budete na podzim preferovat vy? Nosíte kožené nebo koženkové bundy? Svěřte se nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek