Hlavní obsah

Pouzdrové sukně: Nezapomeňte na ně!

Foto: Miu Miu

Sukně k ženské kráse rozhodně patří

2. 12. 2011

Sukně – spousta žen na ně už dávno zanevřela, naplno se oddala svému pohodlnému já a v ničem jiném než v kalhotách je neuvidíte. To je ale obrovská škoda, protože sukně k ženám prostě patří, a navíc jim i ohromně sluší. Pomyslný vrchol elegance a stylové uměřenosti představují v této oblasti sukně pouzdrové. Našli jsme opravdu překrásné kousky.

Článek

Pouzdrové sukně jsou charakteristické úzkým střihem a délkou kolem kolen – na výběr pak máte mezi bokovou variantou, ale i velice zajímavou výškou do pasu. Zmíněný „úzký střih" jistě vyvolá v mnohých z vás obavy a širší boky se stanou výmluvou a zároveň příčinou věčného zatracení tohoto typu sukní. Byla by to ale věčná škoda a tímto rozhodnutím byste si zazdily cestu k skutečně elegantním a stylovým outfitům! Taková pouzdrová sukně černé barvy a střihu maximálně lichotící postavě totiž může být skutečně silným magnetem pro mužské pohledy. Vy se bojíte, že pozadí ještě více vynikne a že pohledy okolí budou spíš posměšného rázu – muži zas uvidí krásně tvarovaný zadeček rýsující se pod látkou! Střih zužující se ke kolenům vám vytvoří naprosto dokonalou siluetu, která se blíží mužským představám o ideální postavě víc, než byste si myslely!

Elegantní do práce i na ples

Pouzdrové sukně působí velmi uhlazeně a elegantně, chcete-li tento dojem ještě umocnit, zvolte nějakou v černé barvě či v odstínech šedivé. Dotvořit výsledný look můžete lehkou šifonovou blůzkou s efektní mašlí u krku, černými punčocháči, kotníčkovými botami na podpatku a tenkým páskem. Jednoduché elegance dosáhnete v kombinaci s bílou košilí, kterou má doma každá z vás, a zajímavým širokým páskem (inspiraci na sexy doplňky v černé barvě najdete v článku Tohle je nejvíc sexy móda letošní zimy!).

Ke krajkovým variantám můžete přistupovat obdobně, obléct si je ale můžete klidně i na slavnostní večírek či ples! V tom případě je doplňte botami na podpatku a topem – ten by se měl hodit k romantické krajce a neměl by ji výrazně přebíjet – zkuste třeba volnější saténové tílko v tělové či zlatavé barvě.

Abychom nezapomněli: veledůležité je, aby byl vršek vždy zastrčen do sukně – jen tak zdůrazníte pas a zvýrazníte linii těla!

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 997 Kč, 3Suisses 599 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Ann Christine 619 Kč, Topshop 693 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 693 Kč, Asos 582 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 831 Kč, Debenhams 693 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 970 Kč, KappAhl 499 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Promod 605 Kč, Zara 999 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Lindex 549 Kč, Topshop 970 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 970 Kč, Zara 899 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Bershka 399 Kč, Asos 623 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: vše Topshop 1053 Kč, 831 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Zara 699 Kč, Topshop 831 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 582 Kč, Zara 799 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 1274 Kč, Zara 899 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 623 Kč, Zara 1499 Kč

Zajímavé na schůzku i do baru

Móda pouzdrových sukní je někdy považována za poměrně usedlou a některé ženy si v ní nedokážou představit nikoho jiného než unylou sekretářku. Pokud patříte mezi ně, vězte, že žijete v obrovském omylu! V obchodech jsme totiž narazili na skutečně zajímavé a originální kousky, které jsou bláznivé, hravé i úžasně barevné a které si zase my nedokážeme představit na nikom jiném než na milovnici stylu sedící na barové stoličce nebo jako součást originálního a zajímavého outfitu!

K barevné variantě do pasu zvolte volné flitrové bolerko a nechte ho spadnout na jedno rameno – kontrast volného topu a úzké sukně bude působit originálně! Pokud si rády hrajete a rády mixujete jednotlivé styly, k efektní flitrové sukni si klidně vezměte top s kačerem Donaldem či jinou vaší oblíbenou postavičkou – kombinací luxusní sukně a roztomilého bavlněného trička dáte najevo svůj smysl pro humor a svou otevřenost všemu novému! Boty na podpatku jsou u této délky a střihu sukní samozřejmostí! (Proto nezapomeňte mrknout na článek Chcete být hvězdou večírku? Tyhle boty vám nesmí chybět.)

Foto: archiv firmy

Na foto: vše Topshop 1053 Kč, 1163 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): New Yorker 419 Kč, Asos 831 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 596 Kč, Topshop 1247 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 623 Kč, Debenhams 1274 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Tally Weijl 484 Kč, Asos 623 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): H&M 599 Kč, Asos 720 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 970 Kč, Debenhams 554 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 831 Kč, Topshop 942 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): H&M 799 Kč, Asos 970 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): H&M 899 Kč, Topshop 776 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 886 Kč, Zara 899 Kč

Jak jste na tom s pouzdrovými sukněmi vy? Zalíbily se vám elegantní, či spíše hravé kousky?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek