Hlavní obsah

Škola líčení přímo na ulici. Přiučte se!

Foto: David Kadlec

Jak se líčí ženy v Čechách?

Ano, Češky se líčí málo. Ale proč? Protože vlastně pořádně nevědí, jak na to! Rozhodli jsme se tento problém okamžitě řešit a spolu s vizážistkou jsme se vydali do pražských ulic odchytit jednu z vás, posadit ji na židličku a nutné základy ji naučit. Podívejte se na video a něco se také přiučte!

Článek

V článku Tohle jsou nejčastější chyby v líčení jsme při přepadovce v kancelářích zjistili, že se ženy nejen v líčení odbývají, ale hlavně netuší, jak se správně namalovat! A tak jsme s v vizážistkou Bárou Nevickou vyrazili do pražského Karlína a tam si v parku vyhlédli oběť… Pak už jen stačilo ji přemluvit, a šlo se na věc! Zajímá vás, co všechno poradila vizážistka 19leté Katce? Podívejte se pozorně na video!

A co trápí při líčení vás? S čím máte největší problém? Podělte se o své starosti s ostatními v diskusi nebo navštivte poradnu vizážistky ZDE!

Děkujeme za spolupráci Báře Nevické z profesionální školy líčení Surface.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.