Hlavní obsah

Při orgasmu jsem viděla hvězdy

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Orgasmu si užívám i po padesátce

19. 3. 2009

Chci se vyjádřit k otázce orgasmu u ženy. Nejsem motýl, abych létala od muže k muži, ale nějaké jsem již měla. Nyní mám přítele, který je velmi něžný, pozorný a vždy myslí především na mne. Je velmi zvláštní, že k orgasmu mě dovedl hned při našem prvním milování, a to opakovanému.

Článek

Ke spokojenosti potřebujeme klid a něhu

Tak je to při každém milování. Má vyvrcholení ho přivádějí i k jeho vrcholům. Při našem posledním milování jsem zažila něco tak nádherného, že jsem viděla hvězdnou oblohu, hvězdy létaly všude kolem a nádherně zářily. Autorka článku má zcela pravdu. Žena potřebuje ke spokojenosti klid, pohodu, spoustu něhy a to vše cítit. Pak se dostaví i kýžený orgasmus. A samozřejmě chápavého a milujícího muže.

Myslím, že i milování se musí člověk učit tak jako jiným věcem a dovednostem. Jsme již starší pár po padesátce a milování patří ještě pořád k našim nejoblíbenějším činnostem. S přibývajícím věkem si ho rozhodně více užíváme než v mládí. Chtěla bych ženám, které budou moje řádky číst, popřát, aby také našli takového muže.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek