Hlavní obsah

Přírodní dětská kosmetika je nezbytností

Kosmetika z přírodních ingrediencí, bez alkoholu a bez parabenů

Dětská pokožka je výrazně citlivější. Nevhodná kosmetika může dítěti způsobit zdravotní obtíže. Nejvhodnější je kosmetika z přírodních ingrediencí, bez alkoholu a parabenů, šetrná k dětské pokožce.

Článek

Na dětech nám záleží, proto kojenecká dětská kosmetika Bochko zahrnující kompletní řadu vysoce kvalitních a účinných produktů vyrobených na bázi přírodních ingrediencí, bez použití alkoholu a parabenů, je tu pro vás. Díky tomu je k dětské pokožce velmi šetrná a vhodná i pro ta nejmenší miminka, neboť nezpůsobuje žádné alergické reakce. Bylinné extrakty navíc dodávají kosmetice neobyčejně příjemnou vůni.

O pokožku kojenců a dětí je také třeba pečovat zvolením vhodných produktů, a to v průběhu celého roku

Ježeček ochrání zadeček

Trápí vaše miminko opruzeniny? Není divu, mohou za to plenky. Chraňte jeho pokožku před podrážděním kvalitním krémem proti opruzeninám. Bochko krém díky dvěma nejúčinnějším složkám, výtažku z ruje a oxidu zinečnatému, zajistí zadečku vašeho děťátka dokonalou ochranu. Používat ho však může celá vaše rodina, a to na různé kožní vyrážky, rány, akné, popáleniny a jiné kožní problémy.

Každodenní ochrana pokožky je důležitá

Hydratace a ochrana pro každý den

Olejíček chrání dětskou pokožku nejen před vysušením, ale i před nepříznivými vnějšími vlivy. Dětský olej Bochko je navíc plný vitaminů, kyseliny pantotenové, listové, omega mastných kyselin a dalších látek pro blaho dětské pokožky.

Všechny produkty Bochko jsou z přírodních ingrediencí

Dětem to nejlepší

Také vás dětská kosmetika Bochko zaujala a zajímalo by vás, jaké jsou ceny jednotlivých produktů? Velice příznivé. Což je dobrá zpráva pro maminky, protože žádná nemá peněz nazbyt, a přitom chce dopřát svým dětem to nejlepší.

Kojeneckou a dětskou kosmetiku Bochko koupíte v každé dobré lékárně, dětském obchůdku, obchodě s bio výrobky, drogerii, a nebo na webu www.bochko.cz.

Bochko je bulharská značka kojenecké a dětské kosmetiky, která je na trhu již více než 20 let. V průběhu těchto let jsme neustále rozšiřovali naši produktovou řadu, aby se vztahovala na všechny fáze růstu dítěte. Řada odborníků a vědců se věnovala rozvoji a zlepšování nových výrobků, prací v laboratoři, studovali a analyzovali potřeby dětí, a proto můžeme nabídnout náležitou péči v každém období růstu dítěte.

Jak pevně věříme, každý výrobek by měl být testován nejen klinicky: Bochko spolupracuje s externími odborníky a rodiči, a tak můžeme zajistit, že každá inovace splňuje specifické potřeby dětí.

Naším posláním je umožnit vám dávat to nejlepší pro vaše děti. Bochko – Rosteme společně.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.