Hlavní obsah

Přirozené početí bez hormonů? Jde to!

Nepropadejte panice, místo toho se vyhněte hormonům obloukem

Početí miminka bývá někdy dlouhý a velice psychicky náročný proces. Každoměsíční čekání na ovulaci a následné zklamání při pohledu na těhotenský test je opravdu demotivující. Nepropadejte však panice.

Článek

Největší negativa s sebou přináší hormonální antikoncepce. Přičemž skoro 50 % žen se chrání před těhotenstvím právě jí. Hormonální pilulka pro ně totiž představuje určité pohodlí, a to nejen v oblasti nechtěného početí, ale také v pravidelné periodě. Hormony však s tělem dělá věci, které vás možná nenapadnou. Je obecně známo, že hormony ovlivňují náladu, myšlení a sexuální apetit. Po jejich vysazení může mít mnoho žen problém s početím potomka. 

Hormonální antikoncepce často utlumuje chuť k sexu

Orgasmus = velká neznámá

Nejenže hormonální antikoncepce potlačuje chuť na sex, ale je především zodpovědná za utlumení vzrušení. Vlivem antikoncepce totiž játra produkují zvýšené množství globulinu. Ten se během sexu naváže na testosteron, který je zodpovědný za touhu, díky čemuž nedojde ke vzrušující extázi, na níž každá žena čeká.

Aby byl sex kvalitní, musíte si ho především užít

Užívání antikoncepce od začátku sexuálního života

Hlavním účelem hormonální antikoncepce je zabránění ženám v otěhotnění. Je tedy obvyklé, že ženy užívají tabletky už od začátku svého sexuálního života. Poté, co antikoncepci vysadí, mohou mít problém ihned otěhotnět. Netlačte proto na pilu a zkuste být svému tělu v tomto období nápomocná jinak.

Jedinečný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy

Přirozené početí bez hormonů

Mnoha ženám se osvědčil jedinečný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy. Naleznete v něm zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitamin B6 pro regulaci hormonální aktivity a také kyselinu listovou, jež přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu. Protože je snaha o dítě psychicky náročná, nabízí tento pomocník také vitamin B12 a hořčík pro normální psychickou činnost.

Produkt Fertility Blend je ověřen klinickou studií provedenou americkými lékaři ze Stanford University School of the Medicine. Této studie se zúčastnily ženy ve věku 24–42 let, které se neúspěšně pokoušely po dobu 6–36 měsíců otěhotnět. Ve skupině 53 žen, které užívaly Fertility Blend pro ženy, jich otěhotnělo po 3 měsících 14, po 6 měsících užívání úspěšně počaly další 3 ženy. Studie tedy potvrdila, že přípravek může zvýšit úspěšnost početí. Ukázalo se také, že upravuje nepravidelnost menstruačního cyklu a může být efektivním doplňkovým opatřením především v případech nevysvětlitelné neplodnosti.

Když má rezervy muž

Varianta produktu Fertility Blend pro páry obsahuje rovněž balení pro muže, v němž se nachází vysoká koncentrace zinku, jenž přispívá k normální spermatogenezi. Obě varianty obsahují patentově chráněné složení.

Unikátní doplněk stravy Fertility Blend ve variantě pro páry

Nyní 20 % sleva při zakoupení přípravků Fertility Blend na stránkách www.fertilityblend.cz při zadání kódu FB73. Nabídka platí do 25. 10. 2017.

Pro stálé zákazníky je rovněž připraven věrnostní program, se kterým můžete získat 1 produkt Fertility Blend zdarma.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek