Hlavní obsah

Proměna, která bere dech: Paní Hana chce vypadat jako Iva Kubelková!

Foto: Greta Blumajerová

Paní Hana byla z proměny trochu nervózní. Přece jen – s módním týmem stylistky, vizážistky a fotografky neměla doposud žádnou zkušenost

Paní Hana nás oslovila s odvážným přáním – chtěla by vypadat jako Iva Kubelková! A to byla pro náš tým výzva! Jak se proměna rodačky z Brandýsa nad Labem v jednu z nejkrásnějších českých modelek a moderátorek povedla?

Článek

Paní Hana pracuje jako úřednice na odboru kultury a cestovního ruchu. Na starosti má mimo jiné i dozor nad kulturními a společenskými akcemi, mezi něž – jak sama říká – spadají i akce módní. Ve společnosti se tak pohybuje poměrně často, a tak není divu, že móda patří k jejím koníčkům! „Nejraději mám sportovně-elegantní styl. Čas od času se ale ráda pustím i do nějakého toho experimentování,“ přiznala nám sympatická brunetka.

Sportovní elegance vede

Džíny, tričko, pěkné tenisky, sportovní bundička a kabelka – to je její obvyklý outfit. Když ji večer čeká pracovní akce, vymění tenisky za lodičky a bundu za sako. „Opravdu tak stačí mít pár kousků variabilního oblečení, a máte vystaráno,“ říká paní Hana s tím, že nedá dopustit ani na praktický batoh, který si bere, když ji čeká celodenní pobíhání po městě.

Foto: Greta Blumajerová

Paní Hanu jsme překvapili v jejím bytě v Brandýse nad Labem

Co se líčení týče, paní Hana má ráda přirozený look. Minimum make-upu, sem tam trochu pudru, obočí pokud možno přírodního tvaru. Jedinou extravagancí, které nedokáže odolat, jsou modré oční stíny! „Naštěstí jsou in skoro pořád, takže jsem vlastně stále trendy,“ směje se.

Foto: Greta Blumajerová

Na cestě do našeho pražského ateliéru paní Hanu provázel její oblíbený batoh

Chtěla by být jako Iva

A proč se chce paní Hana proměnit zrovna v moderátorku primáckého Top Star Magazínu Ivu Kubelkovou? „Protože ji celý život obdivuji. Je nejen krásná, ale i úspěšná, má rodinu, studuje. Je to pro mě vzor emancipované ženy,“ líčí. A skromně dodává: „A také mi známí sem tam řeknou, že jsem jí maličko podobná.“

Jak si s přáním paní Hany poradil nás módní tým? Podívejte se!

Foto: Greta Blumajerová

Péči stylistky Ivy si paní Hana vyloženě užívala. Bylo vidět, že se na proměnu svého tradičního, sportovně-elegantního stylu vyloženě těší!

Foto: Greta Blumajerová

Pravda, pohled na cenovku paní Hanu poněkud zaskočil

Foto: Greta Blumajerová

S vytrháváním obočí měla paní Hana trochu problém – je totiž zastánkyní přirozeného looku. Nakonec ale uznala, že obočí Ivy Kubelkové vypadá přece jen trochu jinak

Foto: Greta Blumajerová

Se svými zamilovanými modrými stíny se loučila opravdu těžce. Vizážistka ji ale nakonec přesvědčila. Vysvětlila jí totiž, že modré stíny měla Iva Kubelková na očích naposledy v roce 1993

Foto: Greta Blumajerová

Ještě prokartáčovat a upravit vlasy...

Foto: Greta Blumajerová

Paní Haně to opravdu sluší. Kdo by to byl řekl, že z úřednice z Brandýsa uděláme takovouhle kočku, co říkáte? Na foto: šaty List 7890 Kč, boty Guess by Marciano 6750 Kč

Foto: Greta Blumajerová

...a je to tu! Paní Hana po zásahu našeho módního týmu neuvěřitelně prokoukla! Když maličko přivřete jedno oko, musíte uznat, že vypadá skoro jako Iva Kubelková!

Líbila se vám dnešní proměna?

P. S.: Možná byste měli vědět o tom, že je to APRÍL!

Vizáž, maskování a vlasy: Linda Chudomelová (SURFACE, profesionální škola líčení). Styling a kostým: Ivana Pražáková. Velké poděkování patří samozřejmě i Ivě Kubelkové, že do toho s námi šla :)

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.