Hlavní obsah

Proti proudu času - Dokonalé omlazení

Je důvod bát se profesionálního zásahu v obličeji? Přečtěte si o paní Zdence, která na sociálních sítích sklidila tyto ohlasy: „Omládla o 20 let, ale přirozeně.“ „Nádhera! Z paní je krásná třicítka.“

Článek

Někdo se bojí skalpelu, jiný se bojí, že se nepozná nebo že bude vypadat jinak. Paní Zdenka nám prozradila, jak to doopravdy je a jak může být facelift zaručeným elixírem mládí, když jej provádí profesionálové.

Vstupní konzultace na Klinice Yes Visage

Vstupní konzultace s MUDr. Musilovou na Klinice Yes Visage

Vyplnění nezbytné dokumentace na Klinice Yes Visage

„Dokud se člověk stará o rodinu, domácnost, chodí do práce, ani si nevšimne, jak čas plyne. Najednou děti odejdou a člověk má víc času na sebe. A i když si v hlavě připadáte pořád mladá, pohled do zrcadla je někdy nemilosrdný,“ popisuje čtyřiapadesátiletá Zdenka, co ji vedlo k tomu, že se rozhodla podstoupit facelifting obličeje a krku.

Předoperační vyšetření na Klinice Yes Visage

Příprava před zákrokem na Klinice Yes Visage

Zdenka na sále na Klinice Yes Visage

Je nutno se faceliftu obávat?

Zdenka se netají tím, že na kliniku nastupovala s určitými obavami. „Nejsem vůbec žádný dobrodruh. Několikrát jsem si říkala, co mě to vůbec napadlo, jít do toho,“ svěřuje se. „Moc jsem se ale těšila na výsledek, že zase budu vypadat jako dřív,“ vysvětluje, co jí pomohlo překonat počáteční obavy.

Pobyt na Klinice Yes Visage zabral jen nezbytné minimum času. „V den operace se provede předoperační vyšetření, a druhý den už jste zase doma,“ pochvaluje si Zdenka.

Hotové první horní víčko

Lifting tváří

Výsledek zákroku liftingu obličeje a krku včetně plastiky víček na Klinice Yes Visage

A jaké byly její pocity bezprostředně po zákroku? „Probudíte se, obličej máte zabalený... Ale už předem na klinice jsem se dívala na videa, jak to vypadá, tak jsem s tím počítala – že prostě zažívám přesně to, co ty ostatní, dnes už krásnější ženy,“ říká se smíchem Zdenka. „Hojení bylo ale rychlé,“ dodává.

Výsledek zákroku liftingu obličeje a krku včetně plastiky víček na Klinice Yes Visage

Výsledek zákroku liftingu obličeje a krku včetně plastiky víček na Klinice Yes Visage

Výsledek plastiky víček na Klinice Yes Visage

A jak si proměnu užívá nyní? „Na svoje nové mladší já jsem si musela zvyknout, ale zvyká se na to dobře. Je to úžasné. Každému se to líbí a všichni mě chválí, jak báječně vypadám. Asi na tom fakt něco bude,“ směje se Zdenka.

Více o moderním faceliftu paní Zdenky na www.yesvisage.cz/facelift.

Výsledek zákroku liftingu obličeje a krku včetně plastiky víček na Klinice Yes Visage

Výsledek zákroku liftingu obličeje a krku včetně plastiky víček na Klinice Yes Visage

Závěrečná kontrola s MUDr. Andreou Musilovou z Kliniky Yes Visage

Jde to i bez narkózy

„Paní Zdenka nás oslovila s přáním celkového omlazení obličeje. Nejvíce jí vadila spadlá horní víčka a povolené kontury obličeje, hlavně v oblasti kolem nosu, dolní čelisti a krku. Provedli jsme kompletní vypnutí obličeje a krku včetně úpravy podkožní vrstvy (tzv. SMASS) a plastiku horních víček. Operace probíhala v analgosedaci, tedy Zdenka nemusela být v celkové narkóze, zákrok tak pouze prospala vlastním spánkem, který si klienti nepamatují. Tato anestezie má řadu výhod, neboť je mnohem méně náročná.

Po operaci zůstala Zdenka do druhého dne hospitalizována. Druhý den jsme jí sundali obvaz, vyměnili jej za elastický návlek a propustili ji domů. Paní Zdenka je s proměnou spokojená a podle svých slov vypadá zcela přirozeně. Její počáteční strach, že by se nepoznávala nebo vypadala ,uměle', se zcela vytratil,“ vysvětluje MUDr. Andrea Musilová, plastický chirurg Kliniky Yes Visage.

Více o faceliftu, korekci víček či omlazení krku na www.yesvisage.cz.

Více

Závěrečná kontrola s MUDr. Andreou Musilovou z Kliniky Yes Visage

Mladší lze být i za 30 minut

„Je to krásná proměna, není to přetvoření v někoho jiného. Jen jsme se na časové ose posunuli o trochu zpět, proti proudu času. Výsledkem je tatáž žena, prostě jen přirozeně o pár let mladší. Tak jako dříve bývala,“ chválí proměnu sama herečka Alice Bendová, která omlazující zákroky na Klinice Yes Visage také podstoupila.

Mnoho nedostatků v obličeji lze snadno vyřešit i během 30 minut. „ Profesionální estetická dermatologie v rukou kvalifikovaného lékaře si poradí s většinou problematických míst ve tváři s naprosto přirozeným výsledkem. Od jemných až po hluboké vrásky, nosoretní rýhy, povadající, či naopak zakulacené tváře, nevýrazné rty nebo třeba kruhy pod očima. Populární jsou i niťové liftingy či YES Lifting, protože jsou rychlé, bez skalpelu a s ihned viditelným výsledkem. „Zavěsí a upevní" zpět pokleslé tkáně obličeje a krku a zvýrazní mladistvé kontury,“ prozradila lékařka kliniky. „Je to právě včasná prevence,“ prozradila ke svým zákrokům sama Alice.

Více o účinných miniinvazivních zákrocích v obličeji na www.yesvisage.cz.

Foto s patronkou proměny herečkou Alicí Bendovou, která je také klientkou kliniky Yes Visage

Tip pro vás

O plastiku omlazení, ať již dermatologické zákroky nebo plastické operace je na Klinice Yes Visage velký zájem, neboť využívají moderní postupy, které jsou však zároveň maximálně šetrné a bezpečné a zaručují přirozený výsledek bez zbytečných jizev a komplikací.

Klinika Yes Visage v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě nabízí pro všechny nezávaznou konzultaci přímo se specialisty včetně možnosti financování splátkami již od 500 Kč a s nulovým navýšením.

Více na stránkách kliniky Yes Visage na www.yesvisage.cz.

Spokojená Zdenka

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek