Hlavní obsah

Vyhrajte postavu snů!

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Neváhejte a zapojte se do naší soutěže

28. 11. 2008

Líbí se vám, jak naše redaktorka Monika hubne s vámi - našimi čtenářkami - doslova v přímém přenosu? Tak pojďte do toho s ní! Máte poslední možnost, tak neváhejte a hlaste se!

Článek

Jedna z vás získá stejnou péči, jakou si momentálně užívá naše redaktorka. Přihlaste se do naší velké soutěže o měsíc hubnutí s Dietboxy zdarma. Výherkyně se také může těšit na osobního trenéra Michala Šubra a starat se o ni bude výživový poradce Ing. Petr Havlíček.

Hlásit se můžete ještě do pátku 5. 12. do 12.00 hod!!!

K přihlášení stačí malý krok - na e-mail moni.polednice@seznam.cz nám napište, proč s námi chcete hubnout, jak moc jste motivované, kolik chcete shodit - zkrátka proč si myslíte, že bychom měli vybrat právě vás. Dále připište vaši aktuální váhu, výšku a míry (přes prsa, pod prsy, pas, boky, přes stehno, přes paži). A hlavně nezapomeňte připojit vaši aktuální fotografii a případně i snímek z vašeho „štíhlejšího období".

Od ledna to začne

Začátkem ledna vybere výživový poradce Ing. Petr Havlíček jednu z vás, která získá měsíc hubnutí zdarma. Tedy, abychom byli přesní. Získáte konzultaci s odborníky ve firmě Dietbox a celodenní jídlo na měsíc. Po celou dobu hubnutí vám bude v posilovně nebo tělocvičně Holmes Place formovat tělo osobní trenér Michal Šubr a na celé vaše hubnutí bude dohlížet (a také vás pečlivě měřit) Ing. Petr Havlíček.

Váháte snad ještě, zda se do soutěže přihlásit? A proč? Vždyť nemůžete nic ztratit! Maximálně kilogramy navíc, ale to je přece ztráta příjemná. Navíc se o to, aby vaše váha šla dolů a vy jste se cítila dobře, bude starat celý tým těch nejlepších odborníků. Nezapomeňte, hlásit se můžete do 5. prosince do 12.00!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.