Hlavní obsah

Rozvášněte svůj šatník. Ohnivě červenou!

Foto: Bandolera

Červená je barva se silným erotickým nábojemFoto: Bandolera

Červená je naprosto výjimečná barva: je silná a sebevědomá a přesně takový typ žen ji i nosí. Nikoho nenechají na pochybách, že jsou nezávislé a samostatné bytosti, které si umějí poradit se svou ženskou stránkou! Chcete patřit mezi ně? Pak byste se měly s červenou honem rychle spřátelit! Stačí si jen vybrat ten správný kousek!

Článek

Červená je výrazná barva, dodá šmrnc i nádech nebezpečí a její nositelky bývají středem pozornosti. Všechny tyto faktory byste si měly uvědomit, aby vás pozdější příval obdivných a zvědavých pohledů nepřekvapil. Že s tím dokážete žít? To je dobře, neboť ochudit se o tuto nezaměnitelnou barvu by byla opravdová škoda.

Červená barva v sobě skrývá nejrůznější asociace a symboly co se týče emocí, je spojována se vztekem a hněvem (jen si vzpomeňte na jeho mokrý ručník pohozený v rohu koupelny – nevidíte náhodou rudé skvrny před očima?), paradoxně ale i s láskou! Červená může být varováním či zákazem, může to být barva vašich tváří, když se zastydíte, ale zároveň je to barva se značným erotickým nábojem. Podlehněte jejímu mámivému vábení i vy! (Jste spíše na tmavší barvy? Načerpejte inspiraci v článku Fialová frčí! 40 kousků, které pořídíte do 1000 Kč!)

Svěží trička, nestárnoucí svetříky a šťavnatá saka

Všechny už víte, že výrazné barvy nemusí nutně doprovázet extravagantní střihy. Stejné je to i u červené – právě ona přitáhne pohledy všech kolemjdoucích, to ona hraje v outfitu pomyslný prim.

Zvolit si tak můžete jednoduché volné tričko a nechte si ho spadnout na jedno rameno – bude to vypadat ležérně. Zářivě červený lehký svetřík na zapínání je stálicí, kterou využijete pro všechny příležitosti – do práce, na kafíčko s kamarádkou i přes sexy šaty na večer, a ve vaší skříni by určitě neměl chybět!

Milujete červenou, ale vaši garderobu musíte z pracovních důvodů ladit spíše do elegantnější tóniny? Pak si prostě musíte pořídit červené sáčko! Hodí se ke všem neutrálním barvám a dodá vašim kancelářským dnům ten správný šmrnc! Červený vršek noste třeba k džínům – je to spojení, které funguje vždycky!

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 290 Kč, Topshop 725 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): NewYorker 329 Kč, Mango 999 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): KappAhl 699 Kč, Topshop 754 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): NewYorker 619 Kč, H&M 599 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 348 Kč, NewYorker 859 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 449 Kč, H&M 899 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): NewYorker 249 Kč, Mango 499 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): KappAhl 799 Kč, H&M 399 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Bershka 699 Kč, Asos 522 KčFoto: archiv firem

Osudové šaty

Červené šaty jsou kategorií samy pro sebe! Ty z vás, které je na sobě už někdy měly, dobře vědí, o čem mluvíme! Mají v sobě totiž jakousi nepopsatelnou sílu, která dává nositelce pocítit každou křivku jejího těla a nabíjí ji neuvěřitelnou smyslností a sebedůvěrou – oči se zúží, rty se našpulí, bříško se zatáhne, krok se ladně prodlouží a boky se smyslně pohupují ze strany na stranu.

Žena oblečená v rudých šatech je odvážná, dráždivě svůdná a sexy! Spalující žár, který z vás v těchto šatech vyzařuje a samozřejmě i to, jak skvěle v nich vypadáte, jsou důvody toho, že si ani jeden muž nenechá ujít příležitost k tomu, aby se za vámi otočil! Staňte se dámou v červeném a rozpalte v sobě oheň!

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 1160 Kč, Mango 1199 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 928 Kč, Asos 1015 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 754 Kč, Mango 799 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 725 Kč, Topshop 1421 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firmy

Na foto: vše Asos 754 Kč, 725 KčFoto: archiv firmy

Sukně, kalhoty, šortky – na mnoho způsobů

Milujete kalhoty a džíny, ale už vás nudí černá a šedivá a z modré už vám jdou oči šejdrem? Zkuste červenou! Červené džíny vypadají prostě skvěle, ať už s jednoduchým tričkem či kostkovanou „flanelkou“ zastrčenou dovnitř, k volným kalhotám oblečte splývavé tílko z lehkého materiálu, které celkový vzhled zjemní. Roztomilý look vytvoříte, obujete-li si k červené sukýnce balerínky nebo pánské polobotky s ponožkami a do sukýnky zastrčíte bílou krajkovanou halenku se zajímavým límečkem. Pohrajte si s nimi, jak je libo, uvidíte, že samy přijdete na spoustu skvělých kombinací!

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): H&M 599 Kč, Asos 812 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 449 Kč, Asos 928 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 1160 Kč, Asos 710 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 522 Kč, Tally Weijl 525 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 799 Kč, H&M 249 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firmy

Na foto: vše Asos 435 Kč, 1015 KčFoto: archiv firmy

Doplňky pro osvěžení

Líbí se vám červená barva, ale nějak se na ni necítíte? Teoreticky byste chtěly nějaký pěkný kousek vlastnit, ale nejste si jisté, zda byste ho nosily? Nebo jsme vás ještě úplně nepřesvědčili? Tak začněte zlehka – doplňky. Na krk si pověste řetízek s červeným přívěskem nebo si pořiďte krásný klobouček. V obchodě si zkuste rudé boty a na vlastní kůži se přesvědčte, že v nich noha vypadá nevšedně a moc hezky. I v malých dávkách dokáže červená barva vaše oblečení osvěžit! (Milujete doplňky? Pak si nenechte ujít článek Stříbrné doplňky pro vaše outfity!.)

Foto: archiv fire

Na foto (zleva): Debenhams 406 Kč, Topshop 725 KčFoto: archiv fire

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 406 Kč, Mango 699 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Baťa 999 Kč, Topshop 406 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 549 Kč, Asos 435 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 812 Kč, Asos 435 KčFoto: archiv firem

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 375 Kč, Baťa 999 KčFoto: archiv firem

Patří červená mezi vaše oblíbené barvy? Nebo se jí vyhýbáte?

Reklama