Hlavní obsah

S naší online seznamkou zapomenete i na podzimní splíny

Foto: Idating.cz

Prožijte podzim ve dvou díky idating.cz

Nezůstávejte samy! Naše online seznamka i s vytipovanými muži bude v chytrém mobilu neustále s vámi.

Článek

Dny se krátí, přicházejí první podzimní plískanice a delší večery. Dovolená utekla jako voda, zůstaly na ni pouze krásné vzpomínky. O to víc člověka trápí, pokud tráví čas sám a nemá s kým sdílet obyčejný, každodenní život se vším pěkným, co s sebou přináší. Žen, které touží po solidním životním partnerovi, je hodně. Stejně tak i mužů, toužících navázat pevný vztah a vybrat si konečně tu pravou.

Dotazník urychlí vaši cestu za láskou

Víme, že najít někoho, kdo bude vaším parťákem pro život, není nic jednoduchého. Proto jsme vám přístup k vhodným protějškům usnadnili. Ve spolupráci s vědci jsme sestavili unikátní seznamovací dotazník. Po jeho vyplnění byste se měly dostat rychleji k profilům mužů, kteří by měli splňovat vaše nároky a požadavky. Připadá vám tento popis povědomý? Máte pravdu! Naše nová seznamka idating.cz, kterou vám představujeme, se původně jmenovala seznamte.se, ale nabízíme ji v novém, lepším kabátku.

Foto: Idating.cz

Třeba váš ideální partner čeká právě na naší seznamce

Fotoseznamka sází na to, že přeskočí jiskra

Padl vám do oka někdo, na jehož profil jste narazily ve Fotoseznamce? To vůbec nevadí, klidně můžete vybírat i mezi těmito adepty! Mnoho lidí dá na první dojem. Právě zajímavá momentka v nás může vzbudit zájem a sympatie, které oceníme srdíčkem. A když je tato náklonnost oboustranná, tak proč o tom druhém nezjistit víc a nedomluvit si třeba první rande?

Vytipujeme pro vás 100 vhodných partnerů

Díky službě Harmonie pro vás vytipujeme až 100 vhodných protějšků. Tito potenciální partneři jsou seřazeni od těch nejnadějnějších, a to podle shody, jaká mezi vámi teoreticky panuje v oblasti zájmů, zálib a povahového založení. Funguje to tak, že vy nám sdělíte, co od partnera očekáváte. My se postaráme o to, abychom mezi tisíci uživateli našli ty nejvhodnější. To ostatní je už na vás.

Foto: Idating.cz

Seznamka idating.cz vám vybere nejvhodnější protějšky

Seznamka v počítači i chytrém mobilu

Pokud máte chytrý telefon, nic vám nebrání v tom být s ostatními uživateli neustále v kontaktu. Všechny služby naší seznamky idating.cz můžete využívat, aniž byste k tomu potřebovaly instalovat jakoukoli aplikaci. Ze hry samozřejmě nejste ani v případě, že raději komunikujete s ostatními přes monitor svého počítače.

Chytrý dotazník, vaše data v bezpečí

Náš dotazník vám ulehčí výběr a ušetří spoustu času. A také zklamání z toho, že zkoušíte navázat kontakt s různými muži, ale nedokážete najít společnou řeč. Tento typ seznamování je bezpečný, nic neriskujete. Veškerá data jsou u nás díky šifrování v bezpečí, takže veškerá výměna informací je naprosto diskrétní.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.