Hlavní obsah

Musím tě svést! Triky, jak ho dostat

Foto: shutterstock.com

Dlouhé vlasy působí smyslně žensky

3. díl - Dejte si ruce v bok, přehoupněte váhu na jednu nohu a… budete za sexy dračici! Ale nejen to na muže zabírá! Co mají dalšího na seznamu požadavků, aby pro ně žena byla přitažlivá? Třeba ploché bříško! Možná zrovna jemu podlehne!

Článek

Návnada osmá: dlouhé vlasy

Kvalitní, lesklé a dlouhé vlasy vždy signalizovaly dobrý zdravotní stav čili předpoklad pro porod zdravých dětí – jak jinak? Pokud se zeptáte pětitisícového davu mužů, kdo z nich má raději kštici kratší, pouze 12 % odpoví ano. Závěr? Chceš-li muže dráždit svojí smyslností, nech si narůst vlasy a dobře o ně pečuj.

Návnada devátá: malý nosík

Jelikož připomíná mládí takovým způsobem, až se pánové domnívají, že jeho majitelka opět potřebuje díky své zranitelnosti ochránit, patří na seznam sexuálních „přitahovadel“. Pokud nos svírá s tváří úhel 35 - 40 stupňů, opravdu působí více dětsky, nad čímž jásají hlavně plastičtí chirurgové a jejich vzkvétající obchod.

Návnada desátá: ploché bříško

Za a) to znamená, že jíte jinak než ostatní, a za b) hlásáte celému světu, že nejste gravidní. Jak si to vyloží muž? To semínko můžu zasadit já! Hurá!

Návnada jedenáctá a dvanáctá: klenutá záda a vyklenutý podbřišek

Oblinky a křivky představují ženu v celé své kráse. Plodnou a sexy. Když prohne záda, zvýrazní se jí zadeček a ňadra. Při přenesení váhy na jednu nohu a položení rukou na oba boky vznikne sakra jiskřivá, vábící pozice. Takhle se přivolává pozornost pánů tvorstva! Heslo: Co je nejkulaťoulinkatější, je krásné a žádané už jen proto, že muži to nemají.

Foto: shutterstock.com

I způsob postoje je pro muže návnadou

Návnada třináctá: žirafí krk

Proč je takový dlouhý ženský krk znamením krásy? Protože se odlišuje od mužského krátkého a tlustého. Jak jste si již jistě stačily všimnout, rozdílnosti pány přitahují stejně jako červené ferrari. A pořád ještě existují kultury, v nichž je znakem největšího půvabu prodlužování krku kruhy. V duchu rčení, že pro krásu se musí trpět, třeba dívky v Barmě podstupují neslýchané hlouposti jen proto, aby se zalíbily a vdaly.

Muži prostě dají na své oči a touží se dívat po krásných ženách, ať už za svůj kult přitažlivosti považují dlouhé či krátké vlasy. Rozdělují však ženské pokolení na dvě kategorie, a to partnerky pro život a partnerky pro zábavu. V prvním případě mají požadavky následující:

  • osobnost
  • příjemný vzhled
  • inteligenci
  • smysl pro humor

U žen pro zábavu je na prvním místě pěkný zevnějšek, posléze tělo, hezká prsa a na konec zadeček. Prostě ihned hodnotí zrakem (respektive nástrojem mezi nohama). Kniha Proč muži lžou a ženy pláčou autorů Allana a Barbary Peaseových se dále zmiňuje, jak muži reagují při prvním kontaktu s dámou. Hodně důrazu dávají na její celkové vystupování a upravenost, což je v pro ně v tenhle moment to nejdůležitější. Nezáleží ani na pár kilech navíc, pupínku v obličeji atd. Pokud svůj objekt zařadí do sekce Žena pro život, zajímají se spíš o osobnost, ale jestli jejich vyvolená i dobře vypadá, samozřejmě nejsou proti. Kdo by taky byl, že? Jediné štěstí je, že se spoustou fyzických nedostatků se dnes dá poměrně s úspěchem bojovat. Stačí buď opravdu chtít, nebo na to mít… A otázka závěrem: Je teď stále těžké odpovědět na otázku, proč se mnoha mužům líbí prsatá Pamela Anderson?

Teď, po přečtení našeho miniseriálu, víte, milé dámy (skoro) vše, jak okouzlit každého muže. A zbytek už je jen a jen na vás....

Jak asi vypadá mužský ideál ženské krásy v očích nás žen? Která známá osobnost vám připadá sexy a svůdná? A měnily byste s ní? Napište nám na info@prozeny.cz o tom, co vám připadá přitažlivé, ale hlavně co vy na sobě samotných obdivujete!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek