Hlavní obsah

Šokující odhalení vědců o sexu!

Víte, proč někteří muži mají ty nejkrásnější ženy, i když nejsou sami příliš atraktivní? A proč některé ženy mají takový úspěch u mužů, ač se ani zdaleka nepodobají královnám krásy?

Článek

Samozřejmě že úspěch mužů u žen a naopak ovlivňuje spousta faktorů. Patří mezi ně vzhled, postava, společenské postavení, sexuální zdatnost a další. Nicméně, jak bylo již mnohokrát dokázáno, ten nejdůležitější faktor je ona pověstná chemie! Pokud tedy postavíte do řady 10 mužů, kteří by byli stejně fyzicky atraktivní a těšili se stejnému společenskému postavení, největší úspěch u žen bude mít ten, který bude vyzařovat nejvíce feromonů!

Co jsou to feromony a jak ovlivní sexuální přitažlivost

Feromony můžeme definovat jako látky, které člověk vylučuje či vyzařuje a mají silný vliv na sexuální podvědomí opačného pohlaví. V živočišné říši jsou feromony, které zvířata vylučují, hlavním faktorem ovlivňujícím jejich sexuální výběr partnera. Podobně je to u lidí, kteří podvědomě stále kladou silný důraz na onu „chemii“.

Foto: Fotky-Foto.cz

Pomůžou vám nejen na rande, ale i na pohovoru nebo obchodním jednáníFoto: Fotky-Foto.cz

Co dělat, když příliš úspěchu u druhého pohlaví nemáte?

Vědci a specializované firmy investují miliony dolarů a zaměřují se právě na tuto otázku. Vyrábějí mnoho produktů s feromony, které mají zvýšit sexuální přitažlivost pro opačné pohlaví, navýšit sebevědomí a získat respekt u osob stejného pohlaví. Na trhu jsou různé parfémy s feromony, feromony koncentrované či různé sprchové gely s nimi. Úspěch ovšem záleží na kvalitě daného produktu, proto vybírejte pečlivě a nebojte se za kvalitu připlatit.

Feromony pro muže i ženy z řady MAGNETIFICO – power of pheromones patří mezi to nejlepší, co můžete na trhu koupit

Testovali jsme feromonové produkty!

V minulosti proběhlo nespočet testů, jak feromony mohou ovlivňovat sexuální přitažlivost. Zajímavý byl například test na jedné z českých televizí, kdy byli do tří místností zavřeni tři muži (jednovaječná trojčata). Jeden z nich byl nastříkán feromony a ženy se zavázanýma očima postupně chodily do jednotlivých místností a měly si vybrat, kde jim je nejpříjemněji a výsledek? 80 % z nich si vybralo místnost s mužem, který měl na sobě aplikované feromony!

Pomohou i při obchodních jednáních, pohovorech, ve škole

Feromony vám mohou pomoci i na obchodním jednání, neboť budete působit jako sebevědomí lidé a budete budit respekt jak u mužů, tak u žen. Mohou vám pomoci na pracovním pohovoru nebo při zkouškách ve škole. Lidé, kteří je vyzkoušeli, už většinou nechtějí vyjít z domu bez nich!

S feromony můžete navýšit své charisma, sex-appeal, sebevědomí a respekt u mužů i žen!

Mohlo by vás také zajímat:

Reklama