Hlavní obsah

Srpnový tarotoskop: Víme, co čeká vaše znamení!

Foto: shutterstock

Ptáme se nejen hvězd, ale i karet, co vás čeká. Jaký bude druhý prázdninový měsíc podle tarotu?

Co přinese právě vám a vašemu znamení srpen? Bude úspěšný, nebo spíš těžko k přežití? To vám prozradí tarotové karty a náš výklad z nich. Jak si druhou půlku prázdnin užijete?

Článek

V srpnu přijde úplněk kousek za půlkou, 18. 8., a tentokrát s sebou přinese energii Vodnáře a spolu s ní i chuť pustit se do něčeho kreativního a kutilského.

Vodnář rád vymýšlí něco nového – ať už se všechno odehrává jen v jeho hlavě nebo i něco opravdu vytváří vlastníma rukama. Klidně tomuto impulzu podlehněte. Buď se z něj vyklube jen přechodné hobby, nebo se ale také může stát, že kápnete na něco opravdu zajímavého – srpnový úplněk je novým nápadům nakloněn.

Co dalšího může srpen nabídnout právě vašemu znamení?

Beran (21. 3.–20. 4.) Hvězda – 6 pentaklů – Spravedlnost

Zdá se, že srpen pro vás bude příjemně poklidným a pozitivním měsícem, během kterého stihnete dobít baterky i zrelaxovat. Pokud vás čekají nějaká rozhodnutí, která je třeba udělat, neodkládejte je, ale opravdu se snažte situaci vyřešit – právě teď je ideální čas k tomu, abyste došli ke kompromisu a rovnováze. A mít v život v harmonii je úžasně osvěžující. Stačí si vyslechnout pro a proti obou řešení a zamyslet se, správná odpověď vyvstane sama. Nebudete ji muset složitě hledat.

Býk (21. 4.–21. 5.) 9 pohárů – Spravedlnost – 8 pohárů

Srpen pro vás začne úspěšně, budete sklízet plody předchozí práce a užívat si relativní klid a pohodu. Je však třeba, abyste neusínali na vavřínech a zůstali ostražití a bdělí. Kolem vás se odehraje něco, co bude vyžadovat váš důvtip a postřeh. Ačkoli se totiž cesta, po které jdete, zdá být ideální, je třeba z ní sejít a vydat se zase jiným směrem. A vy musíte poznat ten správný okamžik. Je čas na to, abyste zapracovali sami na sobě a zbavili se všeho, co vám v tom brání – ačkoli to může být i bolestivé.

Foto: shutterstock

Býkovi se může zdát, že jde po správné cestě. Není tomu ale tak. Bude muset vystoupit

Blíženci (22. 5.–21. 6.) královna pentaklů – Ďábel – 3 holí

Srpen po vás bude žádat, abyste zůstali věrní svým hodnotám a slovům a postavili se za to, co hlásáte. A to přes to, že budete v pokušení něco zapřít či zalhat. To ale nedělejte. Jen pokud projevíte svou pravou povahu, své pravé já takové, jaké je, bez příkras a ornamentů, dostane se vám nových příležitostí, na kterých budete moci vybudovat své příští úspěchy. Najděte v sobě toho kreativního a odvážného člověka, který se nebojí být jiný než ostatní.

Rak (22. 6.–22. 7.) 4 pohárů – 8 mečů – Velekněžka

Stojí před vámi nějaká nepříjemná záležitost a vám se nechce do jejího řešení. Stáhli jste se ze světa a odmítáte pomocné ruce, které se k vám natahují, přivíráte oči před realitou. Na druhé straně nechcete ani sami začít situaci řešit, prostě jen sedíte a čekáte na prince na bílém koni, který vás z toho vyseká. Nikdo takový nepřijde, řešení je skryto ve vás a vy jen musíte přestat mít strach a najít ho. Věřte svému srdci, své intuici, a ty vás ze situace vyvedou. Řešení je ve vás, jen se nebát ho odkrýt.

Lev (23. 7.–22. 8.) 3 meče – 4 mečů – král pohárů

V poslední době jste museli srdce zastrčit někam do pozadí a řídit se rozumem – z čehož na vás doléhá smutek. Nyní jste se tak nějak vzdálili od sama sebe a svůj život pozorujete zpovzdálí – jako by byl jeho hrdinou někdo jiný. Je třeba se dostat z tohoto otupělého stavu a znovu začít bojovat za sebe a své zájmy. Naštěstí je na cestě někdo, kdo vám s tím pomůže, kdo vás inspiruje. Nebraňte se jeho pomoci, rada zkušenějšího je tím, co teď potřebujete, a právě díky ní dojdete pozitivního výsledku.

Foto: shutterstock

Lvi se musí právě teď vzchopit a začít bojovat sami za sebe

Panna (23. 8.–22. 9.) 7 pentaklů – eso mečů – eso pentaklů

V minulosti jste udělali několik chybných rozhodnutí, která vás možná trochu odklonila od zamýšleného směru, ale zase z nich budete čerpat zkušenosti ještě dlouho do budoucnosti. Když se teď na svá rozhodnutí díváte čerstvýma očima, možná nechápete, proč jste je udělali, ale na druhé straně musíte ocenit svou schopnost se ze všech zádrhelů vymotat. Všechno si zapamatujte a prožité pak využijete na poli pracovním. To, co jste se naučili, nakonec pomůže vaší finanční situaci.

Váhy (23. 9.–23. 10.) Viselec – páže holí – 2 hole

Přichází pro vás čas obětí – abyste se mohli v životě posunout dále, je třeba se něčeho vzdát. Je nutné si v hlavě srovnat priority a vybrat si jen několik věcí, které jsou pro vás nejdůležitější, a těm se věnovat opravdu naplno a svou vášeň a nadšení šířit mezi ostatní. Pokud budete mít zároveň oči na stopkách, jistě rozpoznáte příležitost proměnit vaše hobby v něco trochu výnosnějšího. Teď se tedy musíte rozhodnout, do čeho se chcete pustit po hlavě a s čím se – alespoň prozatím – rozloučíte.

Štír (24. 10.–22. 11.) královna pentaklů – eso pentaklů – páže pohárů

S něčí pomocí a vedením jste se dostali na pozici, na které se nyní nacházíte. Teď však máte trochu pohybnosti, jestli je tohle opravdu ta pravá cesta, jestli po tomhle toužíte a nenechali jste se jen do něčeho navézt. Ačkoli vám může ze současné pracovní pozice kápnout docela velké množství peněz, neměli byste se tím nechat zaslepit. V tomto případě by mělo převládnout srdce a ne logika a měli byste se opravdu rozhodnout pro to, co vás udělá šťastnými – jinak se budete akorát trápit.

Střelec (23. 11.–21. 12.) Síla – Velekněžka – královna pentaklů

Události dnů minulých vás posílily – prošli jste si něčím, co nebylo úplně příjemné, ale naučili jste se stát si za svým a nepříjemnostem čelit, neutíkat. Stůjte si za svým i teď, když se vás zmocní to nutkání, že byste měli něco ve svém životě změnit – ačkoli vás druzí budou odsuzovat. A i když se třeba budete muset na nějakou dobu spokojit s málem a uskrovnit se, nakonec se vám rozhodnutí vyplatí. Vy sami nejlépe víte, co je pro vás dobré, tak si věřte.

Foto: shutterstock

Střelce čeká nový život. Pokud tedy vytrvají a nenechají si své plány rozmluvit například rodinou

Kozoroh (22. 12.–20. 1.) eso holí – Císařovna – 9 mečů

Právě jste uvedli do pohybu projekt, který spolykal obrovské množství vaší síly i času. Zdá se, že jste všechno do detailů promysleli a zařídili a všechno bude šlapat jako na drátkách. Vaše „miminko“ vám zkrátka přináší radost. Pak se ale něco pokazí a vy nebudete schopni to přehlédnout. Poměrně běžná, malá chyba ve vašich očích naroste do obludných rozměrů. Tak se zase zhluboka nadechněte a uvědomte si, že to není konec světa. Naopak, když nebudete panikařit a topit se v sebelítosti, všechno zachráníte. Tak jen do toho!

Vodnář (21. 1.–20. 2.) 8 holí – 9 pentaklů – Císař

Vaše trpělivost zmizela v nenávratnu a vy chcete vidět plody své práce, teď, hned a bez zdržování. Je třeba, abyste našli svou ztracenou rovnováhu, teď je ten čas, kdy máte sedět a vychutnávat si svůj úspěch, odpočívat. Vaše netrpělivost je způsobena tím, že nevěříte svým schopnostem, nevěříte, že by to mohlo dobře dopadnout. Ale nemějte strach. Jste jen kousek od svého cíle, teď jen nesmíte věci uspěchat, ale naopak nechat uzrát. Jedině tak vám všechno sladké ovoce spadne do klína a vy si užijete vše, co vám za zásluhy náleží.

Ryby (21. 2.–20. 3.) Císařovna – 9 pentaklů – královna mečů

V srpnu budete mít pocit, že je čas splatit všechno dobré, co vám bylo dáno. Cítíte, že světu něco dlužíte a že teď jste v pozici, kdy můžete dávat něco na oplátku. A zdá se, že ve svém úsilí všechno vrátit a pomoci druhým budete opravdu důkladní a pečliví, jak už tak většinou býváte. Ale ani když se rozdáte, nebudou všichni šťastní. Nemůžete spasit celý svět, tak to neberte jako osobní selhání. Naopak, buďte na sebe pyšní za to, co všechno jste dokázali. Kdyby se takto choval každý, svět by byl lepším místem.

Srpen přinese mnohé, jak ho prožijete právě vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek