Hlavní obsah

Světem hýbe sex!

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Víte o sexu všechno?

14. 11. 2008

Sex, vášeň a orgasmy jsou palivem v motoru, tak jej nenechávejte vyschnout (jogínská moudrost)!

Článek

Časopis Žena +

Má složení potravy opravdu vliv na potenci? Chtějí muži opravdu sex víc než ženy? Je délka nosu skutečně přímo úměrná délce penisu? Kolik sexuálních partnerů se dá za den stihnout?

Tím i spoustou dalších informací na lechtivé téma pak můžete šokovat, pobavit nebo překvapit vašeho partnera. Uvidíte, co se pak bude dít.

1. Mají neobřezaní muži lepší sex?

NEMAJÍ: Vědci zkoumali muže, kteří podstoupili obřízku jako dospělí, a zjistili, že erekci, ejakulaci či celkové uspokojení prožívají v úplně stejné intenzitě jako muži neobřezaní.

2. Některé ženy mohou dosáhnout orgasmu jen drážděním bradavek

ANO: I když je to zvláštní, studie prokázaly, že horní část prsou je natolik citlivá, že jejím drážděním může mít žena orgasmus. Vyzkoušejte to! Jestliže ale kýženého vrcholu nedosáhnete, nebuďte smutné a partnerovu aktivitu posuňte o kousek níž.

3. Průměrný penis v erekci měří 20 centimetrů

NE TAK ÚPLNĚ: V nedávné studii si 63 % mužů stěžovalo, že má menší vybavení, než by si přálo, ale přitom ve skutečnosti téměř žádný nebyl pod normál. Běžná délka penisu v erekci se pohybuje mezi 14 a 34 centimetry. Ale ten rozdíl 20 centimetrů přece jen není zanedbatelný!!

4. Čerstvé ústřice působí jako afrodiziakum

NE: Neexistuje jediný vědecký důkaz, že ústřice zvyšují libido. Jestli na sobě něco takového pozorujete, je to způsobeno pouze placebo efektem. Vsugerujte si ale raději například krabí prsty, vyjde to levněji a seženete je v každém supermarketu.

Foto: samphoto.cz/jiunlimitedGesto, které mají muži rádi5. Mužský ejakulát je nízkokalorický

NENÍ: Semeno se skládá z fruktózy a enzymů. To vysvětluje, proč nikdy nezhubnete při orálním sexu.

6. Pokud se muž vyhne brokolici, kedlubnám a květáku, bude mít chutnější ejakulát

JE TO TAK: Ejakulát je přirozeně hořký, pojídání brokolice a podobné zeleniny nebo třeba pití kávy jeho hořkost ještě zvyšuje. Chuť naopak zlepšuje banán nebo červené víno.

7. Muži myslí na sex každých sedm sekund

NE: Jen 23 % mužů přiznává, že má tak časté sexuální fantazie. Ach, jaké neštěstí mít doma někoho, kdo na něj myslí jen jednou za 10 sekund.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.