Hlavní obsah

Tip na dovolenou! Křišťálově čistá jezera, hory a daleké výhledy. Salzkammergut!

Foto: © Salzkammergut Trans E-MTB_K. Kerschbaumer

Dálková turistika na koleFoto: © Salzkammergut Trans E-MTB_K. Kerschbaumer

Salzkammergut má výbornou polohu, 140 km od českých hranic a 3,5 hodiny jízdy autem z Prahy.

Článek

Solná komora splní každé vaše přání: nabízí světoznámá místa, jako je město Hallstatt zapsané na seznam světového dědictví UNESCO, půvabná císařská městečka Bad Ischl nebo St. Wolfgang am Wolfgangsee.

Zde najdete bezpočet značených tras pro pěší turistiku, rozmanité trasy pro horská kola, mnoho horolezeckých tras a deset golfových hřišť. Poté následuje osvěžení v 76 jezerech, od jezer Traunsee a Attersee, která nabízejí mnoho zážitků při provozování akčních vodních sportů.

Foto: © TVB-Attersee-Attergau-Moritz-Ablinger

Jezero Attersee obklopuje nádherná krajinaFoto: © TVB-Attersee-Attergau-Moritz-Ablinger

Naše tipy:

Trasa BergeSeen eTrail napříč regionem měří více než 630 km a překonává více než 14 500 výškových metrů. Tato trasa pro cyklisty na horských elektrokolech vede k nejkrásnějším místům regionu Salzkammergut. Na 370 kilometrech a 23 etapách stezky BergeSeen Trail poznávají pěší turisté region Solné komory, který vnímají jako nevyčerpatelnou zásobárnu energie.

Foto: (c) Salzkammergut, Katrin Kerschlbaumer

Zasloužený odpočinek na trase Bergeseen E-trailFoto: (c) Salzkammergut, Katrin Kerschlbaumer

Salzkammergut Sommer Card 2022 – při předložení této karty získáte ve více než 120 partnerských podnicích slevu až 25 %. Karta je k dispozici v turistických kancelářích a v mnoha ubytovacích zařízeních a partnerských podnicích.

Kartu obdržíte zdarma již při ubytování na tři noci v regionech Attersee-Attergau, Ausseerland, Bad Ischl, Dachstein Salzkammergut, Mondsee-Irrsee, a Traunsee-Almtal.

Platnost od 1. května do 31. října 2022

Nabídka – dovolená v Rakousku

Foto: (c)roebl

Chráněná krajinná oblast AlmseeFoto: (c)roebl

Dálková turistika na dvou kolech

3 regiony oblasti Salzkammergut za 6 dní. Užijte si výhledy v regionu Ausseerland, císařskou atmosféru v okolí Bad Ischlu a přírodní zážitky v regionu Traunsee-Almtal.

5 nocí se snídaní (4x ve 3hvězdičkovém a 1x ve 4hvězdičkovém hotelu), karta Mountainbike, všechny etapy v elektronické formě (formát GPX), 1 poukázka na gastronomický zážitek „Almtal Genuss-Lizenz“, 1 jízda vlakem z města Bad Ischl do Bad Aussee, přeprava zavazadel, příspěvek na výsadbu stromů. Cena od 640 € za osobu ve 2lůžkovém pokoji.

Informace a rezervace: Salzkammergut Touristik GmbH, Götzstraße 12, 4820 Bad Ischl, tel.: +43 6132 24000-0, e-mail: rad@salzkammergut.co.at

Reklama