Hlavní obsah

Podzim 09: Tyhle kabelky jsou IN!

Foto: shutterstock.com

Kabelka o vás mnohé prozradí

Také nechápete, jak mohou muži vyrazit z domova pouze s rukama v kapsách, bez jakéhokoliv zavazadla? Já kabelku prostě potřebuji a dobře vím, že čím větší, tím lépe. Nejde však pouze o zavazadlo – kabelka musí být krásná a ladit s oblečením – zkrátka musí jít o super módní doplněk. Zajímá vás, co bude trendy tento podzim?

Článek

Možná se ani neuvědomujete, jak je kabelka důležitá! O svém majiteli vypovídá mnohé, a tak platí, že můžete ušetřit na šatech, ale kabelka a boty by měly být skutečně kvalitní a hlavně – sladěné k sobě!

NE divokým barvám

Ačkoliv si podzim v přírodě libuje v barevnosti, co se kabelek týká, nastupuje střídmost. Zapomeňte na svítivé barvy, na barvy výrazné, které sluší zářivému létu a poohlédněte se po kabelkách a taškách v barvách tlumivých. Tedy místo ostře červené volte třeba barvu bordó apod. Pokud si však pořídíte kabelku v klasických základních barvách, jako je černá, hnědá, šedivá, béžová či bílá, budete trendy vždy. A také tyto barvy můžete kombinovat s nejširší škálou barev na oblečení. Popularitu si drží také fialová, ale ve své fialkové „neřvoucí“ verzi.

Foto: shutterstock.com

Nezapomeňte, že kabelka má ladit s botami

Kabelky na den – ty velké stále vedou!

Nevím, jak vy, ale já mám neustále problémy s tím, že jaksi objem věcí, které chci přenášet, je větší než zavazadlo, kterým disponuji. Igelitky odmítám a sportovní tašky nosím pouze na sport, takže jsem velmi uvítala módu velkých pytlovitých tašek, které se nosí přes rameno a vypadají báječně. Jestliže jste si podobné tašky také oblíbily, pak mám pro vás dobrou zprávu: nemusíte se jich zbavovat, naopak si můžete pořídit další pro nadcházející období!

Z čeho si můžete vybírat? Jsou to jednak kabelky, které prověšením dostanou tvar U a kromě dvou uch na nošení v ruce, mají také další praktický popruh, díky kterému je můžete v případě většího naplnění a také vyšší váhy nosit přes rameno. Pokud potřebujete doladit svůj manažerský outfit, vyberte si jednu z kabelek, které připomínají aktovku, obsahuje praktické kapsy s přezkami a vejde se do ní třeba notebook s běžnou úhlopříčkou.

A nezapomeňte na speciální zdobení. Velmi populární jsou v současné době kabelky s třásněmi, ať s těmi kožešinovými, nebo koženými. Tyto retro kabelky se nosily už v sedmdesátých letech minulého století. Populární zůstává také i nadále kabelka s masivním držadlem, které je součástí těla kabelky.

Kabelky na večer – psaníčka se stále drží

Pokud vyrážíte večer do společnosti, vhodné oprvadu nejsou kabelky typu teploměr, které jste musely svírat v těsném podpaždí! Tato móda už skutečně neletí, nutno říci, že již delší dobu, ačkoliv u nás se stále drží. Dejte raději přednost nenápadné kabelce na dlouhém kovovém řetízku, která má jednu velkou výhodu – umožňuje vám, abyste měla obě ruce volné, takže se třeba při oficiální recepci můžete i najíst. Již ne tolik praktické, zato nesmrtelné, je klasické psaníčko. To si můžete pořídit i ve značně výrazných barvách, ale vždy dbejte na sladění s celkovým stylem vašeho oblečení a doplňků!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek