Hlavní obsah

Trendy předsíň 2021: Stylová a uklizená raz dva

Foto: Nábytek Harmonia, Předsíň Nancy

Předsíň je to první, co příchozí uvidí při vstupu do bytu. O jeho majiteli prozradí více, než byste čekali. Je proto nezbytné věnovat této místnosti patřičnou pozornost. Jak zařídit předsíň, aby se stala chloubou vaší domácnosti a její úklid trval jen chviličku?

Článek

Důležité je, aby předsíň nepůsobila stísněně. Proto je na místě volit čistý uhlazený vzhled s převahou skrytých úložných prostor. Použití odkrytých věšáků sice dodá předsíni tradiční ráz, avšak pamatujte, že méně je někdy více. Hromada oblečení, tašek a kabelek, zavěšených jedno přes druhé, to rozhodně nebudí dobrý dojem. Navíc by vás obtěžovalo neustálé hledání. Ale jak se toho vyvarovat? Čtěte dále!

Foto: Nábytek Harmonia, Předsíň Nancy

Pokud máte svršků více, volte raději uzavřenou skříň a věšáky nechte volné pro návštěvu. Skvělou volbou je sestava Nancy

Víte, co je srdcem každé předsíně? Jednoznačně botník. Pokud jsou součástí dvířka, kam boty schováte, máte způli vyhráno. Nezapomeňte ale, že do botníku se nedává mokrá nebo jinak znečištěná obuv. V zimním období také pamatujte na vyhrazení místa pro odkapávač na boty. Ušetří vám spoustu času s uklízením kamínků, bláta a kaluží po roztátém sněhu.

Foto: Nábytek Harmonia, Předsíň Nancy

Při příchodu domů vás jistě potěší lavice, na které se vám bude pohodlně zouvat. Volit můžete z variant se sedákem nebo bez

Velmi oblíbenými se v poslední době stávají také výklopné botníky. Každý pár v nich má dostatek prostoru, aby se boty na sebe netlačily a vypadaly déle jako nové. Obvykle jim stačí hloubka okolo 40 cm, a tak jsou ideální i do zádveří. Vejdou se do nich jak nízké, tak vysoké boty, a uschované je máte jedna dvě.

Foto: Nábytek Harmonia, Předsíň Nancy

Vysoké kotníkové boty do nízkých poliček výklopných botníků nevměstnáte. Výborné jsou potom kombinované botníky Nancy

Nábytek do předsíně by také měl být snadno omyvatelný a odolný vůči povrchovému poškození. Moderní materiály a nové technologie při výrobě nábytku na to myslí za vás a ušetří vám čas i peníze. Tyto výhody v sobě spojuje moderní předsíňový nábytek.

Foto: Nábytek Harmonia, Předsíň Falka

Moderní předsíň Falka s předními dvířky v lesku dodá místnosti šmrnc

Sestava nábytku s předními plochami v lesku je velmi elegantní a vypadá luxusně. Prvky doplněné o zrcadla, nejen opticky rozšíří prostor, ale taktéž vám umožní zkontrolovat před odchodem z domu váš zevnějšek. Ujistíte se, že vstupujete do nového dne upravení a sladění. Zrcadla bez rámu se vám také budou snadněji udržovat čistá.

Foto: Nábytek Harmonia, Předsíň Falka

Nábytku Falka můžete také vdechnout zcela jiný ráz změnou výmalby, koberce, osvětlení a doplňků

Ať už volíte moderní sestavy v lesku, nebo tradiční venkovský styl, oba tyto protipóly můžete přizpůsobit svému stylu přesně na míru. Uklizená předsíň neznamená minimalisticky prázdný prostor. Dodejte nábytku punc jedinečnosti dekoracemi, které odráží vaši osobnost!

Foto: Nábytek Harmonia, Předsíň Falka

Nábytek Falka ve variantě se šatní skříní uspokojí potřeby větší předsíně, samostatný botník s věšákem i té menší

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek