Hlavní obsah

Úžasné vánoční dárky pro váš byt

Foto: THINKSTOCK

Nevíte, čím udělat radost svému domovu? Inspirujte se našimi tipy!

23. 11. 2012

Každý rok je to stejné – řešíte, jakým dárkem potěšit vaše nejmilejší. Nezapomněli jste však na svůj byt? Určitě vám poděkuje, když mu koupíte něco pěkného. Ostatně radost z dárku budete mít i vy!

Článek

Nové povlečení? Nová lampa? Nové nádobí? Nebo snad něco originálnějšího, například mini skleníček či květiny, které vydrží svěží i pár let? Nabízíme vám řadu tipů, vybírejte!

Drobný nábytek

Foto: Magnet 3 Pagen

Stojan na noviny 3 v 1 z borovice potřebuje minimum místa (40 x 30 x 60 cm), a navíc poskytne odkládací plochu třeba pro šálek s kávou. Z druhé strany si do něj můžete uložit ovladače k televizi, DVD přehrávači a jiné (689 Kč).

Foto: KIKA

Odkládací stoleček Liverpool z MDF desky o rozměrech 40 x 40 x 40 cm rovněž nabízí několik funkcí, například horní deska může posloužit i jako podnos, nohy lze postavit tak, že nabídnou malý úložný prostor (499 Kč).

Milujeme rostliny

Foto: IKEA

Domácí skleníček Socker 45 x 22 x 35 cm potěší všechny milovníky čerstvých bylinek, kteří nemají ani balkon. Poskytuje dobré prostředí pro klíčení semínek a pěstování rostlin, navíc střešní otvor lze pootevřít (299 Kč).

Foto: Le Patio

Sublimované neboli speciálním roztokem napuštěné květiny osvěží váš interiér po mnoho let. Obejdou se bez vody, nepotřebují ani žádnou zvláštní péči, a přitom budou stále vypadat pěkně (například kytice 3 růží za 1290 Kč).

Do kuchyně

Foto: Tchibo

Jak se vám líbí kávovar French Press z nerez oceli (599 Kč)? Stačí do něj nasypat mletou kávu a zalít horkou vodou. Ve stejném designu a rovněž z oceli je i řada dalších pomocníků, včetně termosky nebo napěňovačů mléka.

Foto: Dita P.

Originální Vyšívaný porcelán pro romantické duše se prodává ve čtyřech odlišných dekorech a různých sadách (například set Čaj o páté v dekoru Steh obsahuje 4 šálky, 4 podšálky, cukřenku a čajovou konvici, vše za 1271 Kč).

Pro staromilce

Foto: Hyundai

Novinkou Retro Style jsou dva modely přehrávačů: vlevo RTCC 770 SU (3499 Kč) a vpravo RTCC 808 SURIP (3999 Kč). Například 808 nabízí i takzvané ripování, které vytváří MP3 soubory z gramofonové desky, CD, kazety a rádia bez použití počítače.

Foto: Bella Rose

Dřevěný fotorámeček Antique blue s výraznou patinou o rozměrech 28 x 28 cm se hodí nejen do nostalgicky laděného interiéru. Je určený pro fotografii 12 x 12 cm a lépe vynikne, když vedle sebe postavíte dva rámečky (455 Kč).

Sázka na textil

Foto: Home & you

Nemusíte z gruntu měnit hned celou ložnici, prokoukne i s novým povlečením – bavlna 160 x 200 cm včetně povlaků na polštáře stojí 925 Kč, ovšem nabízí se i větší provedení 200 x 220 cm, které vás vyjde na 1139 Kč.

Foto: Apropos-shop

Polyesterová kostka Cube Sit On It (1199 Kč) představuje skvělý multifunkční doplněk do každého bytu pro malé i velké: jednou zastoupí sedátko, podruhé opěrku na nohy, potřetí odkládací stoleček…

Něco navíc

Foto: Nábytek Říha

Nechybí vašemu obýváku nebo ložnici pěkná lampa? Základna Silver night se skládá ze šesti keramických kamenů stříbrné barvy, lampa je vysoká 61 cm (2199 Kč), Silver globe o výšce 77 cm zaujme originálním designem (1999 Kč).

Foto: Perfecto design

Koupelnový keramický set Rústica Blanca značky Bath and kitchen si můžete pořídit buď jako komplet, nebo i jednotlivé kousky (například mýdlenku za 257 Kč, držák na kartáčky za 379 Kč, pohárek na vodu za 305 Kč).

A jaké dárky letos chystáte svému domovu vy? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek