Hlavní obsah

Užijte si na jednom místě wellness i rozmanité zážitky

Foto: Svachovka.cz

Nyní máte možnost získat zvýhodněný pobyt ve wellness hotelu Svachovka

Slunce svítí méně, tma přichází dříve, a navíc je venku zima a nepříjemně sychravo. Jestli vás dohnal podzimní splín a potřebujete zlepšit náladu, vezměte partnera, kamarádku nebo třeba maminku a vyrazte se hezky prohřát a odpočinout si do wellness.

Článek

Ideální by bylo utéct za teplem a koupáním k moři, ale to je finančně náročné a navíc cestování je v této době složitější. Oproti tomu je prodloužený víkend v českém wellness sázkou na jistotu.

Vyberte si wellness hotel, který nabídne nejen skvěle vybavené spa, ty správné procedury, ale také další zábavu. Ideální je v tomto ohledu celý projekt Svachovka. Jeho součástí je hotel Svachův Dvůr, který najdete na konci cesty ve vesničce Svachova Lhotka, uprostřed čisté přírody a přitom jen pár minut jízdy od centra Českého Krumlova. Ubytování si lze vybrat i v depandance Tee House nebo depandance Destilérka, kde si přijde na své i ta nejnáročnější klientela. Nyní si navíc můžete dopřát zvýhodněné pobyty ve wellness hotelu Svachovka.

Na své si přijdou i muži

Protože jste přijeli za odpočinkem, pravděpodobně nejdříve zamíříte do nového Paleo Spa. Čeká vás tu veliká vířivka pro 10 osob, bazén, sauny, parní lázeň, ochlazovací zóna a relaxační odpočívárna s výhledem do přírody. Pokud upřednostňujete soukromí a hledáte něco speciálního, vyzkoušejte některou z koupelí v relaxačních vanách. Vyrážíte-li s partnerem, který jinak wellness hýčkání moc nemusí, možná ho nalákáte na pivní lázeň Glokner.

Foto: Svachovka.cz

Udělejte si i s partnerem radost wellness pobytem plným zážitků

Koupel je mimochodem skvělou volbou těsně před masáží. Tu si můžete naordinovat relaxační, například aroma masáž, masáž hřejivými lávovými kameny nebo třeba čokoládovou masáž, ale klidně i více sportovní a zaměřenou na problémové partie. Na závěr celého rituálu je skvělý hřejivý zábal.

Ve spa však nechybí ani solná jeskyně a vnitřní vyhřívaný bazén s výhledem. Při takto promyšlené a všestranné péči si rozhodně odpočine a načerpá síly úplně každý.

Zážitky od každého trochu

Kdybyste však odpočinek chtěli také naředit nějakými zážitky, nemusíte chodit nikam daleko. Přímo v areálu Svachovky si můžete zahrát golf na osmnáctijamkovém hřišti v meandru řeky Vltavy, a to dokonce i když jste ho ještě v životě nezkoušeli – vybavení si tu půjčíte a k dispozici jsou zkušení trenéři.

Za odměnu po výkonu si dopřejte Svachovské pralinky. V místní čokoládovně vás provedou celým procesem výroby čokolády od kakaových bobů po plnění pralinek lokálními likéry, ty jsou řemeslně zpracované, za studena macerované a plné prospěšných vitaminů.

Foto: Svachovka.cz

Řemeslně zpracované, za studena macerované likéry plné prospěšných vitaminů

Zábava může pokračovat v místním pivovaru Glokner, kam lze jít nejen na prohlídku, ale také na degustaci. A co víc, Svachovka má dokonce i svoji destilérku Svach, která s pivovarem spolupracuje a vyrábí vlastní single malt whisky. Vrcholem vaší návštěvy pak může být párování čokolády s likérem Svach’s Old Well Whisky.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Tento článek nevyjadřuje názor redakce.
Sdílejte článek