Hlavní obsah

Vánoce bez stresu? Víme jak na to!

Nakupte si vše z pohodlí svého domova

Blížící se vánoční svátky jsou pro mnohé tím nejkrásnějším obdobím roku. Abyste si ale mohli v poklidu užít Vánoce, čeká vás řada činností, které mnohým dělají těžkou hlavu.

Článek

Jaké pořídit vánoční dárky, kdy napéct cukroví nebo stihnu velký úklid? To jsou všechno věci, které ve vás mohou vyvolávat stres a nervozitu. Každý pak v tomto hektickém období uvítá chvilku volna, kterou má pro sebe nebo ji může trávit se svými blízkými. Způsobů, jak ušetřit čas, je celá řada. My pro vás máme tip na jeden z nich.

Využijte službu Tesco Potraviny on-line a z pohodlí svého domova si nakupte vše, co potřebuje k vytvoření té pravé vánoční atmosféry. Váš nákup vám dovezou přímo domů. Z bohaté nabídky více než 22 000 druhů zboží si vybere opravdu každý.

Snadno tak můžete pořídit velké předvánoční nákupy čerstvých i trvanlivých potravin, vybrat si z bohaté nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů nebo nakoupit vše na pečení vánočního cukroví. Na výběr ale máte i z vánočního sortimentu, jako jsou vánoční sladkosti, balicí a dekorační potřeby nebo kosmetické balíčky. Zkrátka nepřijdou ani děti, pro které jsou v nabídce vybrané hračky, DVD nebo knihy.

Pokud stále ještě váháte, možná vás přesvědčí tato nabídka. Za první nákup můžete získat slevu až 500 korun. Za libovolně velký nákup zaplatíte za dovoz částku od 49 do 99 korun. Zboží vám pak bude doručeno ve vámi vybraný čas mezi 8. až 22. hodinou, a to nejdříve následující den od objednávky.

Nepřetržitě můžete službu využívat až do 23. prosince, závozy objednávek nebudou probíhat pouze v období prvních dvou vánočních svátků. V pátek 26. 12. bude možné objednat nákup na čas 12 – 22 hodin. Mezi 27. – 30. prosincem budou rozvozy fungovat v běžném čase. Na Silvestra bude služba omezena do 16 hodin. Druhý lednový den bude možné službu využít mezi 12. – 22. hodinou. Běžný provoz pak služba spouští opět 3. ledna 2016.

Snadno si můžete ověřit, zda je služba Tesco potraviny on-line dostupná i u vás. Na odkazu zde zadáte jen poštovní směrovací číslo. Objednávku zadáte velmi jednoduše a rychle. Ušetřený čas pak můžete využít třeba na romantickou procházku po vánočních trzích, návštěvu přátel, pečení cukroví, výrobu ozdob a dekorací nebo si zajděte do kina na film, který vás vánočně naladí.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.