Hlavní obsah

Více energie pro vás i celou rodinu!

Foto: decodoma.cz

Chcete se probouzet odpočatí a bez bolestí?

Asi máte také vyzkoušeno, že když se dobře vyspíte, hned máte lepší den a více energie. Víme, jak to udělat, abyste se budili odpočatí, bez bolesti a plní energie.

Článek

Na spánek připadá v průměru až třetina života. Jeho nedostatek ovlivní zdraví a pohodu víc, než si myslíte. Pokud se v noci probouzíte, vstáváte rozlámaní a s pocitem, že jste ještě unavenější, než když jste si do posteli lehali, je ten pravý čas na výměnu matrace. S kvalitní matrací nocí s věčným převalováním a rán s rozlámaným tělem ubude.

Foto: decodoma.cz

Anatomická matrace s paměťovou pěnou

Zázračná paměťová pěna

Matrace z paměťové pěny bude pro vaše tělo opravdu znatelná změna. Dokonale se přizpůsobí tvaru těla a redukuje tlakové body. Výsledkem je příjemný pocit uvolnění bez bolesti zad, krční páteře a kloubů. Základem luxusní anatomická matrace Viscoelastic-pur je 18 centimetrů vysoká vrstva kvalitní studené pěny, vrchní vrstvu tvoří 3 centimetry vysoká paměťová pěna. Matrace nepřenáší vibrace partnera, a tak vás nebude budit jeho otáčení.

Myslíte, že u dětí je vcelku jedno, jakou mají matraci? Rozhodně ne. Může se stát, že noční přesuny dětí k vám do postele jsou způsobeny právě tím, že se cítí v jejich postýlce nepohodlně. Pokud nevěříte, přečtěte si recenze zákazníků společnosti decoDoma, kterým se osvědčilo pořízení nové matrace. Spokojení majitelé těchto matrací popisují, že výměnu matrace poznali na kvalitě i délce spánku, ustoupilo ranní pobolívání zad, ranní ztuhlost a konečně se cítí odpočatí. Zkuste to i vy. Nyní ji dostanete za novoroční skvělou cenu.

Foto: decodoma.cz

Výroba matrací ve Španělsku

Kvalita ze Španělska

Komfortní matrace španělské výroby, které nabízí společnost decoDoma, splňují přísné předpisy Evropské unie týkající se kontroly kvality – garance 8 let na deformaci jádra je toho důkazem. Je trvanlivější než latexová pěna a nemá limit pro váhu uživatele. Matrace jsou k dostání v několika velikostech a především vakuově balené, stočené do rolky pro snadnou manipulaci. Jsou vhodné jak pro pevný, tak pro polohovatelný lamelový rošt. Alergiky určitě potěší, že jsou tyto matrace vhodné i pro ně.

Foto: decodoma.cz

Matrace s dárkem zdarma

Komfort v každém ročním období

Kvalitní matrace vám poskytne komfort v každém ročním období. V zimě zahřeje a v létě redukuje pocení. Matrace Viscofoam Duo je oboustranná, zimní strana s paměťovou pěnou redukuje tlakové body, takže vás nebudou bolet záda. Paměťová pěna drží teplo a v zimně vás zahřeje. Letní stranu s vrchní prošívanou matrací tvoří 3D úplet se skvělou prodyšností a díky tomu se nezapotíte.

K matraci Viscofoam Duo nyní nabízíme multifunkční hrnec zdarma. Je vybaven řadou funkcí, z nichž jednou je pomalé vaření až 16 hodin. Vy můžete v klidu spát a hrnec za vás bude vařit.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama