Hlavní obsah

Víte, jak se vyspat zdravě do růžova?

Přírodní materiály zná lidské tělo tisíce let

Objevte sílu přírody a její kouzlo. Dopřejte si odpočinek, klid a vyrovnanost. Přírodní matrace jsou hitem tohoto roku. Čisté přírodní materiály jsou ručně v Čechách zpracovávány do zdravotních a ortopedických matrací.

Článek

V přírodní matraci dle výběru můžete nalézt 100% bavlnu, koňské žíně, kokos, ovčí vlnu, len, velbloudí srst, přírodní kaučuk nebo třeba i konopný filc.

Kvalitní česká ruční výroba

Stres ráno i večer…

Stres je tlak na vaši nervovou soustavu a zahlcení. Přetížení je mnohdy vyvoláno a zapříčiněno uměle.

Dnešní doba na nikoho nečeká. Máte problémy s usínáním nebo se vstáváním, často vás bolí hlava, záda a nohy, usínáte dlouho, budíte se, převalujete se, potíte, jste příliš unavení? Vstáváte jako zmlácení, motáte se, cítíte se otráveně a nepřátelsky?

Zakázková výroba na přání zákazníka

Přírodní matrace jsou utvořeny z materiálů přírody, který vznikal společně s lidským tělem. Ruční výroba probíhá tradičně mechanicky bez účasti syntetických a chemických látek, lepidel, rozpouštědel a karcinogenních zpomalovačů hoření. Matrace přímo z přírody jsou ekologické a zdravé.

Volné koňské žíně

O životě a stylu…

Pokud vás už nebaví střídat „umělohmotné" matrace, které se skoro vždy proleží a čpí lepidlem či formaldehydy, je čas se zamyslet nad svým zdravím.

Lidé víc než kdy jindy rozvažují a přemýšlejí, jak budou spát a odpočívat, která matrace je ta pravá. Navzdory mohutné nabídce PET-lahvových výrobků, lidé tuší, že cesta vede zpět k přírodě, která lidstvo stvořila. Matrace z přírodních materiálů dávají lidem možnost nechat tělo v přirozeném a vhodném zdravém prostředí. Vaše tělo spočívá na matraci průměrně 7 hodin, v tuto dobu přijímá ze svého okolí podněty i různé chemické látky intenzivněji než za bdělého stavu. Buďte opatrní v tom,  na čem spíte.

Prošití matrace 100% bavlněnými kolečky

Přírodní materiály vynikají svou univerzálností. Bavlna je vhodná pro alergiky. Koňské žíně pohlcují pot a odklánějí patogenní zóny. Ovčí vlna v zimě hřeje a v létě chladí. Přírodní kaučuk uvolňuje a nadnáší klouby, kokosová vlákna podporují páteř a prokrvují tkáně.

Přírodní materiály uvnitř vaší postele:

  • pohlcují vlhkost, která škodí kloubům
  • udržují páteř v přirozené poloze
  • regenerují svaly, šlachy a vaziva
  • minimalizují účinky elektromagnetismu a statické elektřiny
  • přirozeně napomáhají kožnímu dýchání a látkové výměně
  • preventivně posilují pohybový aparát a chrání klouby

Česká ruční výroba

Ručně vyráběné přírodní matrace podporují lidské tělo, déle vydrží a zároveň jejich nákupem pomáháte chránit své blízké, tradici, přirozenost a přírodu před zbytečným zatěžováním chemikáliemi.

Přírodní matrace pro zdravé spaní

O dětech…

Chytří lidé pečují svědomitě o své ratolesti a často věnují velmi přísný pohled i výběru dětské hračky. Pro své děti chceme to nejlepší. Uvědomte si, že dítě je s hračkou v kontaktu maximálně 2 hodiny – cucá ji, hladí ji, dotýká se jí. Při spánku však tráví na své matraci mnohem delší čas, a to noc co noc po mnoho let.

Pražský Showroom, Vršovická 7

Přírodní matrace mají mnoho preventivních i zdravotních přínosů pro lidské tělo. Například organická bavlna je bezpečnější pro děti náchylnější k alergiím a nevyvolává nepříjemné kožní nemoci. Lékaři často doporučují přírodní matrace dětem s exémy, alergiemi a astmatem. Starejte se o svůj život.

Kde vyzkoušet a koupit přírodní matrace…

Internetový obchod - Esh op

Showroom Praha – Vršovice, Vršovická 7/27, (na rohu Petrohradské, tramvajová zastávka Bohemians )

Showroom Nová Paka, Šlejharova 36 (hlavní tah Praha – Krkonoše).

Matrace a postele z masivu se také vyrábí na míru a zakázku dle přání zákazníka.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.