Hlavní obsah

Vybírejte podle významu barev a barvové typologie!

Foto: Violet Moon

Cutie Jewellery

Při výběru dětských náušniček se řiďte osobním vkusem. Nezapomeňte však také na možnost vybírat dětské náušnice pro miminka, ale pro i větší slečny podle barvové typologie nebo významu barev kamínků.

Článek

Často se při výběru dětských náušniček zapomíná na barvovou typologii. Přitom již pouhým pohledem můžete zjistit, jestli je tón pleti vaší holčičky teplý nebo studený, a na základě toho vybírat barvu kovu.

Světlejší pleť, růžové tvářičky a prosvítající žilky do modra ukazují na tzv. studený typ. Nejlépe se pro ni budou hodit náušničky z bílého zlata. Vybrat ale můžete i zlato růžové, které je univerzální.

Snědší pleť a žilky na těle do zelena ukazují na tzv. teplý typ. Nejlépe se pro ni budou hodit náušničky ze žlutého zlata. Zvolit ale můžete i zlato růžové.

Symbolika barev kamenů

Každá barva má svůj význam a je specifická podle vlastností nebo je vhodná pro konkrétní znamení horoskopu. Přečtěte si, jaká barva se hodí pro vaši holčičku.

Průzračně bílá

Bílá je barvou nevinnosti a dokonalosti. Lidé, kteří mají rádi bílou, jsou perfekcionisté a v životě bývají velmi úspěšní. Zajímavostí je, že bílá barva je tvořena spektrem různých barev – modrá, zelená, červená. Naše oko je ale vidí jako bílou.

Znamení horoskopu: Rak, Blíženci, Kozoroh

Foto: Cutie Jewellery

Cutie Jewellery

Červená barva

Červená je barva štěstí a lásky. Symbolizuje odvahu a životní energii. Lidé, kteří rádi nosí červenou, jsou energičtí a velmi aktivní. Mají pozitivní vztah ke sportu, ale také k dobrému jídlu.

Znamení horoskopu: Beran, Lev, Štír

Foto: Cutie Jewellery

Cutie Jewellery

Fialová

Fialová je magická barva, která podporuje kreativitu a intuici. Symobolizuje spravedlnost a moudrost. Lidé, kteří nosí rádi fialovou, milují život a často jsou velmi úspěšní a bohatí.

Znamení horoskopu: Vodnář, Váhy, Štír

Foto: Cutie Jewellery

Cutie Jewellery

Modrá

Modrá je spirituální barva, která symbolizuje vodu a nebe. Evokuje v nás důvěryhodnost a spolehlivost. V mnoha kulturách je modrá barva připisována bohům.

Znamení horoskopu: Ryby, Panna, Střelec

Foto: Cutie Jewellery

Cutie Jewellery

Růžová

Růžová barva je symbolem lásky, včetně mateřské. Je to barva spojovaná s něžností a ženskostí. Lidé, kteří nosí rádi růžovou, jsou milovaní a šťastní.

Znamení horoskopu: Váhy, Beran, Ryby

Foto: Cutie Jewellery

Cutie Jewellery

Zelená

Zelená barva dodává pocit bezpečí a symbolizuje život. Lidé, které nosí rádi zelenou, mají rádi přírodu, kterou se zároveň snaží chránit, a pomáhají ostatním.

Znamení horoskopu: Kozoroh, Býk, Rak

Foto: Cutie Jewellery

Cutie Jewellery

Vytvořte si vlastní náušničky

Zajímavou možností je vytvořit si vlastní náušničky! A to díky unikátnímu konfigurátoru dětských náušniček od Cutie Jewellery. Z pohodlí domova a za běžné ceny si navrhnete dětské náušničky přesně podle vašich představ. V případě, že je vaše holčička už větší, můžete si je ve třech jednoduchých krocích vytvořit společně. A pokud budete chtít stejné náušničky jako vaše holčička, tak to není žádný problém! Obě můžete nosit stejné. Zkuste si zdarma vytvořit dětské náušničky podle své představy!

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek