Hlavní obsah

Vyměňte starý obývák za nový. Tohle je teď in!

Foto: JENA-nabytek.cz

Systém QUADRO v tmavém odstínu dřeva dodá Vašemu obývacímu pokoji nádech elegance

Starý rok už skončil a s ním odešly i trendy roku 2011. Čím můžete v roce 2012 vyšperkovat svůj obývák? Zařiďte ho moderním nábytkem. Uvidíte, tyhle nové trendy vás překvapí!

Článek

Uvažujete o změně obývacího pokoje, chcete zůstat in a držet krok s dobou? Odpověď na otázku, jaké trendy budou hrát prim v roce 2012, hravě naleznete už jen při pohledu na nabídku české firmy JENA-nábytek, předního prodejce nábytku se 7 kamennými prodejnami v krajských městech a kvalitním e-shopem s téměř 10 000 položkami v on-line nabídce.

Trendy letošního roku budou charakterizovány přirozeností vzhledu a podtrhnou dva nejdůležitější trendy posledních let – prolínání jednotlivých místností a funkční design nábytku. Vše musí být především pohodlné a příjemné, ať už se jedná o sedačku, obývací stěnu, koberec či tapetu na stěně.

V hlavní roli sedací souprava

V letošním roce budou hitem velké gauče s příjemným polstrováním, kde se můžete pohodlně uvelebit a užívat si zaslouženého klidu. Na každé prodejně JENA-nábytek naleznete studio plánovatelných souprav, kde vám vyškolení odborníci při sestavování sedací soupravy vašich snů rádi poradí. Zároveň můžete vybírat z několika stovek provedení klasických sedacích souprav jak na kamenné prodejně, tak i na e-shopu. JENA-nábytek je specialistou na sedací soupravy a v nabídce si vybere každý na míru svému vkusu, prostoru i peněžence. Například elegantní rozkládací pohovku ERATO pořídíte za necelých 6000 korun a z nabídky základních pohovek se dá vybrat ještě levněji.

Foto: JENA-nabytek.cz

Moderní prostorná sedací souprava Free obýváku dodá šmrnc a vám velké pohodlí

Jednoduchost obývacích pokojů

Design moderních obývacích pokojů v roce 2012 zkombinuje jednoduchý vzhled s příjemnými pocity z používání. Trendem i nadále zůstane úspora materiálu a šetření prostorem v bytě. Jednoduše řečeno v bytě by mělo zůstat jen to, co používáme, vše ostatní je třeba odstranit.

V nabídce JENA-nábytek najdete široký výběr obývacích stěn. Na své si přijdou nejen nároční, ale i ti, kteří se snaží uspořit nějakou tu korunu. Nejlevnější obývací stěnu Paco lze pořídit již za 2999 korun, v akční nabídce ještě levněji. Stále rostoucí oblibu získává také moderní obývací stěna ve světlém provedení Cremona Plus.

Foto: JENA-nabytek.cz

Elegantní obývací stěna Cremona Plus ve světlém provedení rozzáří váš obývací pokoj

Foto: JENA-nabytek.cz

Decentní lesklá bíločerná kombinace obývací stěny LUNA nadchne svým vzhledem každého

Barevné hrátky

Pokud chcete, aby váš obývací pokoj v roce 2012 byl in, volte barvu! Hitem roku 2012 bude červená, zelená a žlutá. Z nabídky barevných systémů doporučujeme například barevný systém CAPSLOCK, kterým můžete oživit nejen obývací pokoj, ale je jako stvořený i do dětského pokoje.

Foto: JENA-nabytek.cz

Nový život vdechne obývacímu pokoji osvěžující barevný systém CAPSLOCK

Oživující červená a vínová barva

Červená je silná a energická barva. S vínovou barvou určitě podpoříte tradiční vzhled obývací stěny.

Foto: JENA-nabytek.cz

Červená barva podtrhne důstojný vzhled tradičního systému ELIPPE

Uklidňující zelená

Zelená symbolizuje přírodu, růst, obnovu a hodnoty. Je vyrovnaná a harmonická a hodí se téměř do každého prostoru.

Foto: JENA-nabytek.cz

Světlé provedení systému CODI a spojení s decentními barvami snoubí v sobě čistotu a eleganci

Žlutá rozsvítí

Žlutá barva je tradičně spojována se sluncem. Je veselá, spontánní a přátelská. Hodí se do prostoru, který chcete zesvětlit a oživit. Například základní prvky elegantního systému LEMONADE pořídíte již od 442 Kč.

Foto: JENA-nabytek.cz

Netradiční vzhled a výrazné oživení prostoru barvou slunce dodá systém LEMONADE

Dětská barevná hravost

JENA-nábytek v posledních měsících výrazně rozšířila nabídku nejen obývacích pokojů, ale zaměřila se i na veselé systémy pro děti, a tak můžete sestavit pokojíčky na míru svým ratolestem. Z nabídky určitě doporučujeme dětský pokoj Funky.

Foto: JENA-nabytek.cz

Dětské pokoje FUNKY oživí prostory pro hrátky vašich ratolestí

Široký výběr za rozumnou cenu

Zajímáte se více o harmonii barev v prostoru? Přečtěte si seriál „Vylaďte si barvy v interiéru“

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama