Hlavní obsah

Zapomeňte na nudu v ložnici

Foto: Vivantis

Zapomeňte na nudu v ložnici

Sex je nedílnou součástí života, ale stále existují tabu, která mají zůstat před světem skryta. Mezi ně patří i erotické pomůcky. Co když ale taková hračka dokáže zachránit skomírající sexuální život?

Článek

Není nic horšího než nuda v posteli. Jakmile váš partner nainstaluje do ložnice televizi, je to první znamení, že něco není v pořádku. Nemilosrdně schovejte ovladač a pořiďte místo něj třeba nějakou pořádnou sexy hračku, která dokonale okoření váš intimní život.

Vibrátory a pulsátory nahradily knihy na nočních stolcích

Rolls-Royce mezi vibrátory slibující nadpozemskou rozkoš. Takový je každý vibrátor od značky Fun Factory. Tyto vibrátory pro ženy v sobě sjednocují estetiku, kvalitu a funkčnost a jsou navrženy tak, aby 100% vyhovovaly ženskému tělu i vkusu. Revoluční hračkou pro náročné je pulsátor. Na rozdíl od vibrátoru pulsuje dopředu a dozadu, a tím simuluje přirozený pohyb při sexu. Zapíná se tlačítkem „FUN“, čímž vám jasně naznačuje, že teď začne ta pravá zábava.

Foto: Vivantis

Pulsátor Stronic Drei je téměř dokonalý milenec. Jeho tvar se perfektně přizpůsobí vašemu tělu

Venušiny kuličky pro slast i rekonvalescenci po porodu

Snížený prožitek ze sexu mohou způsobovat i zdravotní komplikace. Vaginální neboli Venušiny kuličky pomohou posílit poševní svalstvo i pánevní dno a tím maximalizovat sexuální prožitek. Ideální jsou k rekonvalescenci po porodu. Venušiny kuličky jsou zpracované ze 100% lékařského silikonu a díky ergonomickému tvaru se snadno zavádějí. Příjemnější posilovnu si jen těžko představíte.

Foto: Vivantis

Venušiny kuličky pomáhají posílit pánevní dno a poševní stěny, mohou být použity k rekonvalescenci po porodu

Nebojte se experimentovat, pořiďte si vibrátor pro páry

Udržet si aktivní sexuální život i po několika letech vztahu není pro mnohé páry tím nejjednodušším úkolem. Všechny zaručené, ze seriálů okoukané rady nezabírají a vy se bojíte, že to už nikdy nebude jako dřív? Kupte si vibrátor pro páry Tiani II, který je navržen tak, abyste jej oba mohli použít při sexu nebo pro pohodlnou intimní masáž.

Foto: Vivantis

Populární vibrátor pro páry Tiani je vítězem Red Dot Design Award za design. Je dokonale tichý a vodotěsný

Dárky, které ho nenechají chladným

Ráda byste řádně opepřila postelové hrátky, ale nevíte, jak na to? Prostě počkejte na výročí, partnerovy narozeniny nebo jinou příležitost a obdarujte ho sexy hračkou. Ideální volbou je dárková sada s masážním strojkem, hedvábnou páskou přes oči a řetízkovými pouty. S takovým dárkem si užijete oba spoustu pikantní zábavy.

Foto: Vivantis

Luxusní erotická sada Oddej se mi obsahuje intimní masážní strojek Lelo Noa, hedvábnou pásku přes oči a dráždicí peříčko

Eregma pro lepší sex

Někdy to ani s nejlepšími sexy hračkami není jednoduché. Stres, únava i nesprávný životní styl mohou za sníženou chuť na jakákoli postelová dobrodružství. Ideální volbou je přírodní doplněk stravy s dlouhodobým účinkem Eregma MAX Power podporující sexuální funkce. Obsahuje výtažky z rostlin maca a kotvičníku, které jsou známé jako „přírodní viagra“. Eregma navíc není jen pro pány.

Foto: Vivantis

Eregma MAX Power, tablety pro lepší sex, přírodní produkt, který zvyšuje výkonnost organismu a posiluje sexuální funkce

Společné chvíle v posteli nejsou možná tím nejdůležitějším ve vašem životě, ale rozhodně by mohly být tím nejzábavnějším, co myslíte?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama