Hlavní obsah

Horoskop Štíra na pátek 8. 12.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Lidí, kteří se vám budou chtít svěřit s tím, co provedli a s čím si nyní nevědí rady, bude dost. Potíž je v tom, že některé jejich aktivity skoro hraničí s tím, co už řeší trestní zákoník. Měly byste jim proto říct, že o jejich malérech raději nechcete nic vědět.

Článek

Láska a sex

Vášně, kterým podlehne člověk, jehož máte rády, vámi dost otřesou. Ještě nedávno jste měly pocit, že konečně potkal životní štěstí. Teď musíte konstatovat, že kvůli sexu spadl do průšvihu, který je vážnější než ty dosavadní.

Partner a rodina

Obvykle vám miláček realistický přístup k životu vyčítá, a dokonce ho označuje jako cynický, ale teď je rád, že jste takové, jaké jste. Člověka, který nelakuje situaci na růžovo a vidí ji v pravém světle, vedle sebe momentálně nutně potřebuje.

Domácnost a nákupy

Když vám kamarádka zavolá, že i pro vás pořídila prací prostředky nebo jinou domácí chemii za výhodné ceny, poděkujte a berte. I když se to na první pohled nezdá, ušetříte docela slušnou částku.

Krása a zdraví

S pomocí Luny ve Vahách dodáte zevnějšku větší dávku záhadnosti a vzrušující tajemnosti. Pokud večer někam jdete, zkuste antracitové stíny, tmavší rtěnku než obvykle, a především orientální parfém.

Astrojídelníček

Poslední pracovní den tohoto týdne strávíte s lunární fází ve Vahách, při které dochází k rozvoji diabetu 2. typu. Účinnou prevencí je omezit živočišné tuky, pokud kouříte, snižte počet cigaret na minimum, skoro nesolte, nepijte alkohol a zvyšte příjem vlákniny, ideální bude veganský jídelníček. Ráno nalačno, poté kolem 13. hodiny, odpoledne a po 18. hodině intenzivně popíjejte kvalitní zelený čaj. Obsahuje vitaminy a minerály, které vám dodají energii a posílí imunitu, dále látky snižující hladinu cholesterolu i krevního cukru.

Posnídejte žitné cereálie. Dopoledne si dejte kousek melounu a hrst chia semínek. K obědu zvolte pohanku s brynzou. K odpolední svačině bude vhodné ovocné acidofilní mléko, nízkotučný sýr a jablko. K večeři si uvařte okurkovou polévku, a když dostanete chuť na sladké, opět snězte kousek melounu nebo libovolný ovocný kompot.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop