Hlavní obsah

Horoskop Štíra na čtvrtek 6. 10.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Vaše trpělivost bude v pokušení. Právě proto byste se měly vyvarovat emocionálních výbuchů. Když vydržíte do odpoledne, až se Luna dostane do Ryb, všechno se samo od sebe srovná tak, že budete spokojené.

Článek

Láska a sex

O tom, že byste miláčkovi vyznávaly lásku jako první, nechcete ani slyšet. Pořád máte pocit, že by se měl překonat, a dávat víc najevo, že o vás usiluje. Kdybyste ho trochu postrčily, své zásady byste dodržely a jemu dodaly odvahu.

Partner a rodina

Pokud někoho v rodině čeká soud, zkuste se k tomu vyjádřit. Když přijdete na způsob, jak by se celá záležitost mohla vyřešit v klidu a bez zbytečných nervů i výdajů, nenechávejte si to pro sebe.

Domácnost a nákupy

Veškeré plesnivé nebo jinak znehodnocené potraviny, které doma najdete, nekompromisně vyhoďte. Dejte si však pozor, aby to neviděl partner. Sice na ně mohl zapomenout on, ale řeči, které by kolem toho vedl, by adresoval vám.

Krása a zdraví

Zejména odpoledne si dávejte pozor na alkohol. Při Luně v Rybách na něj můžete reagovat rychleji a intenzivněji, než jste zvyklé. Navíc hrozí, že by vás zítra ráno mohla hodně bolet hlava.

Astrojídelníček

Čtvrtek strávíte s výjimečnou lunární fází, při níž vám organismus naznačí, co mu schází. Budete-li tyto signály respektovat, vyhnete se zdravotním problémům následné čtyři týdny. Až do odpoledne bude rostoucí Měsíc ve Vodnáři, tak ráno popíjejte kaštanový čaj a dopoledne kaštanovou šťávu zředěnou teplou vodou. Tyto podzimní plody totiž obsahují flavonoidy, které zvyšují pevnost a elasticitu žil i vlásečnic, takže se řadí mezi nejúčinnější přírodní prevence proti nedostatečnému prokrvení končetin, což končí tvorbou metliček, křečovými žílami, otoky, a dokonce hemoroidy.

Aby vám během podzimu neškodily toxiny, zásobte se antioxidanty. Posnídejte celozrnný chléb namazaný klasickým máslem a alespoň dvě žluté papriky, dopoledne snězte grapefruit a granátové jablko. K obědu zvolte pokrm obsahující pórek, nebo olivy. V 14.47 hodiny Měsíc započne putování znamením Ryb, takže byste měly posílit imunitu popíjením rakytníkové šťávy. Posvačte rybí pomazánku namazanou na celozrnné pečivo a k večeři si dejte teplý dýňový kompot. Pro dobré fungování krevního i lymfatického oběhu je nutný dostatečný přísun tekutin, proto vypijte v průběhu dne alespoň dva litry pramenité vody.

Reklama

Související témata: