Horoskop na zítra »

Pokud vám v zaměstnání cokoli nevyhovuje či vadí, dnes o tom klidně mluvte nahlas. Za přispění Luny, která přechází přes chytrého Merkura, svoje připomínky dokážete bravurně zdůvodnit, a ještě přidáte chytrou radu, jak případný problém vyřešit!

Partner

Ve volném čase by neměl kutit, ale odpočívat, zejména když bude mít tendenci pustit se do nějaké práce během stmívání! Vzhledem k horoskopu by i banální klepnutí do prstu mohlo skončit otokem, který by se velmi dlouho vstřebával.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Vpodvečer byste si měly procvičit břišní svaly. Bude stačit, když se budete zhluboka nadechovat nosem, na chvilku zadržíte dech a poté budete vzduch pomalu vypouštět pusou. Přitom si pomáhejte bříškem, které se tak bude rytmicky stahovat a napínat.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Zejména když často trpíte na nadýmání, měly byste si pořídit jedlou sodu a na masáž bříška mandarinkový olej.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večerní fáze Měsíce odhalí nemoci, které si lidé nepřipouštějí. Vy budete mít navíc silně obsazený sektor zdraví, proto je možné, že noc strávíte na pohotovosti.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Ubývající fáze Měsíce v Panně vám radí, abyste si hned po probuzení pročistily organismus. Do medu vmíchejte mleté vlašské ořechy v poměru 1:1 a tuto směs mlsejte až do 9. hodiny. Následně až do oběda si dejte pouze meloun a každou půlhodinu vypijte skleničku čisté, vlažné vody, tak podpoříte vyplavování nahromaděných škodlivin, včetně nadbytku cholesterolu a tuku. K obědu bude nejlepší hustá bramboračka, ale snažte se omezit sůl. K odpolední svačině si připravte zapečená jablka nebo jablečný závin. Skořicí a hřebíčkem nemusíte šetřit, jablkům v jakékoli úpravě dodají skvělou chuť, navíc toto koření prospívá trávení. K večeři by měla být opět polévka, nejvhodnější bude zelňačka. Přidejte do ní bylinky, majoránku, petržel a saturejku, tím podpoříte činnost trávicího traktu, pročistíte střeva a tělo zásobíte vlákninou. Když budete mít večer pocit plného žaludku, popíjejte meduňkový čaj, který harmonizuje zažívání, takže se vám bude i dobře usínat.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Když se jako rivalky setkají dvě ženy narozené ve znamení Berana, nikdo si nemůže být jistý, jak to dopadne. Toto znamení má totiž touhu vítězit, a k tomu, aby nebyly pozadu nebo v roli poražených, dokážou zmobilizovat všechny síly.

Slabé stránky

Jakmile ženě narozené v tomto znamení stoupne hladina adrenalinu, jděte jí z cesty. Zadupe vás v záchvatu vzteku do země, a ani si toho nevšimne.