Horoskop na zítra »

Pokud ve volných dnech nevstáváte za kuropění nebo neobědváte v pravé poledne, dnes vám to tchyně vytkne. Tvařte se suverénně! Jakmile dáte najevo pocit provinění, bude s výčitkami pokračovat. Nakonec vás začne obviňovat i z toho, že poslední dny pořád prší.

Partner

Žijete-li každý zvlášť, během soboty nakousněte téma bydlení pod jednou střechou. Probíhá poslední lunární čtvrť, takže můžete mít dojem, že na takovou výzvu už čekal. Již večer nebo zítra si totiž půjdete prohlédnout svůj první společný byt.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Kojící maminky by měly věnovat mnohem větší pozornost prsním bradavkám. Preventivně použijte chrániče, jinak budete mít večer ňadra popraskaná a bolavá.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Ve vaší domácnosti rozhodně najde uplatnění vilín virginský. Tato bylinka má protizánětlivé účinky, třeba ve formě masti podporuje hojení poraněné či popraskané kůže. Čaj z vilínu pomáhá proti střevním potížím a je skvělý i na kloktání.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Na nevěru večer zapomeňte! Tajný románek by se vám podařilo utajit pouze do doby, než zjistíte, že jste těhotné.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Až do večera bude ubývající Luna v Raku, tak se snažte nezatěžovat trávení. Jezte potraviny, které nezůstávají dlouho v žaludku ani ve střevech. Nechte si tedy zajít chuť na vejce, uzeniny, smažená jídla a majolku. Ráno hned po probuzení spolkněte lžičku hroznového oleje a zapijte jej velkou sklenicí odstáté vody bez bublinek. Olejíček harmonizuje zažívání, a dokonce rozpouští žlučníkové kameny. Dopoledne konzumujte ovoce, hlavně zelená jablka, a také si dejte pár švestek. V menu oběda by neměly chybět těstoviny, jejich úprava záleží na vaší chuti, a dále ledový salát, do něhož vmíchejte hrášek. Kolem 15. hodiny má největší aktivitu tenké střevo, proto v uvedeném čase vypijte alespoň dva šálky čaje z řebříčku lékařského, podpoříte tím trávení. K odpolední svačině by měl být nějaký sladký pokrm z jablek, například štrúdl, zapečená se skořicí nebo čerstvý kompot. K večeři si naservírujte fazolový salát. Samozřejmě během soboty nezapomínejte dodržovat pitný režim! Minimální byste měly vypít 1,5 litru čisté vody bez bublinek, nejvíc tekutin se snažte tělu dodat do 14. hodiny.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Když se jako rivalky setkají dvě ženy narozené ve znamení Berana, nikdo si nemůže být jistý, jak to dopadne. Toto znamení má totiž touhu vítězit, a k tomu, aby nebyly pozadu nebo v roli poražených, dokážou zmobilizovat všechny síly.

Slabé stránky

Jakmile ženě narozené v tomto znamení stoupne hladina adrenalinu, jděte jí z cesty. Zadupe vás v záchvatu vzteku do země, a ani si toho nevšimne.