Horoskop na zítra »

Pečlivě naslouchejte příbuzným, kteří jsou o generaci mladší než vy. Ohromí vás totiž svým přehledem o trhu práce, dokonce vyjmenují profese, v nichž lze začít od píky, a přesto si vybudovat úspěšnou kariéru. Nejste-li se svým stávajícím zaměstnáním spokojené, začnete plánovat změnu a už večer budete mít jasno, na jaký obor se zaměříte.

Partner

Bez obav ho vyšlete na adventní trhy. Probíhá fáze Měsíce v Býku, která si potrpí na luxus a kvalitu, takže domů přinese to nejlepší, co najde na pultech prodejců.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Větší pozornost byste měly věnovat péči o ústní dutinu. Tak průběžně celou neděli kloktejte vlažným odvarem z mateřídoušky nebo řepíku lékařského.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Jelikož jste sportovně založené znamení, doma by vám během zimních měsíců neměla chybět koňská mast, nejlépe ve formě gelu. Uvolňuje a prohřívá svaly i klouby, navíc má protirevmatické účinky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

V ložnici zapomenete na čas. Něžných hrátek si budete užívat tak dlouho, dokud oba nepocítíte naprosté vyčerpání.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Stříbrná neděle bude pod taktovkou Luny v Býku, do úplňku zbývají jen tři dny, tak byste měly posnídat šťavnaté ovoce, například broskve nebo meloun. Celé dopoledne chroupejte nepražené, nesolené buráky a intenzivně je zapíjejte odstátou vodou. Obsahují jod, který podporuje činnost štítné žlázy. K obědu by měla být hustá zelňačka nebo boršč. K odpolední svačině si připravte pohár s ananasem. Toto ovoce obsahuje velké množství stopových prvků a minerálních látek, které dnes vaše tělo dokáže zpracovat a zužitkovat. K večeři bude vhodný šestizrnný chléb s pomazánkou z makrely. Začne-li vás škrábat v krku, kloktejte výluhem ze šalvěje a popíjejte teplý, nikoli horký lipový čaj oslazený lžičkou medu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Když se jako rivalky setkají dvě ženy narozené ve znamení Berana, nikdo si nemůže být jistý, jak to dopadne. Toto znamení má totiž touhu vítězit, a k tomu, aby nebyly pozadu nebo v roli poražených, dokážou zmobilizovat všechny síly.

Slabé stránky

Jakmile ženě narozené v tomto znamení stoupne hladina adrenalinu, jděte jí z cesty. Zadupe vás v záchvatu vzteku do země, a ani si toho nevšimne.