Hlavní obsah

Horoskop Berana na středu 6. 12.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

O tom, že byste ustupovaly v něčem, co absolutně není nutné, ani neuvažujte. Jedinou výjimkou je, když vás večer o změnu přístupu požádá partner. Tomu byste vyhovět mohly a měly.

Článek

Láska a sex

Neptun, který se zastavil ve vašem sektoru lásky a romantiky, vám zprostředkuje zajímavé a velmi inspirativní erotické sny. Kdybyste se s miláčkem rozhodli, že je vyzkoušíte, bude to krásný start do nového dne.

Partner a rodina

Děti potřebují zabavit. Vymyslete něco, co aktivuje jejich fantazii, a přitom vám pomůže, abyste se v nich lépe vyznaly. Co kdybyste se večer všichni věnovali psaní dopisu Ježíškovi? Bude to pro skvělá zábava.

Domácnost a nákupy

Kamarádka vám nejspíš zavolá s prosbou, abyste s ní šly vybrat dárek pro její tchyni. Je totiž zoufalá. Když jí nepomůžete vy, tak nikdo. Nalaďte se na konání dobrých skutků a vyrazte do obchodů.

Krása a zdraví

Moc dobře vám udělají termální lázně, nebo alespoň odpoledne strávené ve wellness centru či aquaparku. Kdyby se vám naskytla šance byť jen na víkendový pobyt, měly byste ji využít.

Astrojídelníček

Symbolem lunární fáze v Panně je nenasytný „Kerberos“, takže vyvolává neukojitelnou chuť k jídlu. Sice nehrozí přibývání na váze, protože je Měsíc v ubývající fázi, ale přejídání by mohlo vyústit v dlouhodobé zažívací potíže, tak na to myslete. Ráno nastartujte trávení i vylučování vypitím sklenice teplé vody, do níž přidejte špetku zázvoru, který zklidňuje trávení a posiluje přirozenou obranyschopnost. Posnídejte kvalitní jogurt, probiotika vyladí střevní mikrobiom. Dopoledne posvačte ovesné vločky a každé sousto hojně zapíjejte pramenitou vodou. Kolem 11. hodiny, kdy jsou podle orgánových hodin aktivní slezina a slinivka, intenzivně popíjejte fenyklový čaj. Pročistí organismus, zlepšuje trávení a zamezí nadýmání.

K obědu si dejte podmáslovou zelňačku s houbami. Ta vám dodá obrovské množství vlákniny a také probiotik, jež harmonizují celý trávicí trakt a ještě posilují imunitu. Odpoledne popíjejte višňový či borůvkový sirup a snězte alespoň dvě hrsti lískových oříšků, které před konzumací na chvilku namočte do vody. V 17.35 hodin se Měsíc překulí do znamení Vah, pod něž dle astromedicíny spadají také ledviny. K večeři tedy bude vhodná květáková polévka. Tato košťálová zelenina je zdrojem vitaminů a minerálů, které posilují imunitu, dále látek, jež odvodňují a zamezují zadržování vody v tkáních, a dokonce působí jako přírodní prevence proti tvorbě ledvinových kamenů.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop