Hlavní obsah

Horoskop Berana na středu 28. 9.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Na to, co zvládáte, můžete být plným právem pyšné. Přesto hrozí, že narazíte na lidi, kteří mají pocit, že na sebe kladete větší nároky, než jste schopné splnit. Pak se s nimi nehádejte, ale mlčky si jeďte dál po svém.

Článek

Láska a sex

Člověk, který vám nabízí svou lásku, dobře ví, co dělá. Když říká, že jste dokonalé a že si svůj další život bez vás představit nedokáže a vlastně ani nechce, měly byste mu věřit.

Partner a rodina

Je potřeba, abyste si upevnily a udržely autoritu. Když to neuděláte, riskujete, že se budou doma všichni hádat. Vy mezi nimi budete pobíhat a ze všech sil se snažit o zachování míru.

Domácnost a nákupy

Když vám matka mluví do toho, jak vedete domácnost, mávněte rukou. Kdybyste chtěly být ještě o level výš, můžete si říct, že máte být vlastně rády, že pořád ještě máte někoho, kdo vám mluví do života.

Krása a zdraví

Když se rozhodnete, že sváteční den využijete k tomu, abyste dohnaly spánkový deficit, bude to vynikající. Dopoledne prodřímejte, abyste si odpoledne mohly vychutnat všechny dary života.

Astrojídelníček

V 1.14 hodin Měsíc vpluje do znamení Štíra a jeho přibývající fáze doporučuje, abyste pročistily a posílily reprodukční orgány. Zejména když máte své „ženské“ dny nepravidelné, bolestivé nebo jste v přechodu, popíjejte čaj z řebříčku nebo teplou vodou naředěnou řebříčkovou tinkturu. Řebříček přezdívaný Achillova bylina totiž pomáhá srovnat periodu, tlumí křeče při menstruaci, ulevuje v období klimakteria, rovněž harmonizuje trávicí trakt a má antiseptické i protizánětlivé účinky. Tato léčivka ovšem není vhodná pro těhotné a kojící ženy, těm dobře poslouží klasický zelený čaj. Jídelníček by měl obsahovat mnohem víc vitaminu E než obvykle. Prvotně se řadí velmi silné antioxidanty, které prospívají i budoucím maminkám, protože jsou účinným bojovníkem proti samovolnému potratu. Tento vitamin obsahují vajíčka, tak si dejte míchaná k snídani, dále kiwi, tyto plody jezte celé dopoledne, stejně tak kešu ořechy a slunečnicová semínka.

K obědu si dejte játra na roštu a ledový salát zakapaný olivovým olejem. K odpolední svačině snězte mango, neb vás kromě vitaminu E zásobí také vitaminy A a C, dále obrovským množstvím minerálů, takže toto lahodné ovoce posílí vaši imunitu. Močový měchýř má maximální aktivitu kolem 16. hodin, proto v tomto čase popíjejte čaj z listů maliníku, který babky kořenářky přezdívaly „nejlepší přítel žen“. Srovnává totiž menstruační cyklus, stimuluje děložní svaly, zvyšuje plodnost, ale poradí si i s krevním tlakem a má protizánětlivé účinky. K večeři si připravte zapečené batáty se sýrem.

Reklama