Hlavní obsah

Horoskop Berana na pondělí 26. 9.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Lidí, kteří vám budou něco zdůvodňovat a neustále vám předhazovat, co děláte špatně a k čemu byste měly přistoupit jinak, je kolem vás hodně. Právě proto se musíte chovat rozumně a nedovolit, aby se celá věc změnila v otevřený konflikt.

Článek

Láska a sex

Když miláček přijde s tím, že váš erotický život vylepší bylinkami, čaji nebo něčím podobným, nesmějte se. Je vám sice jasné, že od toho nějaký zásadní efekt čekat nemůžete, ale tento postřeh si nechte pro sebe.

Partner a rodina

Z preventivních důvodů bude lepší, kdybyste respektovaly partnerovy sympatie i antipatie. Je přece zbytečné, abyste ho nutily ke komunikaci s někým, koho nemůže ani vidět.

Domácnost a nákupy

Konjunkce mezi Merkurem a Venuší vás nutí k úvahám o nákupu něčeho, do čeho byste investovaly přebytečné peníze. Na dnešní nápady v této oblasti můžete být právem hrdé.

Krása a zdraví

Váš vztah ke kráse je lehce komplikovaný. Na jedné straně chcete vypadat dokonale, ale na druhé máte pocit, že čas, který svému zdokonalování věnujete, je zbytečně promarněný.

Astrojídelníček

Bude doznívat novoluní ve Vahách a Měsíc aktivuje stupně, které se podle astromedicíny vztahují k nadledvinkám, a ty v tomto období potřebují povzbudit a posílit. Jinak nelze vyloučit, že byste v nadcházejícím podzimu měly problém s usínáním, stejně tak ranním vstáváním, byly bez energie již dopoledne a často pocítily bezdůvodnou úzkost. Tím totiž nadledvinky signalizují „únavu“. Tomu ale můžete celkem snadno předejít vhodně sestaveným jídelníčkem. Prvotně ráno a celé dopoledne místo kávy popíjejte čaj nebo naředěnou tinkturu jedné z adaptogenních bylinek. Ideální bude tulsi neboli bazalka posvátná, dokonale vás probudí a povzbudí, nedopustí, aby vás začal válcovat stres, neb reguluje nejen hladinu cukru, ale také kortizolu, dále čistí krev, a protože má protizánětlivé i antioxidační účinky, posiluje obranyschopnost organismu.

Nadledvinkám prospívá i hořčík, jenž se nachází v ovesných vločkách, tak je posnídejte polité libovolným sirupem. K dalším zdrojům hořčíku patří banány, aspoň jeden tedy posvačte, a neloupané mandle, ty chroupejte dle libosti celé dopoledne. K obědu zvolte špenátovou polévku s cuketou. Odpoledne snězte alespoň dvě jablka a hrst datlí. K večeři si dejte římský salát pokapaný citronovou šťávou. V pravidelných intervalech až do stmívání pijte pramenitou vodu.

Reklama