Horoskop na zítra »

Přátelé vás svým způsobem přinutí nejen vyrazit na vzduch, ale také za chůze debatovat. Neděli zkrátka strávíte pohybem a dlouhými hovory. To ale bude moc dobře, protože nebýt jejich naléhání, strávily byste volný den u televize, pořád něco pozobávaly a večer byste z přejedení nemohly usnout.

Partner

Pokud si během týdne na nějakém problému pomyslně vylámal zuby, dnes by se měl k této aktivitě vrátit. Měsíční fáze mu pomůže najít rychlé a účinné řešení.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Ráno i večer se věnujte rtům. Naneste si na ně například sádlo a masírujte je směrem ven ke koutkům a zase zpět ke středu horního rtu. Je to i skvělá prevence proti tvorbě vrásek. Samozřejmě dbejte na to, aby rty byly celý den chráněné balzámem či rtěnkou.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Plánujete-li někomu pořídit parfém, k nákupu využijte dnešní Lunu ve svém znamení, která vám aktivuje čich. Ve vůni pro ženy by neměly chybět jasmín, pryskyřice a ylang-ylang, ve flakonku pro muže zase zázvor a cedr.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Zpočátku bude partner připomínat nemotoru. Tím se ale nenechte zmást, rychlost nahradí něžností. Ruce bude mít navíc tak šikovné, že prvního orgasmu patrně dosáhnete již během předehry.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Stříbrná neděle bude pod taktovkou Luny v Býku, do úplňku zbývají jen tři dny, tak byste měly posnídat šťavnaté ovoce, například broskve nebo meloun. Celé dopoledne chroupejte nepražené, nesolené buráky a intenzivně je zapíjejte odstátou vodou. Obsahují jod, který podporuje činnost štítné žlázy. K obědu by měla být hustá zelňačka nebo boršč. K odpolední svačině si připravte pohár s ananasem. Toto ovoce obsahuje velké množství stopových prvků a minerálních látek, které dnes vaše tělo dokáže zpracovat a zužitkovat. K večeři bude vhodný šestizrnný chléb s pomazánkou z makrely. Začne-li vás škrábat v krku, kloktejte výluhem ze šalvěje a popíjejte teplý, nikoli horký lipový čaj oslazený lžičkou medu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Hledáte-li pohodlí, klid a finanční stabilitu, vyberte si ženy v tomto znamení. Budou vás něžně opečovávat, zahrnou vás nádhernými věcmi, překvapovat vás budou i skvělou kuchyní a v posteli budou tak něžné, že se vám při letmém doteku bude tajit dech.

Slabé stránky

Problém nastane, když se vrozená touha Býků vlastnit zvrhne v posedlost. Nejsou totiž ochotné pustit, co jednou drží v hrsti. Shromažďováním věcí můžou z bytu udělat skladiště, nebudou ochotné dobrovolně opustit nefungující vztah.