Horoskop na zítra »

Jak je v rodině důležitá upřímná komunikace, to zjistíte při obědě, a budete z toho jako opařené ještě večer. Když se totiž partnera a dětí zeptáte, jak jim chutná, chvilku zaváhají, ale následně vám jednohlasně oznámí, ať už tohle jídlo nevaříte, protože ho nesnášejí.

Partner

Vše s ním dopředu prodiskutujte a dávejte si pozor na pusu. Řeknete-li mu v afektu něco ostřejšího, nezapomene na to. Minimálně do novoluní 30. října si opakovaně najde příležitost, aby vám nepěkný výrok připomněl.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Při péči o pleť si klidně vystačíte s domácími surovinami. Hned po snídani si na obličej a dekolt naneste masku z tvarohu, která pokožku rozjasní, hydratuje a zároveň zesvětlí případné pihy. Před spaním si odstraňte chloupky v podpaží.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pořídit byste si měly pomocníky do domácnosti, abyste nemarnily příliš mnoho času uklízením. Určitě se vám budou hodit automatický čistič oken a robotická prachovka.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Vzhledem k večerní Luně ve Lvu bude partner dominantní. Tak mu předejte pomyslné žezlo krále ložnice, za to se vám odmění vášnivým, přímo ohnivým milováním.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Až do večera bude ubývající Luna v Raku, tak se snažte nezatěžovat trávení. Jezte potraviny, které nezůstávají dlouho v žaludku ani ve střevech. Nechte si tedy zajít chuť na vejce, uzeniny, smažená jídla a majolku. Ráno hned po probuzení spolkněte lžičku hroznového oleje a zapijte jej velkou sklenicí odstáté vody bez bublinek. Olejíček harmonizuje zažívání, a dokonce rozpouští žlučníkové kameny. Dopoledne konzumujte ovoce, hlavně zelená jablka, a také si dejte pár švestek. V menu oběda by neměly chybět těstoviny, jejich úprava záleží na vaší chuti, a dále ledový salát, do něhož vmíchejte hrášek. Kolem 15. hodiny má největší aktivitu tenké střevo, proto v uvedeném čase vypijte alespoň dva šálky čaje z řebříčku lékařského, podpoříte tím trávení. K odpolední svačině by měl být nějaký sladký pokrm z jablek, například štrúdl, zapečená se skořicí nebo čerstvý kompot. K večeři si naservírujte fazolový salát. Samozřejmě během soboty nezapomínejte dodržovat pitný režim! Minimální byste měly vypít 1,5 litru čisté vody bez bublinek, nejvíc tekutin se snažte tělu dodat do 14. hodiny.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Hledáte-li pohodlí, klid a finanční stabilitu, vyberte si ženy v tomto znamení. Budou vás něžně opečovávat, zahrnou vás nádhernými věcmi, překvapovat vás budou i skvělou kuchyní a v posteli budou tak něžné, že se vám při letmém doteku bude tajit dech.

Slabé stránky

Problém nastane, když se vrozená touha Býků vlastnit zvrhne v posedlost. Nejsou totiž ochotné pustit, co jednou drží v hrsti. Shromažďováním věcí můžou z bytu udělat skladiště, nebudou ochotné dobrovolně opustit nefungující vztah.