Horoskop na zítra »

Do vašeho sektoru filozofie dopoledne vstoupí Mars a promění vás v ženy bez špetky ohleduplnosti a taktu. Když si někdo pustí pusu na špacír a z nepozornosti plácne nesmysl, bude litovat, že nemlčel. Sjedete to ho tak přísným a opovržlivým pohledem, že ztuhne krev v žilách i vašemu partnerovi.

Partner

Ráno patrně o něco klopýtne a začne hudrat, protože zjistí, že přestalo svítit víc žárovek najednou. Připomeňte mu, že každá věc má svoji životnost, jinak ještě večer bude tvrdit, že se ve vaší domácnosti zabydlel škodlivý šotek, ale žárovky za nové stejně nevymění.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Trápí-li vás bradavice, nechte si je během úterka odstranit. Naopak byste se až do večera neměly dotýkat mateřských znamének.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li vlastní topení nebo plynový sporák či karmu, měly byste pro jistotu pořídit detektor oxidu uhelnatého. Doma by vám neměl chybět ani přenosný hasicí přístroj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Fáze Luny vám vytvoří výborné podmínky k otěhotnění! Dětem počatým tuto noc sudičky nadělí pracovitost, ale i kritičnost. Když je v dětství naučíte, že je občas rozumné mlčet, čeká je sláva, úspěch a bohatství.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Nepijte dnes slazené minerálky ani sladké šťávu! Od rána do večera popíjejte čistou vodu bez bublinek, čím víc jí vypijete, tím lépe se budete cítit, navíc ulevíte srdci. Luna totiž prochází Lvem, což je znamení, které má vliv na tento orgán. Ráno vypijte čaj z lipového květu, který ředí krev, a tím srdečnímu svalu usnadňuje činnost, je i skvělou prevencí proti angině pectoris, infarktu a zánětu žil. Asi za 20 minut posnídejte jahody nebo borůvky. Toto ovoce jezte i celé dopoledne, ale kromě kukuřičných lupínků se snažte už nic jiného nekonzumovat. K obědu si připravte hustou bramboračku, nešetřete houbami, majoránkou ani česnekem. Jako druhý chod si dopřejte biftek, k němu budou vhodné americké brambory a mísa hlávkového salátu, do něhož vmíchejte zelený hrášek. Mezi 11. a 13. hodinou je maximální aktivita srdečního svalu, proto v tuto dobu nepijte kávu a nekuřte! K odpolední svačině si připravte humrovou pomazánku. Jelikož znamení Lva podporuje spalování kalorií, bez černého svědomí si ji namažte na bílou veku. Po 16. hodině opět vypijte lipový čaj s medem. Večer si dejte banán, ale nejpozději v 19. hodin, protože Luna večer vstoupí do Panny, tak byste neměly zatěžovat žaludek!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Hledáte-li pohodlí, klid a finanční stabilitu, vyberte si ženy v tomto znamení. Budou vás něžně opečovávat, zahrnou vás nádhernými věcmi, překvapovat vás budou i skvělou kuchyní a v posteli budou tak něžné, že se vám při letmém doteku bude tajit dech.

Slabé stránky

Problém nastane, když se vrozená touha Býků vlastnit zvrhne v posedlost. Nejsou totiž ochotné pustit, co jednou drží v hrsti. Shromažďováním věcí můžou z bytu udělat skladiště, nebudou ochotné dobrovolně opustit nefungující vztah.