Hlavní obsah

Horoskop Býka na středu 28. 9.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

I když je svátek, máte tendenci pouštět se do něčeho, co se vám moc nedaří. A to nikoli proto, že byste na to neměly, ale proto, že je práce víc, než jste si představovaly. Kdybyste se překonaly a dokázaly požádat o pomoc, bude to lepší.

Článek

Láska a sex

Na lásku budete mít konečně dost času a energie. Luna ve vašem partnerském sektoru je navíc bez aspektů, takže je šance, že všechno bude probíhat tak, jak si představujete. Vaše spokojenost je skoro jistá.

Partner a rodina

Pocit, že svému partnerovi nerozumíte, se snažte mentálně zvládnout. Možná pak pochopíte, že po něm chcete nemožné. Nemůžete čekat, že bude číst vaše myšlenky a plnit vaše přání ještě dřív, než je stačíte dopovědět.

Domácnost a nákupy

O tom, že byste chtěly měnit domácí pravidla, snad ani raději nahlas nemluvte. Mohly byste se dozvědět, že je svátek, takže byste se měly snažit o rodinnou pohodu a nedělat dusno.

Krása a zdraví

V tom, co máte pro sebe dělat, dejte spíš na partnera. Lunu ve vašem partnerském sektoru můžete využít k posílení vašeho vztahu, který se vyvíjí čím dál lépe a slibněji.

Astrojídelníček

V 1.14 hodin Měsíc vpluje do znamení Štíra a jeho přibývající fáze doporučuje, abyste pročistily a posílily reprodukční orgány. Zejména když máte své „ženské“ dny nepravidelné, bolestivé nebo jste v přechodu, popíjejte čaj z řebříčku nebo teplou vodou naředěnou řebříčkovou tinkturu. Řebříček přezdívaný Achillova bylina totiž pomáhá srovnat periodu, tlumí křeče při menstruaci, ulevuje v období klimakteria, rovněž harmonizuje trávicí trakt a má antiseptické i protizánětlivé účinky. Tato léčivka ovšem není vhodná pro těhotné a kojící ženy, těm dobře poslouží klasický zelený čaj. Jídelníček by měl obsahovat mnohem víc vitaminu E než obvykle. Prvotně se řadí velmi silné antioxidanty, které prospívají i budoucím maminkám, protože jsou účinným bojovníkem proti samovolnému potratu. Tento vitamin obsahují vajíčka, tak si dejte míchaná k snídani, dále kiwi, tyto plody jezte celé dopoledne, stejně tak kešu ořechy a slunečnicová semínka.

K obědu si dejte játra na roštu a ledový salát zakapaný olivovým olejem. K odpolední svačině snězte mango, neb vás kromě vitaminu E zásobí také vitaminy A a C, dále obrovským množstvím minerálů, takže toto lahodné ovoce posílí vaši imunitu. Močový měchýř má maximální aktivitu kolem 16. hodin, proto v tomto čase popíjejte čaj z listů maliníku, který babky kořenářky přezdívaly „nejlepší přítel žen“. Srovnává totiž menstruační cyklus, stimuluje děložní svaly, zvyšuje plodnost, ale poradí si i s krevním tlakem a má protizánětlivé účinky. K večeři si připravte zapečené batáty se sýrem.

Reklama