Hlavní obsah

Horoskop Býka na středu 29. 11.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Všemu, co se dozvíte, se postavte čelem. Zároveň se zajímejte o to, odkud pochází novinka, která vámi tak otřásla. Pravděpodobně zjistíte, že má sice reálný základ, ale zbytek byl bohapustý výmysl.

Článek

Láska a sex

Než miláčkovi pro klid v rodině ustoupíte a jeho erotické přání splníte, přemýšlejte, proč to děláte. Jemu možná jednorázově vyhovíte, jenže hrozí, že se tak připravíte o radost z mazlení a milování.

Partner a rodina

O podněty k přemýšlení se vám postará celá rodina. Po vyslechnutí jejich obsáhlé přednášky musíte konstatovat, že věci rozhodně nejsou černobílé. Dokonce i pro člověka, s nímž máte pořád jen problémy, najdete vlídné slovo.

Domácnost a nákupy

S tím, že musíte platit i to, do čeho se vám ani trochu nechce, jste se smířily. Odmítáte však vrážet peníze do něčeho, co vnímáte jako vyloženě rizikovou nebo zbytečnou záležitost. Rodina vám kupodivu dá za pravdu.

Krása a zdraví

Při Luně v Raku, a tedy ve vašem sektoru komunikace věnujte pozornost rtům. Kdybyste se rozhodly pro výrazný odstín rtěnky, kterou velmi precizně nanesete, bude váš vzhled dokonalý.

Astrojídelníček

V 7.54 hodin Měsíc vkročí do prvního dekanu znamení Raka. Enormně citlivý budete mít žaludek a také vratník (pylorus), proto by strava měla mít řidší konzistenci. Dále se vyhýbejte tučným jídlům, jezte ovoce i se slupkami a stravu si rozvrhněte tak, abyste po malých porcích jedly alespoň šestkrát během dne. Ráno nalačno se snažte povzbudit vyprazdňování vypitím sklenice teplé vody. Posnídejte vločkovou polévku politou medem. Je hotová během chvilky, takže vás její příprava nijak nezdrží. Šlem, který se vytvoří, povzbudí střeva k aktivitě.

Dopoledne jezte sušené švestky, které intenzivně zapíjejte vodou, když je nebudete mít po ruce, dejte si švestkový kompot i s nálevem. Je to velmi účinná prevence proti zácpě. K obědu bude vhodný kari bulgur se zeleninou. K odpolední svačině si nachystejte jogurt, hrst sušených švestek nebo meruněk a opět každé sousto pořádně zapíjejte vodou. K večeři si uvařte polévku z kyšky s bramborami. Po 20. hodině popíjejte heřmánkový čaj, harmonizuje trávení, prospívá dýchacím cestám a zklidňuje, takže vám usnadní usínání.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop