Hlavní obsah

Horoskop Býka na pondělí 25. 9.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Ti, kteří vám vytýkají lenost, vůbec nevědí, co dělají. Nejste líné, ale na rozdíl od ostatních, kteří pobíhají od ničeho k ničemu, si dovedete správně vybrat aktivity, kterým se má cenu věnovat. Dokonale je odlišíte od těch, které si vaši pozornost nezaslouží.

Článek

Láska a sex

O plánech ohledně sexu a erotiky raději nahlas nemluvte. Jde o to, že si je nejdříve musíte srovnat v hlavě samy. Teprve pak můžete polední trigon mezi Merkurem a Jupiterem využít k zahájení frontálního útoku na člověka, který vám zatím odolává.

Partner a rodina

Když partner přijde z práce s tím, že v jejich firmě probíhá reorganizace, musíte ho hlavně uklidnit. Následně se mu pokuste vysvětlit, že situace pro něj nemusí být tak tragická, jak se mu jeví.

Domácnost a nákupy

Když si najdete chvíli, ponořte se do šatníku a vytřiďte veškeré letní oblečení, které jste letos neměly ani jednou na sobě. Vzniklou hromadu můžete dát bez výčitek svědomí na charitu.

Krása a zdraví

I když léto skončilo, příjemného počasí, tedy i letních šatů si užít ještě můžete. Když si je obléknete třeba jen doma, budete se cítit naprosto skvěle. Navíc musíte objektivně přiznat, že poklony blízkých jsou zasloužené.

Astrojídelníček

Měsíc v 1.30 hodin vpluje do Vodnáře a jeho fáze bude dle staroindické tradice vhodná k posílení žilního systému, jemuž toto znamení vládne. Prvotně nejezte cukrovinky, maso ani uzeniny a zároveň znásobte příjem vlákniny, tedy čerstvého ovoce a zeleniny. Průtok krve v končetinách zlepšují výtažky z lipového květu, tak ráno nalačno, poté kolem 11. a 14. hodiny, kdy má krevní oběh maximální aktivitu, intenzivně pijte lipový čaj nebo teplou vodou naředěnou lipovou šťávu.

Posnídejte ovesné vločky a dopoledne dle libosti jezte ovoce obsahující flavonoid rutin neboli vitamin P, jenž zlepšuje elasticitu cév. Nachází se v broskvích a nektarinkách. K obědu zvolte luštěniny, například čočku. Odpoledne zobejte lesní ovoce, třeba maliny a ostružiny, jsou také zdrojem zmiňovaného rutinu. K večeři si uvařte polévku z podmáslí, obsahuje totiž kyselinu mléčnou, která rozpouští solné a vápenaté usazeniny v žilách i artériích. Minimální příjem tekutin by měl zahrnovat alespoň 1,5 litru pramenité vody.

Reklama

Související témata: