Hlavní obsah

Horoskop Býka na pondělí 3. 10.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Hodně času a energie byste měly věnovat úvahám o dalších životních plánech. Při Luně v Kozorohu se dokážete držet při zemi a nezabývat se něčím, co je neuskutečnitelné. To, co vymyslíte, vám bude naopak prospěšné.

Článek

Láska a sex

Zatímco ráno proběhne bez erotiky, odpoledne vám v tomto směru skýtá nejrůznější překvapení. Trigon mezi Lunou a Uranem, který vrcholí v 16.36 hodin, se vám postará o příjemné překvapení.

Partner a rodina

Když vám miláček začne popisovat, jak si představuje váš další společný život, dost vás překvapí. Chvílemi budete mít dokonce pocit, že se dostal na nejskrytější místa ve vašem srdci a nahlas opakuje, co tam vidí.

Domácnost a nákupy

Doma musíte zvládnout jak vlastní povinnosti, tak záležitosti, které se týkají ratolestí. Popřemýšlejte, zda nejsou už dost velké a zralé na to, aby si se školními úkoly poradily samy. Pokus, který v tomto směru podniknete, bude mít slibné výsledky.

Krása a zdraví

Nový účes, pro který jste se rozhodly, mnoho překvapení neskýtá. Luna v Kozorohu se totiž postará o to, aby sestřih či barva nakonec vypadaly skoro stejně, na jaké jste zvyklé.

Astrojídelníček

Uprostřed noci, exaktně v 2.15 hodin, Měsíc v Kozorohu doroste do své první čtvrti. Tato fáze má největší regenerační schopnosti z celého lunárního cyklu, má to ale pár podmínek: budete preferovat teplou vegetariánskou stravu, na minimum omezíte sůl, vzdáte se cigaret i alkoholu. Ráno popíjejte čaj nebo tinkturu naředěnou teplou vodou ze zlatobýlu nebo truskavce, když tyto bylinky doma nemáte, šípky je nahradí a je jedno, zda to bude čaj, nebo šťáva. Aktivovány totiž budou stupně zodiaku, které mají spojitost s kolenními vazy a chrupavkami, a tyto léčivky jim dodají výživu a podpoří regeneraci.

Posnídejte rýžovou kaši. Jelikož základní složkou pojivých tkání je kolagen, jehož tvorba se neobejde bez vitaminu C, dopoledne jezte rybíz, ideálně černý, a taky si dopřejte hrst gumových medvídků, které se vyrábějí ze želatiny tedy kolagenu. K obědu si dejte paprikovou polévku s vejcem. Tím organismu dodáte vitamin C a vápník, což je kombinace, která prospívá kostem, zubům i nehtům. Odpoledne jezte maliny a lískové oříšky, ty před konzumací na chvilku namočte do vody. Tyto plodiny jsou zdrojem antioxidantu tokoferolu (vitamin E), jemuž se přezdívá „vitamin kloubů“. Pro chrupavky je dále nepostradatelný lysin, ten obsahují kvalitní kravské mléko a sýry, tak si k večeři uvařte mléčnou polévku se sýrem a smetanou. Před spaním po malých doušcích vypijte teplý nálev z jedlé sody, postará se o regeneraci kloubů během spánku.

Reklama