Horoskop na zítra »

Nudit se nebudete ani minutu! O zábavu se vám postarají potomci nebo mladší příbuzní, navíc nenechají vaši šedou kůru mozkovou odpočívat. V přírodě například pojmenují každý strom. Vy si pozorně prohlížejte olše, vrby a hloh, protože na nich, stejně jako na jehličnanech, můžete najít jmelí.

Partner

Jeho ego a kreativita budou mít celou neděli vzestupnou tendenci. Tak nebuďte překvapené, když se pustí do pečení cukroví, a dokonce se mu povede.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Snažte se vyhnout chemikáliím, k nimž se řadí i acetonový odlakovač na nehty a dezinfekční prostředky. Byl by to velmi silný útok na vaše hlasivky, patrně byste začaly mít pocit knedlíku v krku a svědila by vás pokožka.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Myslete při nákupu dárků pro děti prakticky a pořiďte jim LED lampu ve tvaru glóbusu. Zábavnou formou si zapamatují, kde leží který kontinent, oceány, moře i pohoří.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Nedělení fáze Měsíce není vhodná pro první tělesné sblížení. V případě nové známosti tedy na nic nespěchejte, nechte vztah dozrát!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Stříbrná neděle bude pod taktovkou Luny v Býku, do úplňku zbývají jen tři dny, tak byste měly posnídat šťavnaté ovoce, například broskve nebo meloun. Celé dopoledne chroupejte nepražené, nesolené buráky a intenzivně je zapíjejte odstátou vodou. Obsahují jod, který podporuje činnost štítné žlázy. K obědu by měla být hustá zelňačka nebo boršč. K odpolední svačině si připravte pohár s ananasem. Toto ovoce obsahuje velké množství stopových prvků a minerálních látek, které dnes vaše tělo dokáže zpracovat a zužitkovat. K večeři bude vhodný šestizrnný chléb s pomazánkou z makrely. Začne-li vás škrábat v krku, kloktejte výluhem ze šalvěje a popíjejte teplý, nikoli horký lipový čaj oslazený lžičkou medu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Pokud hledáte znamení, které nenechává nic náhodě a vlastně si krůček po krůčku plánuje svůj život, jsou to ženy narozené v Kozorohu. Jsou i enormně ambiciózní, ale opatrné, takže než udělají první krok, zjistí si všechny informace.

Slabé stránky

Velmi často ohrnují nos nad lidmi, kteří dávají najevo emoce. Mnohdy jsou až nezdravě podezřívavé, a nikoho nenechají nakouknout do svého soukromí.