Horoskop na zítra »

Pomyslný souboj dnes proběhne mezi vaší fantazií a rozumem. Při procházce si budete naprosto jisté tím, co jste viděly, ale až na místo úkazu dorazíte, nebude tam nic. Podle východní astrologie se na několik hodin otevře brána mezi světy, takže vás nebude šálit zrak. Se svým zážitkem se ale raději nikomu nesvěřujte. Luna je v racionálním znamení Panny a patrně by vám někdo doporučil co nejdřív navštívit psychiatra.

Partner

Pokud je vášnivý sběratel, zejména orientálních předmětů, hned ráno zablokujte platební karty. Jinak za nové exponáty utratí měsíční rozpočet rodiny.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Měly byste si dopřát bahenní zábal proti celulitidě. Když tuto možnost v okolí bydliště nemáte, před večerní koupelí si boky a stehna natřete skořicovým olejíčkem a uvedené partie si jemně masírujte krouživými pohyby směrem nahoru.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pořídit byste se měly pomocníky, kteří vám uvolní ucpaný nos. Je to například inhalační tyčinka. Skvělá je také mořská voda ve spreji, která uvolní dýchací cesty a z nosu doslova vyžene viry i bakterie.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer bude pořádně dlouhý, protože fáze Měsíce bude partnera dobíjet energií. Tak si natáhněte budík, jinak zítra ráno zaspíte!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Hned po probuzení si nalačno dejte kefírové mléko nebo bílý jogurt. Luna je v Panně, takže byste měly podpořit trávení a současně pročistit střeva. Do novoluní zbývají čtyři dny, proto asi za 20 minut snězte švestky a pojídejte je i celé dopoledne. Přispívají k dobrému zažívání, zlepšují střevní mikroflóru, navíc působí jako antioxidant. Oběd zahajte kuřecím vývarem, jako druhý chod bude vhodné zeleninové rizoto ochucené kari a červená řepa. Tmavý chléb s křenovou pomazánkou si připravte k odpolední svačině. Když budete mít chuť na sladké, uvařte si kompot z jablek a nešetřete skořicí ani řebíčkem. K večeři si naservírujte ovesné vločky, které můžete ochutit medem a skořicí. Když budete mít pocit kamene v žaludku, pomalými doušky vypijte fenyklový čaj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Pokud hledáte znamení, které nenechává nic náhodě a vlastně si krůček po krůčku plánuje svůj život, jsou to ženy narozené v Kozorohu. Jsou i enormně ambiciózní, ale opatrné, takže než udělají první krok, zjistí si všechny informace.

Slabé stránky

Velmi často ohrnují nos nad lidmi, kteří dávají najevo emoce. Mnohdy jsou až nezdravě podezřívavé, a nikoho nenechají nakouknout do svého soukromí.