Horoskop na zítra »

Snažte si aktivity zorganizovat tak, aby vám zbyl čas na relaxaci. Rozhodně ale nechoďte na procházky příliš daleko od svého bydliště. Z minuty na minutu vás totiž dostane ospalost a s Venuší v sektoru problémů by se mohlo stát, že o něco klopýtnete a zraníte se!

Partner

Když dnes něco ztratí, ať vás ani nenapadne pomáhat mu s hledáním. Bude se totiž jednat o věc, která již dosloužila, ale jemu bylo líto ji vyhodit. Tak to za něho prostě udělá „paní Náhoda“.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Při sledování televize pravidelně sepněte ruce ve výši ňader a třemi středními prsty vytvořte stříšku. Tato jednoduchá mudra neboli jóga prstů příznivé působí na karpální tunely i srdce.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Zajděte do prodejny s orientálními předměty a kupte si amulet Anch zvaný též nilský kříž. Je mocným ochráncem zdraví a životní energie.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Nechte se hodně dlouho hýčkat a svádět. Partnera bude vzrušovat role dobyvatele a dvojnásobně pak pocit vítězství.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Nepijte dnes alkohol, protože pod vlivem fáze Měsíce byste i po jedné skleničce mohly reagovat agresivně! Stejně tak se snažte nepřejídat, důsledkem by byly zažívací potíže. Neděli strávíte s ubývající Lunou ve Lvu, tak hned po probuzení vypijte šípkový čaj a bez výčitek svědomí posnídejte sladký koláč. Následně až do večera chroupejte piniové oříšky. Prospívají cévám i srdci, mají antioxidační i protizánětlivé účinky a pozitivně regulují hladinu cukru v krvi. K dopolední svačině si dejte sýr bez pečiva, červené jablko a také pomeranč. Oběd by měl být bezmasý a měl by zahrnovat pokrm s česnekem, který podporuje činnost srdce. Ideální bude silná česnečka s osmaženou houskou. Jako druhý chod zvolte dušenou zeleninu s brambory vařenými ve slupce. Odpoledne vypijte sklenici mléka, třeba jako koktejl s rozmixovanými mandarinkami a strouhaným kokosem. Kolem 18. hodiny intenzivně popíjejte čistou vodu s čerstvou citronovou šťávou. K večeři, která by měla být nejpozději dvě hodiny před spaním, se spokojte se salátem z čerstvých červených paprik. Chuť na sladké zaženete fíky a je jedno, zda budou čerstvé, nebo sušené.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Pokud hledáte znamení, které nenechává nic náhodě a vlastně si krůček po krůčku plánuje svůj život, jsou to ženy narozené v Kozorohu. Jsou i enormně ambiciózní, ale opatrné, takže než udělají první krok, zjistí si všechny informace.

Slabé stránky

Velmi často ohrnují nos nad lidmi, kteří dávají najevo emoce. Mnohdy jsou až nezdravě podezřívavé, a nikoho nenechají nakouknout do svého soukromí.