Hlavní obsah

Horoskop Kozoroha na pátek 8. 12.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Vaše síla vůle je sice obdivuhodná, ale může se obrátit proti vám. Pořádně si rozmyslete to, do čeho chcete investovat energii. Kdybyste zjistily, že jste ji věnovaly něčemu, co pro vás nemá žádný užitek, budete mít na sebe vztek.

Článek

Láska a sex

To, že vy nepotřebujete spát, ještě neznamená, že je čilý i miláček. Právě proto je potřeba, abyste se hned z večera domluvili, zda na vás v posteli počká, nebo sex odložíte na víkend. Můžete si být jisté, že z ospalého partnera by milenec snů nebyl.

Partner a rodina

Když se vás kamarádky nebo příbuzné ptají, zda žárlíte na partnera, který poletuje z jednoho večírku na druhý, můžete se jen usmát. Víte, že na společenské akce sice chodí, ale také se z nich vrací domů včas a v naprostém pořádku.

Domácnost a nákupy

Když ochutnáte třeba polevu, kterou obchody nabízejí jako tu nejlepší, která je letos k dispozici, usoudíte, že bude lepší, když ji uděláte samy. Vyjde levněji, bude to rychlejší, a navíc i chutnější.

Krása a zdraví

Na to, abyste si nechaly dělat parádní vánoční manikúru, je ještě čas. Přesto se můžete u oblíbené manikérky zastavit a nechat si nehty alespoň trochu zušlechtit. Zvedne to nejen váš vzhled, ale zajistí vám to na celý víkend dobrou náladu.

Astrojídelníček

Poslední pracovní den tohoto týdne strávíte s lunární fází ve Vahách, při které dochází k rozvoji diabetu 2. typu. Účinnou prevencí je omezit živočišné tuky, pokud kouříte, snižte počet cigaret na minimum, skoro nesolte, nepijte alkohol a zvyšte příjem vlákniny, ideální bude veganský jídelníček. Ráno nalačno, poté kolem 13. hodiny, odpoledne a po 18. hodině intenzivně popíjejte kvalitní zelený čaj. Obsahuje vitaminy a minerály, které vám dodají energii a posílí imunitu, dále látky snižující hladinu cholesterolu i krevního cukru.

Posnídejte žitné cereálie. Dopoledne si dejte kousek melounu a hrst chia semínek. K obědu zvolte pohanku s brynzou. K odpolední svačině bude vhodné ovocné acidofilní mléko, nízkotučný sýr a jablko. K večeři si uvařte okurkovou polévku, a když dostanete chuť na sladké, opět snězte kousek melounu nebo libovolný ovocný kompot.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop