Hlavní obsah

Horoskop Kozoroha na pondělí 3. 10.

Foto: Prozeny.cz

Foto: Prozeny.cz

Veškeré investice, které učiníte pro svůj život a pro to, aby se pohnuly kupředu záležitosti, na nichž vám záleží, jsou vynaložené rozumně. Musíte si však uvědomit, že ve chvíli, kdy uděláte první krok, už nebude cesty zpět.

Článek

Láska a sex

Na dotazy ohledně osobního života odpovídat můžete, ale nemusíte. Při vaší povaze by však bylo lepší, kdybyste se překonaly a řeč odvedly na jiné, méně citlivé téma. Pocit, že mluvíte o svém soukromí s někým, s kým ho probírat nechcete, by se vám nelíbil.

Partner a rodina

Partnerovy nápady, které se týkají zimní dovolené, by se vám za jiných okolností zamlouvaly. Teď si však říkáte, že ještě nikdo neví, jak všechno dopadne a zda budete na takovou akci mít dost peněz.

Domácnost a nákupy

Kdybyste k sobě chtěly být aspoň o trochu laskavější, musíte přiznat, že je vaše domácnost ve stavu téměř ideálním. Když vás o tom kamarádky či příbuzní ujišťují, měly byste jim věřit.

Krása a zdraví

Díky partnerovi konečně pochopíte, co vám sluší a v čem vypadáte dobře. Dojde vám, že jste se dosud oblékaly příliš usedle. Teď nastala chvíle, kdy i vy uznáte, že je nejvyšší čas přejít na vyšší level.

Astrojídelníček

Uprostřed noci, exaktně v 2.15 hodin, Měsíc v Kozorohu doroste do své první čtvrti. Tato fáze má největší regenerační schopnosti z celého lunárního cyklu, má to ale pár podmínek: budete preferovat teplou vegetariánskou stravu, na minimum omezíte sůl, vzdáte se cigaret i alkoholu. Ráno popíjejte čaj nebo tinkturu naředěnou teplou vodou ze zlatobýlu nebo truskavce, když tyto bylinky doma nemáte, šípky je nahradí a je jedno, zda to bude čaj, nebo šťáva. Aktivovány totiž budou stupně zodiaku, které mají spojitost s kolenními vazy a chrupavkami, a tyto léčivky jim dodají výživu a podpoří regeneraci.

Posnídejte rýžovou kaši. Jelikož základní složkou pojivých tkání je kolagen, jehož tvorba se neobejde bez vitaminu C, dopoledne jezte rybíz, ideálně černý, a taky si dopřejte hrst gumových medvídků, které se vyrábějí ze želatiny tedy kolagenu. K obědu si dejte paprikovou polévku s vejcem. Tím organismu dodáte vitamin C a vápník, což je kombinace, která prospívá kostem, zubům i nehtům. Odpoledne jezte maliny a lískové oříšky, ty před konzumací na chvilku namočte do vody. Tyto plodiny jsou zdrojem antioxidantu tokoferolu (vitamin E), jemuž se přezdívá „vitamin kloubů“. Pro chrupavky je dále nepostradatelný lysin, ten obsahují kvalitní kravské mléko a sýry, tak si k večeři uvařte mléčnou polévku se sýrem a smetanou. Před spaním po malých doušcích vypijte teplý nálev z jedlé sody, postará se o regeneraci kloubů během spánku.

Reklama