Hlavní obsah

Horoskop Kozoroha na středu 29. 11.

Foto: Proženy.cz

Foto: Proženy.cz

Smiřte se s tím, že spoustu věcí ovlivnit nedokážete a neumíte. Když se však podělíte s partnerem, je pravděpodobné, že přijdete na způsob, kterým by se i tak zapeklitá situace dala vyřešit.

Článek

Láska a sex

I když se chcete a potřebujete soustředit na práci a ostatní povinnosti, na miláčka byste zapomínat neměly. Když mu zavoláte jen proto, abyste slyšely jeho hlas, zanechá to v něm hluboký dojem. O vaší lásce nebude pochybovat.

Partner a rodina

Možná máte pocit, že jste se s partnerem dohodli na tom, co není důležité a podstatné, ale o tom zásadním jste nemluvili. Musíte to překonat. Zejména dopoledne byste měly tato témata otevřít a dopracovat se k dohodě.

Domácnost a nákupy

Středa je vynikající na úklid, zejména mytí skleněných předmětů. Když si pracovní postupy během dopoledne promyslíte, můžete si být jisté, že se vám do večera podaří zvládnout nepředstavitelné množství práce.

Krása a zdraví

Vášnivě se pohádáte s každým kuřákem, který se zeptá, zda si ve vaší společnosti může zapálit. Zcela jistě se dozví, že na to má rovnou zapomenout. Navíc se vám představa, že vám tabákovým dýmem načichnou vlasty a oblečení, vůbec nelíbí.

Astrojídelníček

V 7.54 hodin Měsíc vkročí do prvního dekanu znamení Raka. Enormně citlivý budete mít žaludek a také vratník (pylorus), proto by strava měla mít řidší konzistenci. Dále se vyhýbejte tučným jídlům, jezte ovoce i se slupkami a stravu si rozvrhněte tak, abyste po malých porcích jedly alespoň šestkrát během dne. Ráno nalačno se snažte povzbudit vyprazdňování vypitím sklenice teplé vody. Posnídejte vločkovou polévku politou medem. Je hotová během chvilky, takže vás její příprava nijak nezdrží. Šlem, který se vytvoří, povzbudí střeva k aktivitě.

Dopoledne jezte sušené švestky, které intenzivně zapíjejte vodou, když je nebudete mít po ruce, dejte si švestkový kompot i s nálevem. Je to velmi účinná prevence proti zácpě. K obědu bude vhodný kari bulgur se zeleninou. K odpolední svačině si nachystejte jogurt, hrst sušených švestek nebo meruněk a opět každé sousto pořádně zapíjejte vodou. K večeři si uvařte polévku z kyšky s bramborami. Po 20. hodině popíjejte heřmánkový čaj, harmonizuje trávení, prospívá dýchacím cestám a zklidňuje, takže vám usnadní usínání.

Reklama

Související témata:
Denní horoskop